תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

eh

משתמש פעיל
כן באלעל לא הזיז להם לנחות סמוך ממש לשבת וגם הפירו את מה שאמרו הטיסה נחתה יותר מאוחר ממה שאמרו דווקא הנוסעים טענו בתוקף שהם כן עשו מאמצים לזרז את ההמראה בכל מקרה לא אישרו לי לרדת ולקבל טיסה חילופית למפרע זה היה קצת טעות לא לרדת!

שלמה רוזן

משתמש צעיר
באתר מומנדו מציעים לי טיסה לניו יורק זול משמעותי מהמחירים שקיימים בשוק
זה מופיע על שם הלוגו של אל על אבל כשנכנסים לפרטים של הטיסה רואים שהטיסה בחזור מופעלת ע"י דלתא
(כידוע יש הסכמים בין שני החברות האלו)
ברצוני לדעת האם מישהו יודע האם במקרה חירום אל על יהיו מחויבים להשים אותי על טיסה שהם מפעילים?
(דהיינו האם זה כמו שאני טס באל על?)

הבית בקצה הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ממליץ לא לקחת. אני הייתי על טיסה שהיתה אמורה להמריא ב11 והמריאה בשתים וחצי נחתנו 6:42 למרות שהבטיחו נחיתה הכי מאוחר 6:30 קשה להאמין להם...
ואאוו מה עשיתם? באתם דקה לפני שבת לארץ? מפחיד..
אני האמת כבר סגרתי מקווה שזה לא טעות לא היה ברירה היה או יום קודם על הבוקר וזה להפסיד יום וחשוב לי כל יום כשנוסעים לימים בודדים

eh

משתמש פעיל
ואאוו מה עשיתם? באתם דקה לפני שבת לארץ? מפחיד..
אני האמת כבר סגרתי מקווה שזה לא טעות לא היה ברירה היה או יום קודם על הבוקר וזה להפסיד יום וחשוב לי כל יום כשנוסעים לימים בודדים
הגעתי לב 10 דקות לפני שבת הימור מטורף זה היה טעות אני מציע שאם הטיסה תתעכב תרד ותבקש טיסה חילופית.

הבית בקצה הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הגעתי לב 10 דקות לפני שבת הימור מטורף זה היה טעות אני מציע שאם הטיסה תתעכב תרד ותבקש טיסה חילופית.
אני אצטרך לעשות את זה אם כן תודה בע"ה שלא אצטרך להגיע למצב הזה אבל בהחלט נכון צריך לזכור בשעת מעשה שלא לקחת סיכון בשום אופן ואני מתפלאה על אל על שמשיבה את עצמה כחברה שומרת שבת שנתנה למצב כזה לקראות שהרבה אנשים הגיעו למצב שחיללו או כמעט חיללו את השבת בגלל העיכוב

שלום מה נשמע?

משתמש רשום
קיבלת כרטיס עלייה למטוס??
1720473756569.png

1720473797613.png

זה מה שקיבלתי

y.y.i.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
טיסה לקרעסטיר בבין הזמנים (בעוד חודש וחצי)
יש מציאות?

prigat

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מחפשת טיסה לזוג לציריך (או לכל שדה תעופה שהגיוני להגיע ממנו לסן אנטון)
מ24.07 עד ה01.08
תודה רבה
מקפיצה, גמישים בתאריכים
תודה רבה

יהודה סומרס

משתמש חדש
שלום למומחים.
סגרתי טיסה לפראג עם ארקיע, דרך סוכנות בשם BookAFlight -בוק א פלייט.
אני צריך מידע ממי שמכיר את החברה הזו, איך עושים צ'ק אין, האם זה דרך ארקיע,
או שזה דרך BookAFlight.
ממתי אפשר לעשות את הצ'ק אין והאם בכלל צריך.
תודה רבה!!

urieli

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שלום למומחים.
סגרתי טיסה לפראג עם ארקיע, דרך סוכנות בשם BookAFlight -בוק א פלייט.
אני צריך מידע ממי שמכיר את החברה הזו, איך עושים צ'ק אין, האם זה דרך ארקיע,
או שזה דרך BookAFlight.
ממתי אפשר לעשות את הצ'ק אין והאם בכלל צריך.
תודה רבה!!
צ'ק אין תמיד יעשה בחברת התעופה (ארקיע לצורך העניין) בארקיע זה 24 שעות לפני ואין חובה לעשות ובכלל בכל החברות הישראליות לא חייב לעשות צ'ק אין מראש ואין שום קנס בשדה"ת,ולגבי בוק פלייט לטעמי אחלה אתר עומד בתקן החוק להגנת הצרכן נח וזול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה