דיון אשראי כאל

אחרי שנה שאתה חבר במועדון יש חסד האם אתה חושב שהרווחת מזה או שחברת כאל הרוויחה יותר על חשבונך?

• סה"כ מצביעים
    84
  • הסקר נסגר .

A052

משתמש סופר מקצוען
אגב, בהרבה סניפים של יש חסד יש נוהל רשמי לא לאפשר משיכת כספים בקופות
תמיד יש תירוצים - אין מספיק כסף בקופה, הרגע התחלתי משמרת...

יש לי הקלטה של מנהל סניף מודה שזו הוראה רשמית לקופאים
זה עולה עמלה, אז למה זה שווה?

וברור שהם יעדיפו לא לאפשר בגלל שהם לא מייצרים כסף, וקניות במזומן זה ממש לא הרבה.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
וברור שהם יעדיפו לא לאפשר בגלל שהם לא מייצרים כסף
מצד שני הם חוסכים עמלות שינוע מאובטח - Brinks
מנסיון שלי בעבר - הם מסרבים גם כאשר יש מספיק כסף בקופות

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

זבון וזבין

משתמש מקצוען
הוא רומז למה שרמזתי בתחילת האשכול, ובמקרה זה אין ריבית, כאמור.
ואני אתן רמז נוסף:
כשקובעים את סכום החיוב החודשי הקבוע לאותו שיעור של מסגרת הכרטיס - אין שום אפשרות להתחייב בריבית,
מומלץ לעשות את זה - למי שאח''כ יוכל למצוא עי''ז אפשרויות להלוואות ללא ריבית.....

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ואני אתן רמז נוסף:
כשקובעים את סכום החיוב החודשי הקבוע לאותו שיעור של מסגרת הכרטיס - אין שום אפשרות להתחייב בריבית,
מומלץ לעשות את זה - למי שאח''כ יוכל למצוא עי''ז אפשרויות להלוואות ללא ריבית.....
מרוב רמזים לא רואים יער...

זבון וזבין

משתמש מקצוען
לא כל כך הצלחתי להבין..
איך מרוויחים מהדבר הזה?
לאור ריבוי הרמזים - אענה רק איך לא מפסידים מזה (ההמשך לגבי הריווח למי שזקוק להלוואה בקלות - שכל אחד יחבר לבד את הפאזל - מכל חלקיקי התשובות הפזורות באשכול...),

ההפסד מגיע ברגע שמבזבזים יותר ממה שמוגדר לחיוב החודשי (ואז היתרה עוברת לחודש הבא עם ריבית רצחנית) - ברגע שמגדירים את החיוב החודשי לגובה המסגרת בכרטיס - אי אפשר להפסיד כסף - כי א''א לקנות יותר מהחיוב.

קיץ

משתמש פעיל
אני מבינה שמושכים מזומן יום לפני\יום החיוב ואז מכניסים את הכסף לעוש אבל סכום החיוב גדל..
החכמייני @זבון וזבין
@ה. שלמה

קצרה

משתמש מקצוען
אז מה כל חודש לוית והשקעת והחזרת בסוף החודש
זה יותר פשוט אם היה בית השקעות שהיה מוכן לקבל כרטיס אשראי. אבל לא ידוע לי שיש.
אם כי כשדיברתי אם אקסלנס הם טענו לי שהם עובדים על זה אבל עבר מאז כמה חודשים טובים.
לא
הוא "לווה" רק בחודש הראשון אם הוא עשה את זה כל חודש
בחודש השני הוא גלגל את ההלוואה לחודש הבא וכן הלאה
אבל להרוויח מזה הוא הרוויח פעם אחת בלבד.

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

קיגל

משתמש חדש
בואו נפתח את הרמזים אם יש לכם שני כרטיסים ולכל אחר מועד חיוב שונה אתם יכולים לגלגל את סכום המסגרת מאחד לשני וזה כמו הלוואה ללא ריבית וללא הגבלה, את הכסף תשקיעו וכך תרוויחו ממינוף בלא טירחה,
לא מתאים לכל אחד רק למי שעוקב ולא שוכח.

ברכיק

משתמש פעיל
בואו נפתח את הרמזים אם יש לכם שני כרטיסים ולכל אחר מועד חיוב שונה אתם יכולים לגלגל את סכום המסגרת מאחד לשני וזה כמו הלוואה ללא ריבית וללא הגבלה, את הכסף תשקיעו וכך תרוויחו ממינוף בלא טירחה,
לא מתאים לכל אחד רק למי שעוקב ולא שוכח.
איך מעבירים מסגרת מכרטיס אחד לשני?
הכוונה להעביר בביט?
כלומר איך אני מושך כסף מהכרטיס אשראי?

A052

משתמש סופר מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה