תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

3524

משתמש מקצוען
שלום רב,

מחפשת טיסה מתל אביב לניו יורק מאזור 10-12/11 חזרה ב 20/11.
עבור זוג + 2 ילדים ותינוק במחירים טובים עדיפות מאוד לטיסה ישירה או אופציה שניה עם עצירה במצנסטר עם עצירה של יום.
* במידה וחברת תעופה מבטלת את הטיסה ובגלל זה נאלצים לקנות כרטיסים יותר יקרים באל על האם החברה המבטלת משלמת את הכרטיסים ?

תודה רבה
אמריקן איירליינס, 10/11 עד 19/11 או עד 21/11 עולה 646 דולר לאדם. (לא בדקתי באיזה ימים בשבוע זה יוצא)

כנ"ל 11/11 עד 20/11.

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
שלום רב,

מחפשת טיסה מתל אביב לניו יורק מאזור 10-12/11 חזרה ב 20/11.
עבור זוג + 2 ילדים ותינוק במחירים טובים עדיפות מאוד לטיסה ישירה או אופציה שניה עם עצירה במצנסטר עם עצירה של יום.
* במידה וחברת תעופה מבטלת את הטיסה ובגלל זה נאלצים לקנות כרטיסים יותר יקרים באל על האם החברה המבטלת משלמת את הכרטיסים ?

תודה רבה
בהלוך לא משנה איזה תאריך 10-12 חזור בדיוק ב20 אין טיסה של אמריקן יש ב19 או ב21 מחיר לכולם 2441 דולר (מחיר מצויין) אם דחוף לכם דווקא ב20 יש טיסה חזור עם עצירה קצרה בלונדון בערך באותו מחיר טיפה יותר זול
אלעל יעלה עוד 950-1200 דולר לכולם
עצירה ארוכה יותר בלונדון לא מוזיל את המחיר
לטוס דרך מנצסטר יהיה יותר יקר
לגבי השאלה השניה אם אני לא טועה המדיניות באמריקן שהם מטיסים אותך לאירופה ומשם צריך לקחת טיסה לארץ שאת זה הם משלמים (לא בטוח בזה ככה זכור לי שהיה בתחילת המלחמה)

$bsd

משתמש פעיל
באיזה אתר הכי כדאי להזמין כרטיס ללונדון הכי זול?
דחוףףףףף

רבקי 1234

משתמש חדש
אני מחפשת טיסה מיום חמישי הזה עד יום ראשון לבלגיה או אמסטרדם במחיר זול

$bsd

משתמש פעיל
דחוף
באיזה אתר הכי כדאי להזמין כרטיס ללונדון הכי זול?
דחוףףףףף

3524

משתמש מקצוען
תשעת הימים
ידוע.

ולמרות זאת.

גיסי למשל, אלו הימים היחידים בשנה שבית העסק שלו נעול, רק אז הוא יכול לצאת לחופשה. מן הסתם בשאלת חכם יתירו לו ולשכמותיו.

מי שדוקא רוצה, יוכל לנסוע בתאריכים כ"ד-ל' אב במחיר אלף שקל. (ואם ירצה לטוס לרומא ישלם בתאריך הזה 450 שקל בלבד)

נערך לאחרונה ב:

איוד

משתמש רשום
למי יש נסיון עם וויז:
הזמנה של 3 כרטיסים BASIC ללונדון, לעוד חודש, צריכים לבטל נוסע אחד מתוך השלוש.
יש אפשרות כזו? מחזירים משהו כסף על הביטול?
BASIC אין אפשרות לבטל אפשר לנסות למכור את הכרטיס ולהחליף שם בתשלום זה כנראה יהיה יותר משתלם מלהפסיד את הכרטיס
אם בסוף לא משתמשים בכרטיס אפשר לבקש החזר על מיסי הנמל (באזור ה40 $)

מה יהיה?

משתמש רשום
אין טיסות זולות לאוקראינה?!?

מחפשת טיסה של כמה ימים עוד כחודש וחצי - חודשיים,
לא משנה אם דרך מולדובה או קישינב,
בכל חברת תעופה..

הגיוני שהכל מתחיל באזור ה-500 דולר?
חזרתי לפני שלושה שבועות מטיסה של כמה ימים במחיר של 260 דולר!!
לידיעתך יש לשבת הקרובה
ה-ג לקישינב
ב 200 דולר בלבד

גיפט

משתמש מקצוען
תגידו-
אם אני מזמינה בוויז לבין הזמנים. עולה לי כמעט פי 2 מאל על שנה שעברה
כמה זה בטוח?
כלומר- אם מתבטלות הטיסות- מחזירים לי כסף בקלות?
ואם לא תתבטלנה- מה כן מדיניות הביטול שם? אם תהיה מלחמה/חוק גיוס ולא נרצה לטוס

גיפט

משתמש מקצוען
תגידו-
אם אני מזמינה בוויז לבין הזמנים. עולה לי כמעט פי 2 מאל על שנה שעברה
כמה זה בטוח?
כלומר- אם מתבטלות הטיסות- מחזירים לי כסף בקלות?
ואם לא תתבטלנה- מה כן מדיניות הביטול שם? אם תהיה מלחמה/חוק גיוס ולא נרצה לטוס
ולופטהנזה?

אמא של נסיך

משתמש חדש
אני מחפשת טיסה לסוכות בערך 13/10-27/10 גמיש, זוג + ילד+ תינוק, הבנתי שדלתא חידשו את הטיסות שלהם חזרה לניון יורק, מישהו יודע לומר לי איפה אני יכולה למצוא הכי זול?
ישיר בלבד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה