דרוש מידע אשכול התורים הנחוץ והמבוקש למשרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה>>>

פרק שירה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
1658225719479.png
איך זה הגיוני ?
איך אני מגיעה לתור כזה ?

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איך זה הגיוני ?
איך אני מגיעה לתור כזה ?
עכשיו זה כבר לא פנוי
הצילום מסך הוא מאתר של בוט לקביעת תורים
שמעדכן על זמינות תורים
זה הבוט

אלישבע אבר

מנהלת קהילת מוזיקה. סאונד. והפקות במה
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
בלתק
תנסו כל הזמן באתרים בשעות המוקדמות של הבוקר
אנחנו שבוע שעבר מצאנו איזה 10 תורים פנויים ליומיים אחרי,
תוך חצי שעה נתפס הכל

אחד העורכים

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אין איזה מאכרים שיכולים לקבוע תור למיידי מי שיודע בבקשה שיעדכן (אפילו בתשלום)
חבר שלי התקשר למוקד לאחרונה ואמרו לו שהתפנה תור להיום ב3 בצהריים, הגיע, אומרים לו שום תור ושום נעליים, הוא התעקש שנתנו לו תור במוקד, ובסוף מנהל הלשכה נתן לו תור
אז אולי תהיו 'מאכער' בעצמכם, ופשוט תגיעו ללשכה ותטענו שאמרו לכם במוקד לבוא... הצעה שלי

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני לא צריכה תור דחוף כי אני לא הולכת לטוס בזמן הקרובץ לכם אני לא רוצה לשלם הרבה כסף לתור זמני. אבל אני רוצה לעשות יותר מוקדם מטבת שנה הבאה..

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני לא צריכה תור דחוף כי אני לא הולכת לטוס בזמן הקרובץ לכם אני לא רוצה לשלם הרבה כסף לתור זמני. אבל אני רוצה לעשות יותר מוקדם מטבת שנה הבאה..
באיזה איזור?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה