חידה אשכול ניסיון פיצוח קסמים

קולי שמעת

משתמש פעיל
לאחר שראיתי סרטון קסמים שכמעט הטריף אותי בימים האחרונים שכולם רק עסקו בשאלה "איך הוא עשה את זה"?
אני מנסה לפתוח אשכול בו ינסו לזהות איך הקוסם עשה את הקסם שמופיע בסרטון
אז מי יגאל אותי מהסרטון הזה?

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
לאחר שראיתי סרטון קסמים שכמעט הטריף אותי בימים האחרונים שכולם רק עסקו בשאלה "איך הוא עשה את זה"?
יש מצב להעלות את הסירטון (דרייב או גמבו)לחסומים?

אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בתור אחד שב"ה עסק (ועדין מדי פעם עוסק) בקסמים, מסכים בוודאות עם כל הנ"ל (למי שיש עוד שאלות, שיתייג אותי, ובעז"ה בל"נ אשתדל להחזיר תשובה.).

חבובצ'יק

משתמש פעיל
חסום אצלי, יש אפשרות בזיפ?
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה