אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

chr

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הקליפ שהעלו של נרננה הוא לא איכותי עם שמע מההסרטה
אני כבר מעלה קליפ איכותי עם הקלטה פנימית

ישראל פפר

משתמש צעיר
דודי קאליש מציג: תהליך העיבוד של “כנשר”

המנצח והמעבד המושלם, דודי קאליש, ממחיש בהופעה חיה מול קהל רב שנכח בהופעתו, כיצד ניתן לעבד שיר מיד ובמקום! • קאליש נטל ביד אמן את הלחן הפשוט והקליט על המילים ‘כנשר יעיר קינו’, ועשה מטעמים בגאונות של מעבד מן השורה הראשונה, כאשר מול עיני המשתתפים ולמשמע אזניהם הנדהמות, הותוו הקטעים וחלקיקי התפקידים לכל הכלים בנפרד ולאחר מכן לכולם יחד. על העיבוד המוזיקלי נוצקה שכבה נוספת של קולותיהם של מקהלת ילדי ‘זמרה’ המופלאים ומקהלת הבוגרים המופלאה של ‘זמרה’ אשר העניקו יחד את הטעמתם הנגינתית הקסומה
בבקשה להעלות את זה

טקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
חיים ישראל ואודי דמארי

נכתב ע"י ימבמבם;1746207:
אפשר את השיר "מלך העולם" של חיים ישראל?

העלו את זה כבר אבל במקום שתחפש בבקשה

קו ונקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תודה ענקית ל-נקודת מחשבה !
תראו מה אפשר לעשות עם טיפת "נקודה למחשבה" ?!

בהצלחה.

2015

משתמש צעיר
נכתב ע"י נקודת מחשבה;1743509:
שמחה ליינר בביצוע סימפוני מיוחד – מודה אני

http://www.geula.fm/13517/שמחה-ליינר-בביצוע-סימפוני-מיוחד-מודה-א/

הפעם גם אני חסום.....

2015, עזרה בבקשה :);)

אויש!!
קודם כל סליחה לא שמתי לב להודעה,
היה לי את הקליפ, רק היות ויש שם גם נגניות (נשים) לא העליתי את זה וכבר מחקתי....
חבל...
נראה בהמשך.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
נכתב ע"י ישראל פפר;1745439:
דודי קאליש מציג: תהליך העיבוד של “כנשר”

המנצח והמעבד המושלם, דודי קאליש, ממחיש בהופעה חיה מול קהל רב שנכח בהופעתו, כיצד ניתן לעבד שיר מיד ובמקום! • קאליש נטל ביד אמן את הלחן הפשוט והקליט על..... בלהבלהבלה ....הבוגרים המופלאה של ‘זמרה’ אשר העניקו יחד את הטעמתם הנגינתית הקסומה
בבקשה להעלות את זה - :)

העלו כאן

http://www.prog.co.il/showthread.php?t=226261

happy

משתמש פעיל
מישהו מכיר שיר "תיקון הכללי" באידיש?
כפי שזכור לי זה סינגל של יוסף זאב גרובער

פריידי

צילום תוסס ואנרגטי:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בבקשה מישהו יכול להעלות פה "כרחם "של דודי קאליש מקורי
תודה

פריידי

צילום תוסס ואנרגטי:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י 2015;1747633:
בדרייב טוב לך?
כי זה שוקל הרבה מידי להעלאה..
שמתי באשכול בקשות בקישור הזה - http://www.prog.co.il/showthread.php?t=213687&page=26

קודם כל תודה רבה
אבל התכונתי לשיר כרחם אב של קאליש ששרו מקהלת מלכות בליל שישי באלעד
ושם זה רק חצי שיר ולא ברור[נראה לי שאתם העלתם את זה]

בר מרום

משתמש רשום
"המלך חוזר" – מרדכי בן דוד בשני שירים חדשים

4 שנים לאחר שהודיע גדול הזמר החסידי, מרדכי בן דוד, על "אלבום פרידה" (כיסופים), המלך חוזר ובגדול: לקראת חתונת נכדתו גייס מרדכי בן דוד את הכוחות החדשים והרעננים של המוסיקה החסידית כשאת השירים הלחין אלי קליין ועל העיבודים הופקדו הצמד האגדי "אלי קליין & איצי ברי".

את ההפקה הווקאלית עשתה "מקהלת שירה" – בניצוחו של זאבי פריד, המלווה את מרדכי בן דוד מאולפני ההקלטות ועד הבמות הגדולות.

חוץ מלשים קישור אין לי מה לעזור לכם אא"כ מישהו יסביר לי איך מורידים משם...
http://www.geula.fm/13606/%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%9A-%D7%97%D7%95%D7%96%D7%A8-%D7%9E%D7%A8%D7%93%D7%9B%D7%99-%D7%91%D7%9F-%D7%93%D7%95%D7%93-%D7%91%D7%A9%D7%A0%D7%99-%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%99/

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
נכתב ע"י בר מרום;1747850:
4 שנים לאחר שהודיע גדול הזמר החסידי, מרדכי בן דוד, על "אלבום פרידה" (כיסופים), המלך חוזר ובגדול: לקראת חתונת נכדתו גייס מרדכי בן דוד את הכוחות החדשים והרעננים של המוסיקה החסידית כשאת השירים הלחין אלי קליין ועל העיבודים הופקדו הצמד האגדי "אלי קליין & איצי ברי".

את ההפקה הווקאלית עשתה "מקהלת שירה" – בניצוחו של זאבי פריד, המלווה את מרדכי בן דוד מאולפני ההקלטות ועד הבמות הגדולות.

חוץ מלשים קישור אין לי מה לעזור לכם אא"כ מישהו יסביר לי איך מורידים משם...
http://www.geula.fm/13606/%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%9A-%D7%97%D7%95%D7%96%D7%A8-%D7%9E%D7%A8%D7%93%D7%9B%D7%99-%D7%91%D7%9F-%D7%93%D7%95%D7%93-%D7%91%D7%A9%D7%A0%D7%99-%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%99/

הנה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה