אשכול הסנגוריה הגדול

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אני קוראת לו "גדול"- כי אני בטוחה שתצטרפו אלי.

כל כך הרבה עניים תשארנה פקוחות הלילה. כ"כ הרבה אבות ואמהות לא יתנו תנומה לעפעפיהם, ולא יצטרכו לומר "ברכות השחר"- דעתם תהיה עם בניהם, אי שם- האם הם ישנם?

כל כך הרבה ילדים מתהפכים עכשיו במיטתם. כל כך הרבה ילדות (איפה אתן, תלמידות יקרות שלי?!) יכתבו יומן תוהה. כל כך הרבה שאלות נשאלות...

ואנחנו יודעים שאין לך כלי מחזיק ברכה- אלא השלום. לא השלום שביבי מדבר עליו בכינוסים. לא השלום של אבו מאזן וגם לא ה"פיס" של ג'ון קרי.

אנחנו צריכים עכשיו כלי גדול, ענק, ללא חורים וללא סדקים- בכדי שיכיל בתוכו ברכה עד בלי די, שמירה והגנה.

אני רוצה להעלות בשורות הבאות דברי סנגוריה על הפרט ועל הכלל, למצוא נקודות טובות בעם שלנו, שמאוחד כולו תחת איום נורא של זאב אכזר.

ברגעים של פחד לא זוכרים את הגיסה ואת הערותיה, שוכחים את השכנה שמציקה ומוחלים לשוויגער. אפשר לקרא לתופעה המדהימה הזאת: מאוחדים תחת אש.

ויחד עם כל פרקי התהילים והתפילות הרבות, יעלו לרצון אותם משפטים פשוטים "ויעלו לפניך זכויותינו" (= כמה נקודות זיכוי יש לנו, כמה אנו זכים!)

מתחילה:

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
הפורום הזה, שכל כך הרבה חסד יש בו, שכל אחד כ"כ להוט לסייע אפילו בדברים שממש גוזלים זמן ומצריכים חיפושים וטלפונים. שלא לדבר על ניקים שממש נותנים שרות בזמנם הפרטי ללא כל רווח.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
כ"כ יפה לראות איך אנשים שמחים לעזור בהכוונה ברחוב כשנקלעים למקום לא מוכר. היתה פעם משהי שנכנסה למפות גוגל כדי לברר עבורי כתובת של חנות שאולי עברה... בטבורה של רמת גן.

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מאות אלפי פירקי התהילים של כל גווני עמ"י ועדותיו, ביחד!!!

zoom

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
סנגוריה

אזעקה במרכז ב"ב, 9:30 בבוקר, אני יורדת בבהלה מהאוטובוס, בעל חנות סמוכה לתחנה צועק לכולם "בואו הכנסו יש ממ"ד בפנים", אני נכנסת עם עוד כמה אנשים מבוהלת ומפוחדת ויוצאת אחרי 10 דקות בהקלה כשבמוחי רצה מחשבה אם סיפור דומה היה אי פעם מתרחש ברחובות אמסטרדם או הונג קונג.....

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
"המורה, החצאית שלי בסדר כשאני יושבת? תגידי לי באמת!" (תלמידה בו')

קראנצול

משתמש פעיל
* אחי ואחותי בני שמונה ואחת עשרה שרק שמעו מהמיטות שצה"ל נכנס לעזה, ומיד קפצו ואמרו: אז צריך להגיד הרבה תהילים, והתחילו!
* ארגון "אלף למטה" שלכל אחד יש שם של חייל להתפלל עליו.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
במעלית של הגננת של הבן שלי יש קבוע 'מריבות' מי יעלה קודם. כל אחד אומר לשני: "זה בסדר, אני אחכה, תכנס תכנס..."

tuvyael

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כמה דיבורים של אמונה נשמעו בימים האחרונים מכל מקום בעם ישראל, גם מיהודים שעדיין לא שומרים תורה ומצוות שמכירים בניסים ונפלאות של ה' יתברך ומודים לו בפה מלא!

קוביה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מאות ילדי הדרום שבימים אלו שאין להם חיידר, ועם זה הם מתאספים מידי יום, לומדים ואומרים תהילים.
המשפחות שתורמות את ביתם ומארחות את הילדים בשמחה.
וגם הרעבע'ס שמתנדבים ולומדים עם הילדים, כדאי שלא יהיו ביטול תורה.

tuvyael

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
היהודים הצדיקים שהולכים לחלק דברים ללוחמים ולשמח אותם

tuvyael

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
- ארגונים ומתנדבים שמסייעים לקשישים וחולים בזמן האזעקות,
- מתנדבים שבאים להפעיל ולשמח את הילדים במרחבים המוגנים,
- משפחות מאזורים רגועים יותר שפותחים את ביתם למשפחות מהדרום

tuvyael

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מי כעמך ישראל!

...

קבצים מצורפים

• 53c62bf3172e13e2.png
    KB 385.2 · צפיות: 21

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
הילד שהתעכב להיכנס למקלט כי עזר לסבתא/שכנה להכנס ג"כ, ונפצע. לרפו"ש.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
הקופאי אצלנו שמקפיד לומר למי שעושה חשבון אצלו ש'זן הענבים הזה יקר יותר. יש ענבים זולים בחוץ, ראית?'

ולמי שמכיר את חנות "נדל" בבני ברק שמפורסמים ביושר ובזהירות בדיני ממונות, תקצר היריעה מלספר!

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
החיילים שמאמינים ושרים "אנחנו מאמינים".
כולנו עם אחד, כולם מכירים בהקב"ה כולם יודעים שרק הוא נותן הצלחה!

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עשרות אירגונים שמקרבים את אחינו שנשבו ללא מטרות רווח וגילגולי כספים גדולים ביותר, התרמות וכו'
בינהם
ארגון הפצת אור השבת
ארגון יד לאחים
ארגון ערכים

ועוד ועוד............

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
וגם... השכנה שמעלי שמדפיסה לי כל פעם בלי תמורה, ומשאילה בכל שעה כל מה שניתן להשאלה.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
ומה עם כל האנשים הנפלאים (זה בטוח גם אתם-) שנותנים שיחה לילדון תוהה ברחוב שצריך דחוף את אמא? וגם רוצה לשלם אח"כ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה