תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אנחנו נוסעים לחתונה בלונדון באמצע פברואר למשך 10 ימים
מישהו ידע לעזור לי איזה חברה הכי מומלצת לקחת (חוץ מאל על :( שהם יקרים נורא עכשיו )
הבנתי שלא כל החברות עובדות עכשיו
חשוב לציין שזה כולל כבודה לכל כרטיס
אנחנו צריכים בערך כ15 כרטיסים 99% מהם מבוגרים

תודה מראש!
כמה שכואב להוציא ככ הרבה כסף, זה כרגע הבחירה הכי בטוחה, ועוד לחתונה לא הייתי מתעסקת עם זה

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אפשר לבדוק נסיעה עם חברה ישראלית לקפריסין ומשם לקחת חברה זולה.
נקודה חשובה:
לחברות הישראליות היוצאות מישראל, אין חובת פיצוי על איחור של פחות מ8 שעות, ולכן שכיח עיכובים של כמה שעות. לכן צריך לדאוג לקונקשן ארוך מספיק בלרנקה.

אסתי11

משתמש חדש
אני מתעניינת בשלושה כרטיסי טיסה לבלגיה. האמת שזו לא הטיסה הראשונה שלי, אבל כן הראשונה שאנחנו חושבות להיות מעשיות ולהצליח לסדר את הטיסה בכוחות עצמינו.....
מישהו יודע להמליץ לי על חברה, או בכללי האם זה זמן מידיי לא כדאי לטיסות מבחינת ביטולי טיסות?

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
אני מתעניינת בשלושה כרטיסי טיסה לבלגיה. האמת שזו לא הטיסה הראשונה שלי, אבל כן הראשונה שאנחנו חושבות להיות מעשיות ולהצליח לסדר את הטיסה בכוחות עצמינו.....
מישהו יודע להמליץ לי על חברה, או בכללי האם זה זמן מידיי לא כדאי לטיסות מבחינת ביטולי טיסות?
למתי אתם צריכים והאם צריך כבודה

3524

משתמש סופר מקצוען
אין כרגע טיסות ישירות לבלגיה, גם לא של אל-על. או שתנחתו באמסטרדם הסמוכה או שתטוסו אל-על דרך ציריך.

כך או כך זה סיפור יקר כעת. אם לא דחוף כדאי להמתין.

בקרוב

משתמש רשום
אני מצאתי בסקיי חבילת טיסה בחברת איבריה, זה מעביר אותי לאתר של איבריה אבל להתחלת חיפוש.
זה הקישור
למישהוא פתרונים.

אגב, האם זה סיכון להסתמך על טיסה זו לברצלונה שינחת ב12:25, ולהמשיך בטיסת המשך של ישראייר לארץ היוצאת בשעה 9:20 בערב.

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
אני מצאתי בסקיי חבילת טיסה בחברת איבריה, זה מעביר אותי לאתר של איבריה אבל להתחלת חיפוש.
זה הקישור
למישהוא פתרונים.

אגב, האם זה סיכון להסתמך על טיסה זו לברצלונה שינחת ב12:25, ולהמשיך בטיסת המשך של ישראייר לארץ היוצאת בשעה 9:20 בערב.
תחפש באתר עצמו אבל תסמן רק 2 נוסעים או 1 ואז תקנה עוד פעם כי במחיר הזה נשארו רק 2 מקומות זה יוצא 517 יורו לנוסע זה הקישור https://www.iberia.com/flights/?boo...0&INF=0&YCD=0&YTH=0&quadrigam=IBMUSE#!/ibairp

נערך לאחרונה ב:

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
טיסה עם תינוק (בן שנה) בוויז אייר, כשהתינוק ישוב על ההורה, עולה 132 ש"ח.
איך אני כולל אותו בהזמנה?
אני מזמין גם כרטיס לתינוק? למיטב הבנתי זה רק אם רוצים כסא בשבילו.
אז מה כן?

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
טיסה עם תינוק (בן שנה) בוויז אייר, כשהתינוק ישוב על ההורה, עולה 132 ש"ח.
איך אני כולל אותו בהזמנה?
אני מזמין גם כרטיס לתינוק? למיטב הבנתי זה רק אם רוצים כסא בשבילו.
אז מה כן?
חייבים כרטיס לכל אחד !
בשורת חיפוש אפשר למלא כרטיס מבוגר + כרטיס תינוק

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
חייבים כרטיס לכל אחד !
בשורת חיפוש אפשר למלא כרטיס מבוגר + כרטיס תינוק
תודה על המענה,
נקודת השאלה שלי, איפה אני מביע להם את רצוני האם אני רוצה כסא בשביל התינוק (ובמחיר מלא) או שישב על ברכי ההורים (ב132 ש"ח)?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
תודה על המענה,
נקודת השאלה שלי, איפה אני מביע להם את רצוני האם אני רוצה כסא בשביל התינוק (ובמחיר מלא) או שישב על ברכי ההורים (ב132 ש"ח)?
בחברת WIZZ אפשר לקנות כרטיס עם מושב רגיל לתינוק.
הדרך לעשות זאת, קונים כרטיס נוסף למבוגר (חוץ מהכרטיס שלכם) ורושמים רק את שם המשפחה. ובמקום השם הפרטי רושמים "INFANT". לפני הטיסה יוצרים קשר עם שרות הלקוחות (אפשר בצ'אט באתר) בבקשה לעדכן את השם והפרטים של התינוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה