עזרה אשכול מעשי לניקית 'עגבנייה אדומה' >>> כולנו נרתמים לעזרה מעשית

איציק שוורץ

משתמש צעיר
בנתיים משהי כתבה לי באישי שיש לה למסור טרמפיסט מב''ש
ומשהי נוספת טרמפולינה מב''ב

אז במידה ויש כאן מישהו שבמילא נוסע מהאזורים הנ''ל לכיוון ירושלים
נשמח להעביר את זה

תזכו למצוות!

וסליחה שאני מגיבה במהירות ולפעמים לא עם כל היחס הראוי לכל אחד ואחת כאן!
וכן במייל. (אמנם תגובה ראשונית לכולם הגבתי)
בשעה הקרובה אני נוסע מבית שמש לירושלים @AVIGAIIL M ניתן בפרטי

נערך לאחרונה ב:

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי כמה ספרי ילדים חדשים שיש לי כפולים (אחד לגיל הרך ממש ) בירושלים אשמח להעביר אולי יהיה לעזר
כמו"כ אם יעזור עזרה בגיהוץ הבנות שלי ישמחו אם יעבירו לנו ונגהץ ונקפל, וכן להוציא את הילדים לגינה אחה"צ ולהחזירם אחרי ארוחת ערב משביעה

תוהה ומשתומם

משתמש מקצוען
העזרות ה'קטנות' האלה, הם 'ענקיות'.

מלבד מה שהם מפנות קצת את הראש מהתעסקויות האין סופיות בעניני השגרה, ומאפשרות טיפה לנשום ולאסוף את הכח למה שכ"כ נצרך בתקופה כזאת.
הם גם נותנות כח וגב, להרגיש 'אתה לא לבד' יש עם שלם שעומד מאחוריך, ולא יתן לך ליפול 'כולנו ערבים'

nc

משתמש סופר מקצוען
1662892136624.png

ח. י. פ

משתמש צעיר
וכרגע אני פונה לאלה שיכולים לעזור לאו דווקא בכסף
ניתן להקל מעליהם גם בדרכים נוספות,
מה שאני יודעת שהם צריכים לבנתיים זה:

ד. שרות גרפולוגיה למתמודד ולמשפחתו יעזרו מאד
אשמח לעזור
ניתן ליצור קשר
TCBRBDC שטרודל ג'ימל...

HP מעצבת

משתמש מקצוען
@AVIGAIIL M אתם יכולים לפנות לארגון שעוזר בהסעת חולים / מיוחדים / מוגבלים ומשפחותיהם ובשינוע אוכל / חפצים להם.
קוראים להם רפואה ושמחה.
תפנו למחלקת מחוברים אונליין.

הם עוזרים המון.
יוכלו לעזור בהסעת הילדים ואימם לכל הצרכים,
וכן לשנע אוכל/צעצועים וכו' מניקי פרוג למשפחה.

1654773329898-png.1135676

HP מעצבת

משתמש מקצוען
@AVIGAIIL M אתם יכולים לפנות לארגון שעוזר בהסעת חולים / מיוחדים / מוגבלים ומשפחותיהם ובשינוע אוכל / חפצים להם.
קוראים להם רפואה ושמחה.
תפנו למחלקת מחוברים אונליין.

הם עוזרים המון.
יוכלו לעזור בהסעת הילדים ואימם לכל הצרכים,
וכן לשנע אוכל/צעצועים וכו' מניקי פרוג למשפחה.

1654773329898-png.1135676
זה בהחלט הצעה טובה

אבל ישנה עוד בעיה שמבחינה בטיחותית לא נסמוך על כל נהג מונית שיוצע ברגע שאנחנו שולחים ילדים
והם קטנים
במקרה של השבת הזאת לקחנו נהגת מוכרת.

ברור שנשמח להיעזר במוניות לאישה, ולמתמודד עצמו לטיפולים עצמם.
אם אתם מאזור ירושלים וזה רלוונטי תשלחו מייל
יש בארגון הזה גם נשים מתנדבות.
אפשר לבקש אישה לילדים ולאימם.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
בנוסף עוד עזרה טכנית-

מי שיש ביכולתו לארגן און קי עם קבצי שמע
וכן סרטונים

עם תוכן בסגנון של הרב פנגר
הרצאות קצרות וכדומה
צריך משהו משחרר וקליל אבל עם תוכן ולא רדוד

זה בשביל המתמודד עצמו.

כרגע המציאות של חוסר מעש זה גרוע מכל.
והוא ממש מחפש עשייה במסגרת היכולת שלו.
אז זה אמנם משהו זמני, אבל בהחלט מקל.

ואם יש כאן מישהו שיש ביכולתו לסייע בתחום של תעסוקה לאב
זה כבר יהיה ישועה בפני עצמה
משהו בידיים, כשעסוקים במשהו פיזי המוח משתחרר ולא שוקע עוד.
(אולי בנגרייה?! אולי יש עסקנים שמתעסקים עם הנקודה הזאת בדיוק?!)
אבא של חברה שלי כמו אחותי חולה בדיכאון קליני לא עלינו.

בעקבות זה אני יודעת שיש דבר כזה שנקרא עבודה מוגנת,
שהעבודה עצמה היא דרך לטפל בחולים,
כמובן עם מעטפת של פסיכולוגים וכו',
שכל העובדים שם חולים בנפשם,
עבודה קלה בשכר מלא,

בעמותת בית חם,
כי רק שם זה בהפרדה ומתאים לחרדים.

@AVIGAIIL M אם את צריכה עוד מידע,
אוכל לברר לך בשמחה.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה