עזרה אשראי ברגע - בנק הפועלים

אני הוא

משתמש פעיל
תלוי אם כבר לקחת שני הלוואות
כך אמרה לי הנציגה
אם כב לקחת פעמיים אי אפשר יותר להנות המריבית הנמוכה

מסוקרנת

משתמש פעיל
כמה גובה הקנס במידה ולקחתי הלוואה ברגע של בנק פועלים לשנה והחזרתי את הכסף תוך 3 חוד' ?

מסוקרנת

משתמש פעיל
אין קנס
אפשר להחזיר את הכסף בכל רגע נתון
- זה אחד הפלוסים של אשראי ברגע
ז"א אני יכולה לקחת את ההלוואה ולדחות את התשלום הראשוני ל 3 חודשים (כמו שהם מציעים)ואחרי 3 חודשים להחזיר את ההלוואה ולא שילמתי שום ריבית ושום קנס ?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
ריבית ודאי!!! אבל לא עמלה ולא קנס על פירעון מוקדם

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
כל פעולותי נעשים כיום דרך האתר, ואם תשאלו שהרי לכניסה לאתר גם כן דרוש קוד.
על כך יענה אדון גוגל שמתחשב בנו ושומר לנו את הסיסמא אוטומטית.
אדון גוגל לא מתחשב בכם , שווה למחוק מיד.
אני לא מבינה איך זה נשמר בכלל, הפועלים הוא אתר מאובטח ויש מנגנון שנועד למנוע בדיוק את זה.

ezra1989

משתמש פעיל
אדון גוגל שומר את כל הסיסמאות, גם של המייל וגם של הקופת חולים וגם של הביטוח לאומי, שהם לפעמים יותר חשובים מהבנק מבחינת הפרטיות.
מהבנק לא שייך לעשות שום פעולה בלי להקיש קוד שמתקבל בטלפון כך שאני לא דואג (אלא אם שמרתם את המחשב האישי שלכם כאישי).

rew3020

משתמש מקצוען
תבדוק אם לא נגמר לכם הסטודנט.
כמדומה שהתנאים המיוחדים של הרבית זה רק לסטודנט

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אדון גוגל שומר את כל הסיסמאות, גם של המייל וגם של הקופת חולים וגם של הביטוח לאומי, שהם לפעמים יותר חשובים מהבנק מבחינת הפרטיות.
מהבנק לא שייך לעשות שום פעולה בלי להקיש קוד שמתקבל בטלפון כך שאני לא דואג (אלא אם שמרתם את המחשב האישי שלכם כאישי).
פרטיות זה נחמד, אבל מה הנזק הגדול?
נכון שמהבנק אי אפשר לעשות פעולה בלי הטלפון, אבל זה עדיין מבחינת אבטחת מידע נקרא קלוש . לא סתם יש גם ססמא של מעל 8 תווים וקוד אישי,

אישית, גוגל שומר את כל המידע שלי בכל האתרים , אבל אני לא שומרת כרטיס אשראי באף אתר וכמובן לא את הססמא של הבנק.
אבטחת מידע זה לא סתם.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
האם המוצר הזה שנקרא אשראי ברגע עדיין קיים היום?
בעבר הופיע לי באתר שיש לי זכאות להלוואה עד כ-200K, ובשנה האחרונה זה נעלם לי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה