דיון אשראי כאל

אחרי שנה שאתה חבר במועדון יש חסד האם אתה חושב שהרווחת מזה או שחברת כאל הרוויחה יותר על חשבונך?

• סה"כ מצביעים
    46
  • סקר זה ייסגר: .

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עושים לשנה ומיד מבטלים!
בעאל הכי קל להאריך לעוד שנה
צריך שימוש חודשי ב1 שח
שמים הוראת קבע כל שהיא אפילו של 10 שח (למשל חברת פלאפון וכו) וזהו
אני משתמשת באשראי שלהם רק ביש וקונה לפחות פעם בחודש שם
ולא עולה לי עמלה

מאלא לאה

משתמש רשום
זה בטוח שבסוף החברה מרוויחה, אחרת לא היו עושים את זה.
יותר מידי דיווחו פה שהם רק מרוויחים, איפה ההגיון של החברה?

נערך לאחרונה ב:

עורכת קליפים

משתמש פעיל
זה בטוח שבסוף החברה מרוויחה, אחרת לא היו עושים את זה.
זה לא נכון להגיד או אני הרווחתי או החברה הרוויחה,
ברור שאם אני עושה אשראי של כאל הם מרוויחים עלי, הם לא ארגון חסד, אבל זה לא אומר שאם הם מרוויחים אני נעקצתי בגדול,
לי יש אשראי של יש כבר יותר משנה, יש לי הנחה קבועה של 10% ל10 מוצרים שזה נחמד מאד,
וכשעשיתי את הכרטיס קיבלתי סכום מתנה ביש שהיו לו תנאים שאני לא זוכרת מה אבל עמדתי בהם בקלות וקיבלתי את המתנה,
אני מרוצה מהכרטיס ומרגישה שהרווחתי אפילו שברור לי שכאל מרוויחים עלי פי מליון ממה שאני מרוויחה, לא מפריע לי

פריפריאלי

משתמש צעיר
אני מרוצה מהכרטיס ומרגישה שהרווחתי אפילו שברור לי שכאל מרוויחים עלי פי מליון ממה שאני מרוויחה, לא מפריע לי
כאל מרויחים עליך משהו כמו 0.2 0.3 על כל קניה בכרטיס זה לא כזה מיליונים
בתנאי שאתה לא משלם דמי טיפול

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לנו כבר הרבה שנים את הכרטיס של יש וזה שווה לנו כי אנחנו בין כה מבצעים שם את הקניות שלנו
אם צריך כרטיס אשראי זה יכול להיות שווה
יש את מתנת דמי הצטרפות שמקבלים
יש 10% ל10 מוצרים
יש מבצעים לפעמים למחזיקי הכרטיס
ותשלום חודשי אנחנו מבטלים- כל שנה מתקשרים ומבקשים לבטל אם לא אנחנו אומרים להם שנבטל את הכרטיס ותמיד קיבלנו פטור
את הטריק הזה עשינו גם עם חברות אחרות יש חלק מהחברות שמחייבים שימוש של סכום מסויים כל חודש עם הכרטיס
ולשלם כל חודש סכום קבוע יש את זה בעוד חברות ואלו דברים שכל אחד צריך לדעת מה שווה לו בתחום הפיננסי

דניאל נבון

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
נשמע מאוד הגיוני "מתנת החינם" שהם מציעים,
הם למעשה מרוויחים מכל סליקה שלך באשראי שלהם ובאמצעות המתנה הם מצרפים אותך אליהם וכך הם ירוויחו בזכותך.
אז במקום להרוויח בזכותך 100% ממה שיכלו הם פשוט משתתפים איתך מראש בהכנסות שלהם ונותנים לך את זה בצורת מתנת ההצטרפות,
הם עשו את החישובים שלהם וכנראה שזה משתלם להם.
באופן כללי בתי העסק הם אלו שסופגים את עמלת הסליקה שחברת האשראי גובה (אני בתור בעל עסק משלם יותר מ1% על כל סליקה) אז במקום שירוויחו את כל העמלה שבתי העסק משלמים יוצא שעם חלק ממנה הם מוכנים להתחלק עם מחזיקי הכרטיס שלהם בצורת הטבות כלשהן.

מעבר לכך אני יכול להגיד לך מניסיון שיש לי כרטיס אשראי של כאל שמעניק קאשבק כבר כשנתיים,
הצלחתי להוציא ממנו יותר מ 1,000 ש"ח של כרטיסי BuyMe (בזכות "קאשבק") כאשר דמי הכרטיס הם 0 ש"ח עד היום.
פירטתי על כך באשכול כאן:

אז האם זאת ההטבה הכי טובה שאת יכולה לקבל באשראי?
לא יודע, זה הרבה תלוי בשימוש שלך ובשאר ההטבות הטמונות בכרטיס (אני מעריך שיש שם מעבר למתנת ההצטרפות שתיארת),
לי באופן אישי כרטיס אחר יותר רלוונטי.

אבל מה שכן אני יכול להגיד זה שלא בהכרח מדובר כאן על "מלכודת דבש",
פשוט צריך לעקוב שדמי הכרטיס לא מזנקים ככל שהזמן חולף.

לגבי תכנית חיוב קבוע שתיארת - עדיף להימנע לדעתי, כל החברות מציעות כזאת תכנית ככל הידוע לי.

האושר של החיים

משתמש רשום
הייתי השבוע ביש חסד ופתאום הודיעה הכריזה כל מי שמצטרף לכרטיס אשראי 'כאל' מקבל 400 ש"ח במקום.
וכידוע שאין אבל פשוט אין ולא קיים מתנות חינם, רציתי לשאול אתכם כל אלו שהצטרפו ונמצאים שם כבר מינימום שנה האם הם יכולים להגיע שכאל הרוויחה כסף מהם או שלא, אני אישית נכותי משום שהם נותנים אפשרות חיוב חודשי קבוע ובחודש קשה אחד אתה מסכים להצטרף לתוכנית הנושכת הזאת, ומאז הכול הסטוריה.
למה נשכנית? אם אתה צריך בכל מקרה כרטיס אשראי, לא תלך לעשות את זה במקום משתלם? אנחנו עשינו שתי כרטיסים (אחד עלי אחד על בעלי) ואז עשינו איחוד. יש לך 10% על 20 מוצרים, וקיבלנו 800 ש"ח מתנה
אותו דבר אפשר לעשות כרטיס של מקס ולקבל 450 ש"ח בכל הרשתות של פוקס וכד'
אתה ממילא תעשה כרטיס אשראי, לפחות שיהיה משתלם
זה לא במקום. זה רק עם עשית קניות של 3000 שקל בזה.

אני מניח שחלק מהרווח שלהם הוא זה שתקנה ביש. ולא רק מהרווח של השמוש בכרטיס אשראי.
3000 שקל בכללי, לא דווקא ביש
במשך 3 חדשים
בקניה הראשונה אתה מקבל 150 ועוד 250 אחרי שלשה חדשים עם שימוש של 3000 ש"ח
זה לא נכון להגיד או אני הרווחתי או החברה הרוויחה,
ברור שאם אני עושה אשראי של כאל הם מרוויחים עלי, הם לא ארגון חסד, אבל זה לא אומר שאם הם מרוויחים אני נעקצתי בגדול,
לי יש אשראי של יש כבר יותר משנה, יש לי הנחה קבועה של 10% ל10 מוצרים שזה נחמד מאד,
וכשעשיתי את הכרטיס קיבלתי סכום מתנה ביש שהיו לו תנאים שאני לא זוכרת מה אבל עמדתי בהם בקלות וקיבלתי את המתנה,

יש לנו כבר הרבה שנים את הכרטיס של יש וזה שווה לנו כי אנחנו בין כה מבצעים שם את הקניות שלנו
אם צריך כרטיס אשראי זה יכול להיות שווה
יש את מתנת דמי הצטרפות שמקבלים
יש 10% ל10 מוצרים
יש מבצעים לפעמים למחזיקי הכרטיס
ותשלום חודשי אנחנו מבטלים- כל שנה מתקשרים ומבקשים לבטל אם לא אנחנו אומרים להם שנבטל את הכרטיס ותמיד קיבלנו פטור
את הטריק הזה עשינו גם עם חברות אחרות יש חלק מהחברות שמחייבים שימוש של סכום מסויים כל חודש עם הכרטיס
ולשלם כל חודש סכום קבוע יש את זה בעוד חברות ואלו דברים שכל אחד צריך לדעת מה שווה לו בתחום הפיננסי
שוב, מה שכתבתי לעיל
ובכל החברות כל שנה אפשר לאים ביטול ואז מבטלים דמי כרטיס

פריפריאלי

משתמש צעיר
(אני בתור בעל עסק משלם יותר מ1% על כל סליקה)
אתה יכול להשיג בפחות אם יש לך עסק מספיק גדול.
3000 שקל בכללי, לא דווקא ביש
התכונתי שבאופן כללי אתה תקנה ביש כי אכשיו יש לך הנחה שם. ולא שהרווח הוא מהשלוש אלף שתקנה ביש.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
שוב, מה שכתבתי לעיל
ובכל החברות כל שנה אפשר לאים ביטול ואז מבטלים דמי כרטיס
לא ממש
בכאל לא צריך לאיים מספיק לבקש יפה להוריד
הם יגידו שכל חודש שישי שימוש בכרטיס בסכום של 1 שח יבוטלו דמי הכרטיס
במקס יש להם תנאים ממש נוקשים
או להשתמש ב1200-1400 ואז אין דמי כרטיס
או להשתמש ב700 ואז משלמים 1/2 מדמי הכרטיס
יש כרטיסים שהם נותנים הטבה של צבירה 3% בחניות מסויימות לתקופה של חצי שנה ואחרי חצי שנה צריך להתקשר מחדש

פריפריאלי

משתמש צעיר
לא ממש
במקס יש להם תנאים ממש נוקשים
או להשתמש ב1200-1400 ואז אין דמי כרטיס
או להשתמש ב700 ואז משלמים 1/2 מדמי הכרטיס
יש כרטיסים שהם נותנים הטבה של צבירה 3% בחניות מסויימות לתקופה של חצי שנה ואחרי חצי שנה צריך להתקשר מחדש
במקס יש כרטיסים בלי דמי כרטיס לכל החיים כמו כזה אני רוצה, ואז אתה לא תלוי בכמה השתמשת ובלי שום תנאים.

דניאל נבון

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
לא ממש
זאת היתה גם החוויה מהניסיון שלי עם כרטיס קאשבק של כאל.
ישר שחלפה שנה התקשרתי אליהם ומיד הם ביטלו את דמי הכרטיס (ל2 כרטיסים גם שלי וגם של אשתי) ואמרו שכל עוד יש שימוש של 1 ש"ח בחודש אז הם לא יגבו דמי כרטיס.

מעבר לכך הופתעתי שגם לאחר שחלפה שנה הם המשיכו לא לגבות.
הייתי בטוח שאצטרך להתקשר אליהם שוב ושההטבה היתה רק לשנה נוספת בלבד,.
מקווה שימשיך כך אבל אני בכל אופן ממשיך לעקוב.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
סתם מעניין - לגבי הסקר:
למה העקיצה זה בגדול והריווח לא ???
אולי לרשום באפשרויות 1. נעקצתי, 2. אני הרווחתי ובגדול....

זה לא רק בשביל ללעוג - אני רציני בזה -
לפי החשבון שלי הרווחתי בעשור האחרון - לפחות 10,000 שח בגלל הכרטיס אשראי של יש (עוד מימי לאומי קארד....) - מעל 1,000 שח כל שנה,
נראה לי שזה פי כמה מהסכומים שכל ה-9 שנעקצו ובגדול הפסידו...
(ולא הכללתי את הרווחים של הלוואות ללא ריבית למשך תקופות ארוכות בסכומים של עד 24,000 שח - בעמידה ליד הכספומט 10 דקות בכל חודש..... שכבר נרמז ע''ז באשכול.... - אני מדבר רק על הרווחים מחסכון בקניות)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
הבנק לא עשה לך בעיות מאיפה הכסף המזומן הזה כל פעם מחדש?
אגב, בהרבה סניפים של יש חסד יש נוהל רשמי לא לאפשר משיכת כספים בקופות
תמיד יש תירוצים - אין מספיק כסף בקופה, הרגע התחלתי משמרת...

יש לי הקלטה של מנהל סניף מודה שזו הוראה רשמית לקופאים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה