מידע שימושי אשמח לקבל שמות של יצרניות/מוכרות פאות

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
תרזה רוגול מרמות 5879482
מהממת. גזירה עם שיק והתאמה לפנים, אחריות מלאה בלי תרוצים, יראת שמים ואמיתית

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י gg;2083167:
יכול להיות שרק אני ואחיותי (3 פאות) לא קיבלנו שיער מי יודע מה משובח???

באמת? מעצבן.
אני מכירה מלא שעשו אצלה ומאוד מרוצות, כולל כמה שלא היו 100% מרוצות מיד בהתחלה וחזרו אליה והיא תקנה להן כל מה שבקשו. חזרתן?
(בכל מקרה אני לא משווקת או דוברת שלה, וגם אין לי אחוזים, סתם אחרי שנכוויתי רציני מפאנית מפורסמת אחת גיליתי שאפשר גם אחרת)

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אכן, אין על השירות של אסתי ברגמן. מסכימה.
אני משגעת אותה די הרבה על הפאה שלי, והכל במאור פנים, וזה באמת הרכיב הכי חשוב.

לגבי טיב השיער, אני עדיין מסתפקת, כי הפאה שלי מתולתלת ואני חושבת ששיער מתולתל מטבע הדברים הוא יותר קשה ופחות רך, בכל מקרה, פאה לא רוכשים כל יום, חשוב לחזור שוב ושוב עד שתהיי מרוצה מאה אחוז!

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
רבקי קריגר, בירושלים.
מייצרת פאות בעבודת יד מהשיער האיכותי ביותר,
והלקוחות שלה טוענות שהאליפות שלה היא בהתאמה מושלמת של הבניה והעיצוב לפנים.
(כמובן שאפשר להתרשם אצלה גם מפאות מוכנות ועיצובים חדישים)
יש לה שיק מיוחד!
0527614766

gg

משתמש מקצוען
נכתב ע"י במבה נוגט;2086937:
באמת? מעצבן.
אני מכירה מלא שעשו אצלה ומאוד מרוצות, כולל כמה שלא היו 100% מרוצות מיד בהתחלה וחזרו אליה והיא תקנה להן כל מה שבקשו. חזרתן?
(בכל מקרה אני לא משווקת או דוברת שלה, וגם אין לי אחוזים, סתם אחרי שנכוויתי רציני מפאנית מפורסמת אחת גיליתי שאפשר גם אחרת)

אחותי חזרה אליה לפחות 3-4 פעמים וגם הוסיפה לה סכום כסף מכובד והפאה שלה עדיין לא מי יודע מה...
הפאה שלי הייתה יותר טובה מלכתחילה אבל לא הייתי אומרת שיער הכי משובח

gg

משתמש מקצוען
נכתב ע"י yochi000;2087013:
לגבי טיב השיער, אני עדיין מסתפקת, כי הפאה שלי מתולתלת ואני חושבת ששיער מתולתל מטבע הדברים הוא יותר קשה ופחות רך, בכל מקרה, פאה לא רוכשים כל יום, חשוב לחזור שוב ושוב עד שתהיי מרוצה מאה אחוז!
אין סיבה ששיער מתולתל יהיה יותר קשה

מזל בן הרוש

משתמש צעיר
נכתב ע"י gg;2087125:
אין סיבה ששיער מתולתל יהיה יותר קשה

זה לא נכון.
שיער מתולתל הוא מטבעו פחות נעים משיער חלק או תנועתי.
אני קניתי פאה מתולתלת מיפי קמינר ובאמת היתה מדהימה, אבל עדיין השיער היה פחות נעים מהפאה החלקה.

עכשיו קניתי מזוהרית בולטין במודיעין עילית פאה קצרה מתולתלת.
והיא מהממת, אבל עדיין- השיער החלק שבפאה יותר נעים מהמתולתל.

כמו במציאות, שיער מתולתל אף פעם לא יהיה נעים עמו שיער חלק (ויש לי בנות עם 2 סוגי השיער :) )

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יותר מזה, הפאה הייתה משיער הרבה יותר רך, אבל מסתבר שהתלתלים פשוט לא החזיקו, הם נפלו ונפתחו ואז הפאה הייתה נראית גלי ולא מעבר.
היא החליפה לי את השיער, עכשיו הוא אכן יותר מתולתל ויציב אבל שיער פחות רך.

למישהי יש פאה מתולתלת ביבוש טבעי עם שיער רך רך ומלא ברק?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מצטרפת לשאלתך יוכי.. הייתי שמחה לדעת אם זו אופציה בכלל, או שתלתלים בייבוש טבעי אמורים להיות יותר יבשים ופחות רכים.
לא ברמה קריטית, אבל פחות מהחלק.

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
רחלי אהרוני - לא מירושלים - ק"ס - 089741152
שווה כל מאמץ, בגלל האיכות, היושר והכשרון היוצא דופן שלה
אני דרומית ואנחנו 5 אחיות עם אותו סוג פאה ולכל אחת היא הותאמה במדויק לפנים, ואנחנו כולנו מרוצות עד הגג

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על כל התגובות.
זה רק מחזק אותי שלקנות פאה בהזמנה זה 'חתול בשק' וללכת על פאה מוכנה. אז מי כן מוכרת פאות מוכנות?

nc

משתמש סופר מקצוען
לי יש פאה מתולתלת ביבוש טבעי . השיער חלק, רך ומשיי בדיוק כמו זה של הפאה החלקה והתלתלים מחזיקים מעמד מעולה (אפילו חודשיים).

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
nc - של מי היא?

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י nc;2087342:
לי יש פאה מתולתלת ביבוש טבעי . השיער חלק, רך ומשיי בדיוק כמו זה של הפאה החלקה והתלתלים מחזיקים מעמד מעולה (אפילו חודשיים).

גם אני מסוקרנת לדעת של מי היא?

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י טוליפ;2087262:
תודה על כל התגובות.
זה רק מחזק אותי שלקנות פאה בהזמנה זה 'חתול בשק' וללכת על פאה מוכנה. אז מי כן מוכרת פאות מוכנות?

למה הגעת למסקנה הזו?
לכל פאנית יש שיער משובח יותר ומשובח פחות. מה שהלקוחה מקבלת זה בהתאם לתקציב...
אפשר להגיע לפגישת ייעוץ ולבקש לראות את סוג השיער שממנו הולכים לבנות את הפאה. כמובן שזה לא אחד על אחד, אבל כן נותן כיוון

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי יש 2 פאות בייבוש טבעי, אחת מתולתלת יותר והשניה גלית, שיער רך ונעים.

טיגר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י nc;2087342:

גם לי ב"ה.
ואחרי שהחלטתי לא להתפשר על מחיר הסירוק ואני הולכת איתה למישהי טובה ויקרה הפאה יכולה להחזיק לי חודשיים מינימום(בשימוש רק בשבתות בצורה מלאה).

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י טיגר;2088847:
גם לי ב"ה.
ואחרי שהחלטתי לא להתפשר על מחיר הסירוק ואני הולכת איתה למישהי טובה ויקרה הפאה יכולה להחזיק לי חודשיים מינימום(בשימוש רק בשבתות בצורה מלאה).

של מי הפאות הטובות שלכן? זה סוד צבאי :)?

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הפאות שלי - בריינדי קמינר.
את פאת השבת אני יכולה לסרק פעם ב3-4 חודשים ועד הסוף היא נראית נפלא, רק בשלב כלשהו, אני מרגישה שהיא כבר קצת מאובקת ואז שולחת לחפיפה. הפאה בת שנתיים וכל פאנית שרואה אותה לא מאמינה שהיא לא חדשה דנדשה

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י גולדס;2089186:
הפאות שלי - בריינדי קמינר.
את פאת השבת אני יכולה לסרק פעם ב3-4 חודשים ועד הסוף היא נראית נפלא, רק בשלב כלשהו, אני מרגישה שהיא כבר קצת מאובקת ואז שולחת לחפיפה. הפאה בת שנתיים וכל פאנית שרואה אותה לא מאמינה שהיא לא חדשה דנדשה

תודה. אפשר לקבל את הטלפון והמיקום שלה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה