דרוש מידע אשכול התורים הנחוץ והמבוקש למשרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה>>>

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם יש לי תור
ואני רוצה לבטל (כדי לקבוע תור אחר)
איך עושים את זה ?
יש לכם איזור אישי?
אם לא אין שום ברירה חוץ מלהתקשר למשרד הפנים ולהמתין מינימום שעה וחצי 3450* כדי לבטל
יש אפשרות לשלוח מייל (לא מומלץ) אבל עד שהם מגיבים(יותר משבוע) הם עלולים לבטל לך תור אם הצלחת כבר לקבוע חדש בדרך אחרת...

aeb

משתמש סופר מקצוען
אתם יודעים אם אדם שלא היה לו בעבר דרכון זמני - ועכשיו יעשה דרכון זמני, יאשרו לו שוב בעתיד?
לא יודע
מאמין שיצטרכו אישור מנהל וכד', אבל בנסיבות מיוחדות יאשרו (כלומר יצטרכו להסביר מדוע לא להמתין ולעשות דרכון רגיל)

יהודי פ

משתמש חדש
מאיפה ההנחה שדרכון זמני מנפיקים רק פעם בחיים?
חיפשתי באתר של משרד הפנים אין שום אזכור לזה,
מה שכן רשום, שמי שהונפק לו דרכון זמני, לא יונפק לו שוב זמני אם לא עשה רגיל באמצע.
זה הכל, מה מסובך?
עושים עכשיו זמני, ויש לך זמן עד שנתיים! לעשות רגיל שזה תקף לעשר שנים, ואחרי זה אפשר לעשות שוב זמני.
אני מאמין שתור לעוד חצי שנה, תוכלו בינתיים להשיג איכשהוא.

• תודה
Reactions: aeb

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מאיפה ההנחה שדרכון זמני מנפיקים רק פעם בחיים?
חיפשתי באתר של משרד הפנים אין שום אזכור לזה,
מה שכן רשום, שמי שהונפק לו דרכון זמני, לא יונפק לו שוב זמני אם לא עשה רגיל באמצע.
זה הכל, מה מסובך?
עושים עכשיו זמני, ויש לך זמן עד שנתיים! לעשות רגיל שזה תקף לעשר שנים, ואחרי זה אפשר לעשות שוב זמני.
אני מאמין שתור לעוד חצי שנה, תוכלו בינתיים להשיג איכשהוא.
נכון,
1652949216073.png

אבל זה לא היה ככה תמיד, יתכן ששינו עכשיו עקב העמוס ופתיחת הלשכה לדרכונים זמניים.
לפני כחודש אני יודעת שלא אישרו דרכון זמני שני לאדם שכבר קיבל בעבר והוא הנפיק מאז דרכון...

• תודה

מענדיל טרייסטער

משתמש פעיל
עריכה תורנית
הכי מומלץ להיכנס עם חשבון.
עם קוד שמקבלים [לצערי, רק] בסמס
כשנכנסים ללא חשבון הסיכויים לתורים פנויים בהקדם - נמוכים מאד
צילום מסך 2022-05-19 120556.png

מענדיל טרייסטער

משתמש פעיל
עריכה תורנית

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אולי לא הכי קשור לכאן
אבל יש לכם מושג על חברה שאפשר לעשות דרכם SMS למייל או מערכת שלהם למס' וירטואלי בתשלום.
אני כבר מנסה תקופה ארוכה להשיג כל החברת כמו MySend וכו' א"א לרכוש דרך האתר והטלפון שלהם לא פעיל.
חברה אחת שכן הצלחתי לרכוש דרכם משום מה לא הצליח לקבל סיסמאות מMy visit

קוה אל ה'

משתמש צעיר
אולי לא הכי קשור לכאן
אבל יש לכם מושג על חברה שאפשר לעשות דרכם SMS למייל או מערכת שלהם למס' וירטואלי בתשלום.
אני כבר מנסה תקופה ארוכה להשיג כל החברת כמו MySend וכו' א"א לרכוש דרך האתר והטלפון שלהם לא פעיל.

חדש! גמ"ח קוד SMS למייל.​

להרשמה שלחו מייל לכתובת <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> עם המלה: הרשמה. במשך היום תקבלו בע"ה בקשה לאימות, תאשרו, ואחר כך נכניס את המייל שלכם למערכת. מאז תוכלו לשלוח קוד SMS למספר מסויים, ותקבלו במייל את ההודעות שיישלחו לאותו מספר (לפעמים זה מגיע ל"עדכונים").

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

חדש! גמ"ח קוד SMS למייל.​

להרשמה שלחו מייל לכתובת <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> עם המלה: הרשמה. במשך היום תקבלו בע"ה בקשה לאימות, תאשרו, ואחר כך נכניס את המייל שלכם למערכת. מאז תוכלו לשלוח קוד SMS למספר מסויים, ותקבלו במייל את ההודעות שיישלחו לאותו מספר (לפעמים זה מגיע ל"עדכונים").
תודה!
ניסיתי דרכם, הבעיה שנפתח חשבון משותף לכולם ומישהו ביטל את התור שלי כי הוא גם פתח בחשבון My visit

• תודה

מענדיל טרייסטער

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אולי לא הכי קשור לכאן
ואת זה ניסיתם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה