אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
ברי וועבר בביצוע מיוחד – אין עוד מלבדו

הזמר ברי וועבר בביצוע מיוחד לשירו של שלומי שבת – אין עוד מלבדו, בליווי תזמורת 'בלו מלודי' על העיבוד החדש אחראי אלי לקס.

http://www.jumbomail.co.il/Downloads.aspx?sid=333778665535566D3158633D

קרדיט ללדעת נט

lme

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י נקודת מחשבה;1754444:
ברי וועבר בביצוע מיוחד – אין עוד מלבדו

הזמר ברי וועבר בביצוע מיוחד לשירו של שלומי שבת – אין עוד מלבדו, בליווי תזמורת 'בלו מלודי' על העיבוד החדש אחראי אלי לקס.

http://www.jumbomail.co.il/Downloads.aspx?sid=333778665535566D3158633D

קרדיט ללדעת נט

הרב בן ציון שנקר שר שיר חדש "כי בשמחה"

http://www.jumbomail.co.il/Downloads...46647453776B3D

מהאתר לדעת נט

חסום לי ג'מבו מייל.
יש אפשרות להעלות לדרופבוקס וכדו'?
תודה רבה!!

ישראל פפר

משתמש צעיר

סנונית ראשונה מהאלבום שבדרך: מקהלת 'מלכות' מתכוננת לימים הנוראים עם הרב יוסף צבי ברייער ובנו ארלה ברייער

נא לצרף את זה

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
ר’ יואל רוט בלחן נרגש: “כאייל תערוג”

לפני כשמונה שנים, ר’ יואל רוט, חסיד זוועהיל מירושלים, אז- בחור צעיר בישיבת זוועהיל בשכונת בית ישראל בירושלים, פנה לאחד מחבריו וסיפר לו שנפל ברעיונו ניגון חדש ויפה והוא תר אחר מילים מתאימות שיר\קבלו אליהם את הלחן המרגש. ר’ יואל והחבר פתחו את ספר התהילים ומצאו את מילות הפסוקים המפורסמים ‘כאייל תערוג על אפיקי מים’ והמילים השתלבו באופן מופלא אל תוך המנגינה והאווירה.

ר’ יואל לקח איתו מספר בחורים מהישיבה אל לאולפני רימון שבשכונה לשמר את היצירה החביבה. בני וקסלר, שהיה אז מנהל האולפן שמע את השיר והתלהב, תוך מספר שעות השיר היה מוכן על דיסק.

השבוע התקשר אחד הידידים הוותיקים של ר’ יואל רוט וביקש ממנו טובה אישית: “ר’ יואל, זוכר הינך שלפני כשמונה שנים הוצאת לחן עם המילים כ’אייל תערוג’? הניגון מתנגן לי מאז כל שבת ואני שר את זה עם ילדי בסעודות השבת”, סיפר ידיד הנעורים, והתלהב: “זה העונג שבת שלי” אני מבקש ממך להוציא את זה לציבור! ר’ יואל שהופתע מהשיחה הסכים מיד לבקשת הידיד ושיחרר את הלחן המיוחד.

האזינו לניגון חסידי מרומם זה, המיועד למי שהאידישקייט דבוקה בו…

לחן: יואל רוט | קלידים: חיים ברנשטיין | עיבוד: בני וקסלר | הוקלט באולפני רימון – ירושלים

http://www.jumbomail.co.il/Downloads.aspx?sid=5A3552626D356535476C6B3D

קרדיט - לדעת נט

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
נכתב ע"י ישראל פפר;1756777:

סנונית ראשונה מהאלבום שבדרך: מקהלת 'מלכות' מתכוננת לימים הנוראים עם הרב יוסף צבי ברייער ובנו ארלה ברייער

אפשר בבקשה בבקשה לקבל את זה??? תודה רבה !!!

נא לקבל את זה..... ;)

MySend

משתמש צעיר
יואלי קליין: “ראש השנה שלי עולה על הכל”

לקראת ראש השנה המתקרב ובא והנסיעה לאומן אליה צפויים להגיע כמידי שנה עשרות אלפי בני אדם נכנס לאולפן הזמר החסידי הנודע, יואלי קליין, יחד עם המלחין, שייע גרוס, ויחד יצרו שיר חדש עם מילותיו של רבי נחמן מברסלב בנושא ראש השנה באומן.

“הראש השנה שלי עולה על הכל, מי שמאמין בהשם יתברך צריך לבא.
לא מבעי אתם כולכם תלויים בראש השנה שלי,
אלא כל העולם כולו תלוי בזה”.

אחרי שריגשו יחד בשנה האחרונה מאות אלפי בני אדם מאמינים קליין וגרוס כי גם הפעם יחדור השיר ללבבות וירגש רבים. על ההפקה הופקד שייע גרוס עצמו ואילו על העיבוד המוזיקלי והמקהלה אחראי המעבד המוכשר, יענקי כהן

מקור: jdn

קבצים מצורפים

• ראש-השנה-שלי.zip
    8.3 MB · צפיות: 18
  • 12-עותק-220x150.jpg
    KB 10.6 · צפיות: 16

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
נכתב ע"י נקודת מחשבה;1757381:
נא לקבל את זה..... ;)

סליחה, אבל אני לא הייתי מעלה בשביל הבן אדם הזה כלום!!!

עקבתי אחרי כל הבקשות שלו באשכול והנוסח בו הם נאמרות ממש מרתיחים את דמי.
גם שליחת תודה לא הייתה אל הנענים לבקשותיו

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
נכתב ע"י רוצה טוב;1757415:
סליחה, אבל אני לא הייתי מעלה בשביל הבן אדם הזה כלום!!!

עקבתי אחרי כל הבקשות שלו באשכול והנוסח בו הם נאמרות ממש מרתיחים את דמי.
גם שליחת תודה לא הייתה אל הנענים לבקשותיו

אם זה היה רק בשבילו - אתה צודק

אבל אם כל הפורום נהנה מזה, אז מה אכפת לי.....

:)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה