בקשה אשמח לרעיונות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

איילה חכמי

משתמש צעיר
אחותי חוזרת מחר מבית חולים אחרי לידה אלינו לבית
אני רוצה לקשט לה את החדר בצורה יפה
אשמח לרעיונות...

saralulu

משתמש מקצוען
כשנולדה לי אחיינית ראשונה ונראה לי גם כשנולדה השניה לקחנו בריסטול ענק והדבקנו עליו כל מיני משפטים יפים מחינמונים כמו כח הפרסום, אני לא יודעת אם זה עדכני לימינו אנו כי זה היה לפני 11 שנים בערך אבל מה שכן זה היה מהמם ומתוק ממש!

איילה חכמי

משתמש צעיר
כשנולדה לי אחיינית ראשונה ונראה לי גם כשנולדה השניה לקחנו בריסטול ענק והדבקנו עליו כל מיני משפטים יפים מחינמונים כמו כח הפרסום, אני לא יודעת אם זה עדכני לימינו אנו כי זה היה לפני 11 שנים בערך אבל מה שכן זה היה מהמם ומתוק ממש!
איזה סוג משפטים???

הבריסקער הנודד

משתמש מקצוען
בלונים
דפים
והכי חשוב פשוט לבבי ומקורי... אין כמו זה בעולם.
יותר טוב מכל התעשיה המזויפת.
ו... מזל טוב ולעדכן מה קראו לו - לה....

איילה חכמי

משתמש צעיר
תודה לכולם
אבל אני כן אשמח לרעיונות יותר מוגדרים
בעיקר יעזור לי תמונות
זאת לא אחינית ראשונה ב"ה, כל הפעמים קישטנו חמוד עם בלונים דפים וכו' הפעם אני רוצה משהו קצת יותר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה