תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בצ'ק אין באתר אל על,
אפשרי לבחור מקום (אם לא קנו מראש)?
או שבכל אופן יש רק בתשלום ואם לא משלמים אז זה אקראי.
?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
בצ'ק אין באתר אל על,
אפשרי לבחור מקום (אם לא קנו מראש)?
או שבכל אופן יש רק בתשלום ואם לא משלמים אז זה אקראי.
?
אפשר לבחור מקום פנוי
מקומות בשורות הקדמיות יעלו כסף
יש מצב שגם לפני הצ'ק אין אפשר לבחור - כדאי לבדוק

א.ש.א.

משתמש פעיל
שאלה קטנה על ההזמנה באתר וויז
לאחר בחירת הטיסה הוא נותן לי לבחור מקום (בתשלום נוסף)
אם אני לא בוחר זה אומר שיושיבו אותי בטיסה כפי החלטתם גם לא אחד ליד השני?
שאלה נוספת האם גם כרטיס של ילד זכאי לתיק נשיאה
וא"כ האם לזוג פלוס ילדה אמור להספיק שלושה תיקים כאלה לטיול של ארבעה ימים או שחייבים להוסיף מזוודה
תודה רבה

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
שאלה קטנה על ההזמנה באתר וויז
לאחר בחירת הטיסה הוא נותן לי לבחור מקום (בתשלום נוסף)
אם אני לא בוחר זה אומר שיושיבו אותי בטיסה כפי החלטתם גם לא אחד ליד השני?
אם לא תבחרו מקום יושיבו אתכם בכוונה אחד בקדמת המטוס והשני בסופו

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
אז חייבים לבחור מקומות בתשלום בשעת ההזמנה ?
א. לא חייבים לבחור, אפשר להחליף מקומות וכולם עושים את זה שניה לפני או אחרי ההמראה
ב. אפשר תמיד לבחור ולשלם על מקומות בדף ההזמנה באתר של וויזאיר או במהלך הצ'ק אין, רק שזה יעלה מעט יותר יקר מאשר במהלך הזמנת הטיסה

בשלן

משתמש פעיל
שאלה
יש סיכוי שאם עוקבים אחרי טיסה כמה ימים מסיומת יורד המחיר ?
כי על אותו טיסה שאני עוקב בגוגל
בגלישה בסתר זה ב 100 $ יותר
שייך ?

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לא יותר מידי דרמטי, כמו בהזמנת כבודה או טרולי - תמיד תוך כדי ההזמנה יהיה יותר זול
ההבדל הוא בין תוך כדי ההזמנה לאחמ"כ
התכוונתי לזה,
שיכול להיות שנפתח אופציית בחירת מקומות ללא תשלום עוד לפני הצ'ק אין.

יעל חדש

משתמש חדש
שלום לכולם,
מחפשים טיסה זולה לבוקרשט לזוג (או למקום אחר באירופה שיש שם פריימרק)
בין התאריכים 28-30/03 מי שיודע על משהו או שסתם יש לו המלצה על מקום אשמח מאוד
תודה רבה

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
שלום לכולם,
מחפשים טיסה זולה לבוקרשט לזוג (או למקום אחר באירופה שיש שם פריימרק)
בין התאריכים 28-30/03 מי שיודע על משהו או שסתם יש לו המלצה על מקום אשמח מאוד
תודה רבה
1678885950659.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה