אשכול לבקשת שירים ישנים

מצב
הנושא נעול.

מימדים

משתמש פעיל
אני מחפש ניגונים של תהלוכת הכנסת ספר תורה
יש למישהו?
תודה רבה מראש.

shlomor

משתמש רשום
שיר על השר משה מונטפיורי

אודה למי שיוכל להעלות כאן או לשלוח לי בפרטי למייל, קובץ שמע של השיר 'השר משה מונטפיורי'.

חינדלה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
למי יש את השיר של אברהם פריד באוצרות יהודים משהו שמתחיל "יום אחד רגוע באמצע השבוע"?
וכן את השיר "אני" [אוצרות יהודים ב]

האזרח הפשוט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בבקשה

נכתב ע"י חינדלה;2489540:
למי יש את השיר של אברהם פריד באוצרות יהודים משהו שמתחיל "יום אחד רגוע באמצע השבוע"?
וכן את השיר "אני" [אוצרות יהודים ב]

הנה הם השירים המבוקשים!

קבצים מצורפים

• 08 אני.mp3
    6.4 MB · צפיות: 72

עיתונאי

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
למישהו יש את הקליפ של מיילך קאהן במחנה יהודה "יומם"

bekki

משתמש מקצוען
איפה השיר

מי יודע על שיר שהמילים שלו הם
"וה' ברך את אברהם בכל" [קצבי]

מכונתכתיבה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
הפקות ואירועים

INTERIORD

משתמש רשום
אני זקוקה לשיר good right and reason יש למישהו?

זה של קן ברג'ס אולי יש למישהו?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה