עיצוב חלל אשמח לחוות דעתכם על עיצוב המטבח

דבורים

משתמש חדש
שלום לכולם
ראשית בשבח אכסניה-אין על "פרוג" ואין על ההשראות שאני מקבלת מכם
שעווות אני חופרת באתר הזה-בעצם לא שעות כי אם ימים ומאוד נהנית
ולעניננו
אנחנו לפני שיפוץ של מטבח 3.7/2.8 בעיקרון רובם מעצבים אותו מטבח ר אבל אני מעדיפה 2 צדדים אחד מול השני ובר לשים פינת אוכל -אשמח לחוות דעתכם המקצועיתצפה בקובץ המצורף IMG_1969.JPGצפה בקובץ המצורף IMG_1970.JPG

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לשמוע מה ההצעה
יואוהו! שנה וחצי את "מתבשלת" עם תוכניות מטבח? בטח יש לך בינתיים מיליון תובנות חדשות :) אולי גם צרכים חדשים? ואולי גם יש כסף נוסף בצד? ;) מאמינה שבסוף יצא מטבח נהדר.
אני לא נותנת כמובן הצעות בפורום. אשלח לך בפרטי

גלגלים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יואוהו! שנה וחצי את "מתבשלת" עם תוכניות מטבח? בטח יש לך בינתיים מיליון תובנות חדשות :) אולי גם צרכים חדשים? ואולי גם יש כסף נוסף בצד? ;) מאמינה שבסוף יצא מטבח נהדר.
אני לא נותנת כמובן הצעות בפורום. אשלח לך בפרטי
@סלמנדרא לא פתחה את האשכול

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
@סלמנדרא לא פתחה את האשכול
אופס. תודה על העדכון. לא שמתי לב מרוב שזה כ"כ ישן. זה היה נראה כמו תגובה לדברים שכתבתי לפותחת האשכול בזמנו. אני מקווה שדבורים כבר מבשלת במטבח חדש.
בכל אופן סלמנדרא תקבל בל"נ בפרטי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה