דרוש מידע אשכול התורים הנחוץ והמבוקש למשרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה>>>

Efratmi

משתמש רשום
יש לי תור בראש העין בעוד ראבע שעה בדיוק
מי שרלוונטי לו
8:24

אם מישהו יש לו מידע איך אפשר להזמין תורים לימים הקרובים למשרד הפנים,
שמעתי על עצה להכנס לאתר בשעה 7:30 בבוקר ואז יש הרבה תורים פנויים,
ניסיתי את זה אבל לא מצאתי תורים קרובים בירושלים רק לעוד 5 חודשים,
אשמח אם מישהו יש לו מידע בענין.
המייל שלי הוא: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אסתר ר

משתמש פעיל
יש למשהו תור קרוב באזור בית שמש??
יש לבעלי תורה ב30/02 ב12:48 בבית שמש

grreen

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש למישהו תור לב''ב-דחוף!
בתודה מראש!

קוויק

משתמש מקצוען
יש למישהו תור פנוי באזור המרכז?
דחוף!!!
ג"א מצטרף לבקשה הדחופה!
לדרכון?
אם כן אני רוצה
יש לך איך ליצור איתי קשר?
אז לאחר שביומיים האחרונים אני פשוט 'עובדת' במציאת תורים דרך האפליקציה
להלן המידע:
תמיד שנכנסים, ולכל המקומות אין תורים פנויים, ובאלו שכן יש, התורים הם למאי והלאה.. מידי פעם מתפנה אפריל
אבל! אם ממש ננסים בדבקות של כל כמה שניות, פעם ב פתאם מתפנה למחרת, מחרתיים או לשבוע הקרוב
צריך מיד ללחוץ ולשמור, אם מתלבטים חמש שניות כשלוחצים הוא כבר רושם שיש בעיה, ואח"כ נכנסים והתור לא קיים, זאת אומרת מישהו הקדים אתכם, אבל אם מיד לוחצים התור נשמר והכל תקין.
הזמנתי היום כמה תורים כאלו לשבוע הקרוב בבני ברק, אחרי שהייתי בטוחה שאאלץ לחכות חצי שנה או לשלם לדרכון זמני.
לא להתיאש, ללחוץ בדבקות ולהצליח :)
טיסות נעימות לכולם.

אולי734

משתמש צעיר
הבנתי שאפשר לבוא בבקרים מוקדם ולפעמים מכניסים
רק בשביל אנשים אחרים -
הייתי השבוע במשרד הפנים בבני ברק
אני לא גרה שם ונסעתי הרבה בשביל להגיע לשם מוקדם בבוקר
הגעתי - סגור. אמרו תגיעי בשתים וחצי
חיכיתי ארבע וחצי שעות מתחת לבניין, הגיע שתים וחצי
המאבטח אומר לי 'אם זה לחידוש דרכון' אין מצב שיכניסו אותך..'
לא עזר כלום תחנונים, בכיות, הסברים
בסוף נכנסתי בזכות אישה צדיקה שהפילה קשרים למעני, אבל זה היה נס מוחלט.

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אז לאחר שביומיים האחרונים אני פשוט 'עובדת' במציאת תורים דרך האפליקציה
להלן המידע:
תמיד שנכנסים, ולכל המקומות אין תורים פנויים, ובאלו שכן יש, התורים הם למאי והלאה.. מידי פעם מתפנה אפריל
אבל! אם ממש ננסים בדבקות של כל כמה שניות, פעם ב פתאם מתפנה למחרת, מחרתיים או לשבוע הקרוב
צריך מיד ללחוץ ולשמור, אם מתלבטים חמש שניות כשלוחצים הוא כבר רושם שיש בעיה, ואח"כ נכנסים והתור לא קיים, זאת אומרת מישהו הקדים אתכם, אבל אם מיד לוחצים התור נשמר והכל תקין.
הזמנתי היום כמה תורים כאלו לשבוע הקרוב בבני ברק, אחרי שהייתי בטוחה שאאלץ לחכות חצי שנה או לשלם לדרכון זמני.
לא להתיאש, ללחוץ בדבקות ולהצליח :)
טיסות נעימות לכולם.
יש שעות מומלצות לנסות או שכל שעות היום?

קוויק

משתמש מקצוען
יש שעות מומלצות לנסות או שכל שעות היום?
שעות הבוקר
ולא להתיאש שרואים כל הזמן שאין ואין
פתאם מתפנה חצי יום עם הרבה תורים, או תור למחר ואפשר לתפוס

רק צריך לשים לב, שבאתר ניסיתי ולא מצאתי שום תור פנוי, ובאפליקציה זה כן עבד, אז אני חושבת שזה פשוט יותר מהיר ונתפס ואז באתר זה כלל לא מופיע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה