עזרה אשראי ברגע - בנק הפועלים

אמא5

משתמש מקצוען
ההעלאה שפותח האשכול מדבר עליה קורית כשפג תוקף הסטודנט של אחד מבעלי החשבון.

ולא תמיד זאת הלוואה כזו גרועה.
לנו בסיטואציות מסוימות היא היתה מעולה. (כמובן - רק כשיש תזרים זמין להחזרים!)

ודרך אגב, יש לי חברה שמכירה מישהי בתפקיד בכיר במחלקת אשראי - ביחידת המיחשוב של בנק הפועלים.

אם זאת לא בעיה של תוקף מעמד הסטודנט- ממליצה לבדוק מול המוקד הטלפוני, אין לי בעיה שתשלחו לי הודעה פרטית עם פרטי החשבון ואעביר שתבדוק אישית.

אפשוטער איד

משתמש מקצוען
מתקשרים לפועלים, אפחד לא חשב על זה קודם?
חשבו, חשבו,
אבל כמנהג גובראין דיהודאין (גברים יהודיים)
ששוכחים כל סיסמא שלא רשומה במייל, ומכיון שבטלפון צריך להקיש סיסמא, איני יכול להשיג.
כל פעולותי נעשים כיום דרך האתר, ואם תשאלו שהרי לכניסה לאתר גם כן דרוש קוד.
על כך יענה אדון גוגל שמתחשב בנו ושומר לנו את הסיסמא אוטומטית.

כמובן שללכת לסניף לנסות לברר, צריך לפנות מהעיסוקים ומהעבודה בערך יומיים, הכוללים ללכת לבנק, לתלוש מספר, לצאת ליסוע לכותל בתחבורה המזוויעה, לחכות שעות בתחנות, לחזור לבנק, לראות שעל המסך רשום 586 כשבפתק שביד שלי רשום 618 .

ולכן שאלתי ואחדד, אם באתר ישנה אפשרות לראות האם החשבון הוא סטודנט או לא.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
איםה כתוב מה הריבית?
יש לי אופציה של אשראי ברגע, אבל אני לא רואה מה הריבית.

רקפת3

משתמש סופר מקצוען
חשבו, חשבו,
ששוכחים כל סיסמא שלא רשומה במייל, ומכיון שבטלפון צריך להקיש סיסמא, איני יכול להשיג.

כמובן שללכת לסניף לנסות לברר, צריך לפנות מהעיסוקים ומהעבודה בערך יומיים, הכוללים ללכת לבנק, לתלוש מספר, לצאת ליסוע לכותל בתחבורה המזוויעה, לחכות שעות בתחנות, לחזור לבנק, לראות שעל המסך רשום 586 כשבפתק שביד שלי רשום 618 .

באתר יש אפשרות לצאט/להזמין שיחה עם בנקאי אישי שיוכל לענות על כל השאלות...

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
@מלך הבשן
תזהר מאד, ויזהרו כאן כולם.
לפעמים הלוואת האשראי ברגעמשל בנק הפועלים היא משום מה אינה בריבית מועדפת לסטודנטים (3%+פריים) אלא גבוהה מאד, קרוב לעשר אחוז!!
אם תשאל את הבנק הם יגידו שזו הריבית הכי טובה שכרגע המערכת נותנת..
עדיף להתקשר לבנקאי/ לחכות כמה ימים שיאפשרו לקחת אשראי ברגע בריבית הרגילה.
לי קרה פעם שבטעות בלי לשים לב לקחתי הלוואה בריבית הזו, וכששמתי לב - זה גם לא נתן לי להחזיר אותה דרך האתר, אלא היה חייב לשוחח עם בנקאי! כיון שזו הלוואה מסוג אחר.
שלא לדבר על כך שהם לא הסכימו לזכות אותי.

ישר ולנדל"ן

משתמש פעיל
ההעלאה שפותח האשכול מדבר עליה קורית כשפג תוקף הסטודנט של אחד מבעלי החשבון.

ולא תמיד זאת הלוואה כזו גרועה.
לנו בסיטואציות מסוימות היא היתה מעולה. (כמובן - רק כשיש תזרים זמין להחזרים!)

ודרך אגב, יש לי חברה שמכירה מישהי בתפקיד בכיר במחלקת אשראי - ביחידת המיחשוב של בנק הפועלים.

אם זאת לא בעיה של תוקף מעמד הסטודנט- ממליצה לבדוק מול המוקד הטלפוני, אין לי בעיה שתשלחו לי הודעה פרטית עם פרטי החשבון ואעביר שתבדוק אישית.
זה לא בעיה של מעמד סטודנט כי כל הפעולות לא עולות לי עמלה
במוקד הטלפוני לא ידעו מה להגיד לי גמגמו משהו בסגנון "לקחת מספר רב של הלוואות (למרות שהחזרתי אותם כבר) ולכן זה עלה"
מה שמסבך את העניינים זה שאחי לא לקח כ"כ הרבה הלוואות.
אולי נתנחם במה שכתב @באבא קמא שזה יכול לחזור.

ישר ולנדל"ן

משתמש פעיל
חשבו, חשבו,

יש אופציה באתר להזמין קוד חדש לפועלים בטלפון.
בצד שמאל למעלה הגדרות והעדפות > קוד פועלים לטלפון > קבל קוד חדש
ואגב, אתה יכול לדעת אם אתה סטודנט או לא לפי העמלה שנגבית או לא נגבית בכל פעולה

ישר ולנדל"ן

משתמש פעיל
@מלך הבשן
תזהר מאד, ויזהרו כאן כולם.
לפעמים הלוואת האשראי ברגעמשל בנק הפועלים היא משום מה אינה בריבית מועדפת לסטודנטים (3%+פריים) אלא גבוהה מאד, קרוב לעשר אחוז!!
אם תשאל את הבנק הם יגידו שזו הריבית הכי טובה שכרגע המערכת נותנת..
עדיף להתקשר לבנקאי/ לחכות כמה ימים שיאפשרו לקחת אשראי ברגע בריבית הרגילה.
לי קרה פעם שבטעות בלי לשים לב לקחתי הלוואה בריבית הזו, וכששמתי לב - זה גם לא נתן לי להחזיר אותה דרך האתר, אלא היה חייב לשוחח עם בנקאי! כיון שזו הלוואה מסוג אחר.
שלא לדבר על כך שהם לא הסכימו לזכות אותי.
לכאורה מה שלקחת היה הלוואה רב ערוצית שזה עובר דרך הסניף ולא אשראי ברגע שלא עובר דרכם בכלל

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זהירות!!! אשראי ברגע ודומיו זו מלכודת דבש מסוכנת ביותר, בעיקר בגלל הקלות הבלתי נסבלת שאפשר לקחת סכומים גדולים, שמרו על עצמכם!!! מנסיון מר...
ולגבי הריבית, מלבד הנושא ההלכתי שצריך כל אחד לברר עם רבותיו, אזי גובה הריבית באשראי ברגע הוא אכן נמוך יחסית לסטודנטים, אך גבוה מאד לכולם [פריים + 7.8 שזה סביבות ה-10%] ואפשר להשיג כיום הלוואות בנקאיות בריביות נמוכות הרבה יותר [דיברתי עם וגשל משכנתאות, הם טוענים שהם משיגים ללקוחותיהם הלוואה בריבית של פריים +1, אמנם הם לוקחים על התענוג 6% + מע"מ...]

ישר ולנדל"ן

משתמש פעיל
זהירות!!! אשראי ברגע ודומיו זו מלכודת דבש מסוכנת ביותר, בעיקר בגלל הקלות הבלתי נסבלת שאפשר לקחת סכומים גדולים, שמרו על עצמכם!!! מנסיון מר...
ולגבי הריבית, מלבד הנושא ההלכתי שצריך כל אחד לברר עם רבותיו, אזי גובה הריבית באשראי ברגע הוא אכן נמוך יחסית לסטודנטים, אך גבוה מאד לכולם [פריים + 7.8 שזה סביבות ה-10%] ואפשר להשיג כיום הלוואות בנקאיות בריביות נמוכות הרבה יותר [דיברתי עם וגשל משכנתאות, הם טוענים שהם משיגים ללקוחותיהם הלוואה בריבית של פריים +1, אמנם הם לוקחים על התענוג 6% + מע"מ...]
חשבון פשוט של פריים +1 + 6 + מע"מ יוצא 9.77%
ואגב, תראה לי מי קיבל אצלם הלוואה בתנאים כאלו, אולי מי שמקבל תלוש של 20K ואין לו הוצאות בכלל.

רקפת3

משתמש סופר מקצוען
פשוט תעשה שיחזור סיסמה דרך האתר ואז הם ישלחו את זה בהודעה ואת זה תשמור במייל/בגלריה/איפה שלא יהיה...

בקשר לגובה סכום ההלוואה זה נקבע לפי הפער שיש בין ההכנסות להוצאות. על מנת להבטיח שתהיה לך האפשרות אי פעם להחזיר.

גובה הריבית הוא קבוע כאשר לוקחים פעם ראשונה בד''כ אבל בפעמים הבאות זה משתנה ולכן צריך להשים לב מתי לוקחים. (לדבריו של בנקאי פועלים בטלפון)

ומה שהכי חשוב זה שהכי טוב זה לנסות להסתדר בלעדיהם גם אם צריך לכבוש את האוורסט בשביל זה בסופו של דבר זה הכי משתלם!

בהצלחה!
גובה ההלוואה קשורה רק להוצאות והכנסות? למי שלא מעביר משכורת אלא מפקיד את הסכום כל חודש - זה אמור להיות אותו דבר?
תודה

שוש12

משתמש פעיל
אם כבר אשראי ברגע - מישהו יודע לפי מה נקבע גובה ההלוואה שהם נותנים באשראי ברגע?
בהתאם לנתוני החשבון : משכורת, הכנסות, הוצאות, פר"י וכו'

ולמרות שבבנק טוענים שהמערכת מחשבת אוטומטית, זה לא מדויק.
כי ניגשנו לבנק לבדוק על הלוואה, ובאותו יום נחסמה האפשרות לאשראי ברגע.
לאחר כמה ימים ניגשנו לבנק ודרשנו להחזיר את האופציה של אשראי ברגע, למרות שטענו שאין להם שליטה על כך - האפשרות לאשראי ברגע חזרה מיד...

וגם אני לא ממליצה לקחת אשראי ברגע בלי לבדוק לפני כן אפשרויות כלכליות אחרות וטובות יותר
(בעיקר: תוספת עבודה והכנסה / צמצום הוצאות שפחות דחופות)

רקפת3

משתמש סופר מקצוען
חיפשתי היום בבפועלים כזאת אופציה ולא מצאתי

אשמח להחכים איפה יש את האופציה הנ''ל
אולי אתם לא בפועלים קונקט? שווה וכדאי...
בעמוד הבית :
upload_2018-11-28_14-59-12.png

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
חיפשתי היום בבפועלים כזאת אופציה ולא מצאתי

אשמח להחכים איפה יש את האופציה הנ''ל
זה מחוכם, וגם אני לא ידעתי.
לוחצים על הלוואות/ אשראי ברגע.
שם יש אפשרות לשיחה עם בנקאי.
אתה מקבל שיחה תוך דקות/ שניות, מבנקאי רגיל שעובד במוקד. אין לו מושג שבאת אליו דרך בקשת הלוואה, והוא ישמח (או תצטער, במידה והנציגה 'בת דודה' בשם 'שרי' עם מבטא סעודי...) לעזור לך כלקוח רגיל.
מפתיע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה