תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

3524

משתמש מקצוען
יש למישהו המלצה על תיק עם גלגלים שמתאים לחברת וויז 20X30X40
לרוב התיקים או יותר גדולים או יותר קטנים ואז לא מנצלים את כל האפשרות כי התיק יותר קטן אני מחפש לנצל את מלוא האפשרות ומחפש תיק בגודל המקסימלי
תודה
"תיקי ירושלים" יש להם תיק בדיוק בגדול המתאים הזה, ונכנס בזה המווווון.

(לא עם גלגלים, לא מומלץ להעלות למטוס תיק גלגלים)

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
"תיקי ירושלים" יש להם תיק בדיוק בגדול המתאים הזה, ונכנס בזה המווווון.

(לא עם גלגלים, לא מומלץ להעלות למטוס תיק גלגלים)

אני מחפש עם גלגלים אבל אשמח גם לרכוש כזה תיק איפה זה "תיקי ירושלים"

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
אני מחפש עם גלגלים אבל אשמח גם לרכוש כזה תיק איפה זה "תיקי ירושלים"
שים לב שגם הגלגלים צריכים להכנס לתוך המתקן
גיסי לקח תיק כמו שאתה מחפש (איזי ג'ט) הגלגלים יצאו חצי סנטימטר החוצה וחייבו אותו ב-30 יורו לכיון

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שים לב שגם הגלגלים צריכים להכנס לתוך המתקן
גיסי לקח תיק כמו שאתה מחפש (איזי ג'ט) הגלגלים יצאו חצי סנטימטר החוצה וחייבו אותו ב-30 יורו לכיון
נכון אבל ראיתי אחד עם תיק כזה כולל הגלגלים ונראה שמכיל הרבה

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אגב בוויז זה 20*30*40?
כי ברינאייר זה 20*25*40

ואגב מה באלעל הכבודת יד?
לא מצאתי ברור בשום מקום כתוב רק עד 8 ק"ג ופי מה שנראה לי שם מותר לך לשים גם למעלה ולא רק במתחת למושב.
(או שאולי גם באחרים אפשר לשים למעלה?)

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לא חושב שהטרולי הוא העניין
העניין הוא המידות ועפ"ר טרולי יותר גדול אבל אם יש לי טרולי שנכנס למתקן הסדום לא אמור להיות בעיה
למתקן של הבידוק?
נסעתי פעם יחידה (ואחרונה בלנ"ד) עם טרולי הגלגלים הציצו ולא עשו כלום...
אלא אם כן אתה מתכוון במקום אחר?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
בואו נעשה פה קצת סדר
בכל חברות הלואו קוסט (וויז אייר - ריינאייר - איזיג'ט) מותר להעלות בחינם רק תיק גב בלבד שאותו מניחים מתחת למושב שמלפניך
המידות הם כדלהלן:
ריינאיר - 20x25x40 ס"מ (כ~20 ליטר)
וויז אייר 20x30x40 ס"מ (כ~24 ליטר)
איזי ג'ט - 20x36x45 ס"מ (כ~32 ליטר)
לא מדובר בטרולי - רוב הטרולים גדולים בהרבה מתיקי הגב

באלעל וברוב החברות הרגילות מותר להעלות טרולי עד 7-8 קילו שאותו מניחים במגירה מעל המושב (ממליץ לקחת במקום תיק גב גדול שמכיל הרבה יותר ושוקל הרבה פחות)

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מחפש טרולי קטן העומד בכללי החברה בגודל 20X30X40
לא חושב שאם הוא נכנס למתקן זה מהווה בעיה

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני מחפש טרולי קטן העומד בכללי החברה בגודל 20X30X40
לא חושב שאם הוא נכנס למתקן זה מהווה בעיה
זה אומנם בלי גלגלים, אבל יש חברה של תיקים שהוציאו במיוחד ללואו קוסט וזה בול למידות.
קוראים לזה:

תיק גב עליה למטוס Cabin Max METZ Stowaway BLACK 40x25x20​

מצורף קישור...

תשב"ר

משתמש פעיל

מרדכי מוטי

משתמש רשום
@אברהם צבי דרך וינה / בודפשט, יותר זול.

(וינה יותר קרוב)

1674634480140.png

1674635768934.png

הכי זול שמצאתי... נחיתה בבודפשט, המראה מוינה.
1674635895419.png

1674636274076.png

נערך לאחרונה ב:

michalor

משתמש מקצוען
בואו נעשה פה קצת סדר
בכל חברות הלואו קוסט (וויז אייר - ריינאייר - איזיג'ט) מותר להעלות בחינם רק תיק גב בלבד שאותו מניחים מתחת למושב שמלפניך
המידות הם כדלהלן:
ריינאיר - 20x25x40 ס"מ (כ~20 ליטר)
וויז אייר 20x30x40 ס"מ (כ~24 ליטר)
איזי ג'ט - 20x36x45 ס"מ (כ~32 ליטר)
לא מדובר בטרולי - רוב הטרולים גדולים בהרבה מתיקי הגב

באלעל וברוב החברות הרגילות מותר להעלות טרולי עד 7-8 קילו שאותו מניחים במגירה מעל המושב (ממליץ לקחת במקום תיק גב גדול שמכיל הרבה יותר ושוקל הרבה פחות)
בוויז אין אפשרות להעלות מזוודה בגודל הנ"ל?

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ובוויז ורינאייר יש מישהו שעוקב אחריך שאתה לא שם את תיק הגב שלך למעלה רק מתחת למושב?
הרי אתה יכול לשים למעלה ולהגיד קניתי כרטיס עם טרולי, מי יכול לחלוק עליך?
לא<?

3524

משתמש מקצוען
בוויז אין אפשרות להעלות מזוודה בגודל הנ"ל?
כל עוד שזה תיק רך ולא קשיח אפשר גם לקחת תיק גדול בהרבה ופשוט לא לדחוס בו עד קצה גבול היכולת, כך שגם אם תעלו בגורל ויגידו לכם להכניס את התיק לכלוב הבדיקה אפשר יהיה לדחוס אותו פנימה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה