אשכול לבקשת שירים ישנים

מצב
הנושא נעול.

מנדי שלום

משתמש פעיל
מי יכול להעלות את אויפן פריפעטשיק הגרסה המלאה ביידיש?
ולא של דודו פישר ששר רק בית אחד ממנו?
תודה

רובוט

משתמש פעיל
נכתב ע"י חנייי;2480691:
איזה דיסק?
יש לי את של 'עם אחד"

לי יש 6 אלבומים + כמה סינגלים:
נשמה
נשמה 2
לישועתך קיוינו
עם אחד
שבת, התכוננו
שמחה בליבי
סינגלים:
שמחתי
נרות חנוכה
תאמר את המילים

גברת

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
נכתב ע"י דונלד טראמפ;2482561:
לא מופיע באתר דיסק אלא רק רצועת 'טעימות'. מעניין אותך שאעלה לכאן?

לא, אני רוצה את השירים של הדיסק הזה...
נכון שאין באתר רק העליתי שיראו איזה דיסק אני רוצה
תודה רבה!

ER

משתמש חדש
פורים אין ויליאמסבורג

יש עדיין להשיג את זה בחנויות? אם לא, יש למישהו להעלות?
תודה רבה (עבר פורים אבל עדיין חשוב...)

שלוימו

משתמש רשום
דיסק דער ולער ולוול

פעם לפני שנים רבות יצא דיסק בשם דער וולער וולול על ליל הסדר משהו מאוד חמוד ע"י מנדי ורדיגר ואביו ע"ה, כבר מזמן אזל מן החנויות אולי יש מישהו שיש לו את זה ויוכל להוריד את זה לכאן תודה

האזרח הפשוט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
למי יש את הדיסק איך מקיימים מעשים טובים, סיפורי צדיקים שיצא לפני 30 שנה בערך [אולי 20].
מאוד דחוף לי.

האזרח הפשוט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
למי יש את הדיסק איך מקיימים מעשים טובים, סיפורי צדיקים שיצא לפני 30 שנה בערך [אולי 20].
מאוד דחוף לי.

פנינה :)

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום כולם!
מחפשת את השיר אגדלה אלוקי כל נשמה של חיים ישראל (ואיציק אשל?) עדיף באיכות טובה
התודה והברכה למי שמסכים להעלות לי :)

האזרח הפשוט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בבקשה

הנה

קבצים מצורפים

• איציק אשל וחיים ישראל - אגדלך Itsik Eshel ft Haim Israel - Hagadelcha.mp3
    4.5 MB · צפיות: 57
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה