אשכול לבקשת שירים ישנים

מצב
הנושא נעול.

EME

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש למישהו את השיר יום הולדת שמח והיום יום הולדת בלי מילים או בשירת גבר?

האזרח הפשוט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
שלום

ישנו דיסק שנקרא "בדרך לפורים" בשיר מספר 6 יש מחרוזת של שירי ילדות ישנים, בתוכו גם שיר זה [היום יום הולדת] אם זה יעזור, אשמח לשלוח.

האזרח הפשוט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כמו כן

יש את זה - מקהלה עם ילדים.

קבצים מצורפים

• עוזי חיטמן - היום יום הולדת.mp3
    2.5 MB · צפיות: 99

חיימיענקל

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
בקשה שירים

לצורך עבודה מסוימת אני צריך 2 שירים
1.של דודי קאליש ריבנו של עולם גיב מיר אביסלה כוח
2. ושיר מקפיץ לא אמלט לא יודע מי הזמר

האזרח הפשוט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בבקשה

מקוה שלזה התכוונת!

קבצים מצורפים

• כח דודי קאליש.mp3
    6.5 MB · צפיות: 71
  • ברוך שלום בלסופסקי - לא ימלט.mp3
    3.6 MB · צפיות: 60
שימו לב להתקלה הבאה...

אני מחפש את השיר המקורי שהגה"ג ר' ברוך מרדכי אזרחי שליט"א משתמש במנגינה שלו בקעמפ בקיץ "תורה אנו בנים לך ברית ביננו כרותה כל עוד אנו בנים לך אין אנו בני תמותה. (הניגון נשמע בין היתר בסיפור האיש המנגן של פריד וקיסנר.)

Penguin

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י חיימיענקל;2313556:
2. ושיר מקפיץ לא אמלט לא יודע מי הזמר

יש אולי את הקליפ?
תודה!

הני כגנס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י is4us1;2316148:
אני מחפש את השיר המקורי שהגה"ג ר' ברוך מרדכי אזרחי שליט"א משתמש במנגינה שלו בקעמפ בקיץ "תורה אנו בנים לך ברית ביננו כרותה כל עוד אנו בנים לך אין אנו בני תמותה. (הניגון נשמע בין היתר בסיפור האיש המנגן של פריד וקיסנר.)

בבקשה!

קבצים מצורפים

• בני תורה - גירסת המבוגרים.mp3
    3.5 MB · צפיות: 82
  • בני תורה - גירסת הצעירים.mp3
    2.5 MB · צפיות: 76

האזרח הפשוט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אולי הכוונה לזה

נכתב ע"י is4us1;2316148:

בבקשה

קבצים מצורפים

• בני תורה אנחנו.mp3
    6.9 MB · צפיות: 88
נכתב ע"י is4us1;2316148:
זה השיר עצמו ע"י הרב קוק שליט"א

קבצים מצורפים

• kookodesh4.flvנגינות קדש 4 - בני תורה אנחנו, הרב דב קוק.zip
    3.2 MB · צפיות: 70
דוקא לא זה נכתב על משהו אחר לגמרי.. כפי שראיתי באתר חסידיסק אחר בינותי בספרים רק ששם לא מופיע קישור לשמיעה ולכן פונה אני בזאת אליכם מאזינים יקרים.

גברת

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אפשר בבקשה את השיר של אברהם פריד
"כל השבילים הדרכים...מובילים לירושלים ירושלים שבלב"
תודה רבה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה