תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען

נופש בעם

משתמש רשום
דחוףף בBOOKAFLIGHT מישהו הזמין שם פעם? למה לא נותן לעשות המשך אחרי שהזנתי את כל הפרטים?

שלום מה נשמע?

משתמש רשום
1720436360362.png

@מאיר עלי באבא
אשמח לעזרה
סיימתי צ'ק אין ונשלח אלי הכרטיס למייל ואז אחרי שכתב לי שהצ'ק אין הסתיים זה העביר אותי לכאן
מה אני אמורה לעשות כאן?

נערך לאחרונה ב:

prigat

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מחפשת טיסה לזוג לציריך (או לכל שדה תעופה שהגיוני להגיע ממנו לסן אנטון)
מ24.07 עד ה01.08
תודה רבה

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען

ההוא סבא

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
ואלה , לא הייתי רוצה ! לא מתארגנת לטיסה עם דברים גם לשבת
מקווה ששבת שנכנסת ב7 בערב לא יגרום לנו להשאר לא בבית כשהנחיתה אמורה להיות ב 2 וחצי
באופן רגיל לא אמורה להיות בעיה.
במקרה קיצון, אתם לא תטוסו בשבת.

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
יש לי שאלה
קניתי כרטיסים בראיינאיר והטיסה התבטלה
האם אני יכול לקנות בחברה אחרת ולהיות בטוח שיחזירו לי את המחיר של הטיסה (המלא)
אם אתה שואל על החזר על הטיסה שהתבטלה אתה ודאי אמור לקבל את זה בלי בעיות
בעבר הייתה אפשרות לדחות לכל תאריך באותו מחיר או לכל יעד בטווח של שבועיים ביום הטיסה אבל יש כאלה שאמרו שזה כבר לא עובד

אם אתה שואל על החזר על הפרשי עלויות של הטיסה החלופית שקנית אז בעבר אכן הם נתנו החזרים כאלה וכבר תקופה שהם דוחים את הבקשות וברגע שמבקשים הם מבטלים את האפשרות של שינוי תאריך או יעד ומייד שולחים להחזר כספי על הטיסה המקורית.
יש כאלה שניסו לתבוע אותם בבית משפט לתביעות קטנות, לא יודע מה יצא עם זה
אולי שווה לנסות...

eh

משתמש פעיל
זה סיכון לקחת טיסה ביום שישי בשעה 2 וחצי בצהרים הנחיתה בארץ? דרך אל על? מישהי יודע כמה סיכוי שיהיה עיכוב וכו ?
ממליץ לא לקחת. אני הייתי על טיסה שהיתה אמורה להמריא ב11 והמריאה בשתים וחצי נחתנו 6:42 למרות שהבטיחו נחיתה הכי מאוחר 6:30 קשה להאמין להם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה