תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

נחמני

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מצטרף לשאילה לגבי סופש לקייב,
זה יקר באמת או שאני לא יודע לחפש?

שפירא

משתמש צעיר
צילום מקצועי
מישהו אמר לי שיש סוכן אלוף באיזיג'ט
מישהו מכיר?

חופש הביטוי

משתמש סופר מקצוען
אני מחפשת טיסה לניו יורק
2 מובגרים ו2 תינוקים תאריכים החל מ5 שבועות לא אכפת לי מתי
העיקר הכי זול שאפשר
תודה!
מצטרף לשאילה לגבי סופש לקייב,
זה יקר באמת או שאני לא יודע לחפש?
מעוניינת בטיסה לניו יורק כמה שיותר מהר למשך חודש
מי שרוצה, יכול לפנות אליי באישי עם פרטים מלאים,
ואוכל לנסות לעזור.

י מ

משתמש פעיל
יש לכם המלצות על סוכני נסיעות לטיסה לניו-יורק?

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
שאלה לכל המבינים...אנחנו צריכים טיסה לבודפשט עוד שבועיים מצאנו בוויז איר, לואו קוסט ב123 דולר, אך למועדון שלהם יש הנחה, מה המשמעות של מועדון? ואיך מצטרפים אליו? ב) כיון שזה טיסת לואו קוסט, יש תוספת על מזודה 45 יורו, זה הגיוני או שעדיף טיסה סדירה? ג) אם הוספתי מזודה 20 ק"ג למטוס זה נותן לי גם אופציה של תיק גב או רק תיק יד קטנטן?

שם עט

משתמש פעיל
צפה בקובץ המצורף 587966 צפה בקובץ המצורף 587965 צפה בקובץ המצורף 587965 צפה בקובץ המצורף 587966
שאלה לכל המבינים...אנחנו צריכים טיסה לבודפשט עוד שבועיים מצאנו בוויז איר, לואו קוסט ב123 דולר, אך למועדון שלהם יש הנחה, מה המשמעות של מועדון? ואיך מצטרפים אליו? ב) כיון שזה טיסת לואו קוסט, יש תוספת על מזודה 45 יורו, זה הגיוני או שעדיף טיסה סדירה? ג) אם הוספתי מזודה 20 ק"ג למטוס זה נותן לי גם אופציה של תיק גב או רק תיק יד קטנטן?

הכל כתוב באתר בצורה ברורה:
א. מצטרפים למועדון דרך האתר, העלות ארבעים או שמונים יורו יש שתי סוגי מועדון, לשנים או לחמש, וזה נותן מחירים זולים יותר, ועוד, למשך שנה, ואפשר לקנות כרטיסים עבור החבר מועדון ועבור עוד כמה נוספים בהנחה של 10יורו לכל כרטיס זאת אומרת לכל צד, כך שדי בקלות מכסים את העלות, זה הקישור לדף המועדון:
https://wizzair.com/he-il/information-and-services/wizz-services/wizz-discount-club
צפה בקובץ המצורף 587966

upload_2020-1-6_3-24-31.png

ב. זה הקטע של הלואו קוסט, אם כי מסופקני אם ניתן להשיג עדיין מחיר כזה צפה בקובץ המצורף 587966 צפה בקובץ המצורף 587965 כולל המזוודה בסדיר.
ג. כל דבר בנפרד, ואין 1+1, יש אפשרות של הוספת מזוודה ותיק, אפשר להתחיל הזמנת טיסה ולראות את האפשרויות.
אם טעיתי איתי תלין משוגתי, ואני ממש בדרכי לשם, מקווה שעזרתי.
מצו"ב הכללים שלהם שבאתר

upload_2020-1-6_3-27-13.png

צפה בקובץ המצורף 587965

נערך לאחרונה ב:

נפתול

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
מישהו מכיר חברה בשם bravo fly או lauda ?
זה חברה אחת או שתיים? האם היא אמינה?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

אבי2000

משתמש סופר מקצוען
מעוניינים בטיסה לבאקו או באטומי לתחילת חודש יולי
נשמח להמלצות
תודה:cool:

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מישהו יודע אם הזמנתי טיסה דרך טראווליסט-גאלא וראיתי כמה שעות אח"כ שטעיתי בשעה של הטיסה יש דרך לשנות ללא תשלום?

נפתול

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
מבצע מיוחד היום ב wizz air !!!
20% הנחה למזמינים היום לחברי מועדון,
לדוג' 62 ש''ח לצד לוינה ובודפשט בחלק גדול מהחודשים הקרובים!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה