אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

רחלי שטינברגר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

מתכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
יש למישהו שירים מהזמר לייבי וידער

טראמפ

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L

1f3b5
מוזיקה
1f3bc
מכל הלב
1f496

לרפואת כל חולי ישראל

חיים גולד משיק סינגל חדש "בין יום ובין לילה"
סינגל חדש ליוצר והאמן חיים גולד. השיר המבוסס על ברכות השחר הנאמרים מדי בוקר, מקבל לחן נפלא ומרגש.
מילים: ברכות השחר, לחן: חיים גולד, עיבוד מוזיקלי: יענקי כהן, חיים גולד, גיטרות ובס: נחמן הלביץ, פסנתר: אחיה כהן, תופים: יוסי בר נתן, מוזיקה אלקטרונית: יענקי כהן, מיקס: יענקי כהן
01.jpg

בבקשה ובשמחה

1f448
להורדה דרך גמבומייל לחץ כאן
1f449

1f448
להורדה דרך גוגל-דרייב לחץ כאן
1f449

עוזי בונדר ומקהלת 'אזמרה' מרגשים עם מחרוזת חופה
הכוכב העולה מארה"ב עוזי בונדר ומקהלת 'אזמרה' מגישים מחרוזת מחרוזת חופה מרגשת בת שני שירים: 'ברכת הבית' ו'מי בן שיח' השיר 'ברכת הבית' בוצע במקור על ידי הזמר יעקב שוואקי.
02.jpg

בבקשה ובשמחה

1f448
1f449

1f448
1f449

שמחה ליינר שר "ריבונו" מתוך הדיסק החדש "מרקד"
השיר "ריבונו של עולם", ראה אור באלבום האחרון של ליינר, "מרקד", שיצא לפני כשבועיים.
03.jpeg

בבקשה ובשמחה

1f448
1f449

1f448
1f449

סינגל שלישי לרפאל דוד "אשרי מי שמאמין"
רפאל דוד בסינגל שלישי מתוך אלבום הביכורים שבע"ה יראה אור בקרוב.
שיר קצבי וסוחף הנוטע במאזין מסרים של למידה, הבנה, תקווה ואמונה. ועל ידי כך זוכים בשני העולמות.
רפאל שנולד וגדל בצרפת, ובהמשך התגורר בלוס-אנג'לס, מרבה להופיע ברחבי העולם. כשהעוגן המרכזי הן האישי והן המוסיקלי נטוע בארץ ישראל.
04.jpg

בבקשה ובשמחה

1f448
1f449

1f448
1f449

מוזיקה מכל הלב

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
'מַהֵר'- אברהם פריד- / לחן מנדל בריקמן ז"ל
מַהֵר וְהָבֵא עָלֵינוּ בְּרָכָה וְשָׁלום מְהֵרָה מֵאַרְבַּע כַּנְפות כָּל הָאָרֶץ. וּשְׁבור עול הַגּויִם מֵעַל צַוָּארֵנוּ וְהולִיכֵנוּ מְהֵרָה קומְמִיּוּת לְאַרְצֵנוּ
2017-12-24-PHOTO-00002406_800x.jpg

קבצים מצורפים

• Avraham Fried - Maher (Composed By Mendel Brikman AH) - Most.mp3
    13.2 MB · צפיות: 143
נערך לאחרונה ב:

טראמפ

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
אברהם פריד- 'מַהֵר'
מַהֵר וְהָבֵא עָלֵינוּ בְּרָכָה וְשָׁלום מְהֵרָה מֵאַרְבַּע כַּנְפות כָּל הָאָרֶץ. וּשְׁבור עול הַגּויִם מֵעַל צַוָּארֵנוּ וְהולִיכֵנוּ מְהֵרָה קומְמִיּוּת לְאַרְצֵנוּTTACH=full]313953[/ATTACH]
2017-12-24-PHOTO-00002406_800x.jpg
מי זה האיש שבתמונה??

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מי זה האיש שבתמונה??
לדעתי זה שהלחין.
הוא היה חולה ונפטר ממחלה.

למי שזה מעניין- אלו כמה מילים שאברהם פריד בעצמו כתב על השיר.
: Dear Friends

.I want to tell you about a chaver of mine

His name is Mendel Brikman, a devoted husband and father of six. For years, Mendel struggled to take even a single breath. He was hospitalized numerous times; but while some patients focused on their own challenges, Mendel focused on his fellow patients. A devoted Chabad Chassid, he felt that his being in the hospital was a call to reach out to his fellow Jew - which he did at every possible occasion.

During one of my many visits with Mendel I saw how much his health had deteriorated and I let out an involuntary "oy." Mendel looked at me with a big smile and said, “No ‘oys’ around here!”

Mendel was a lover of Jewish music and chazonos. During one of my visits with him before his passing, he shared with me that he had written a song of hope set to the words from davening of Maher Vhaveh Aleinu.

This beautiful composition captures Mendel’s indomitable spirit, his deep connection and appreciation for the power of a niggun, and his heartfelt request for Hashem to

ותוליכנו מהרה קוממיות לארצנו.

Thank you to the Brikman family for honoring me with singing Maher, to my nephew Chaim Marcus who produced the song and Avrumi Berko on a beautiful arrangement. The Brikman family along with Mostly Music have generously made it available at no charge.

So download, listen and be inspired by a man who made a powerful Kiddush Hashem right up to his last day and with his last breath.

This is Mendel Brikman’s ‘Maher.’

With prayers for Mashiach Now!

Avraham Fried

נערך לאחרונה ב:

טראמפ

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
לדעתי זה שהלחין.
הוא היה חולה ונפטר ממחלה.

למי שזה מעניין- אלו כמה מילים שאברהם פריד בעצמו כתב על השיר.
: Dear Friends

.I want to tell you about a chaver of mine

His name is Mendel Brikman, a devoted husband and father of six. For years, Mendel struggled to take even a single breath. He was hospitalized numerous times; but while some patients focused on their own challenges, Mendel focused on his fellow patients. A devoted Chabad Chassid, he felt that his being in the hospital was a call to reach out to his fellow Jew - which he did at every possible occasion.

During one of my many visits with Mendel I saw how much his health had deteriorated and I let out an involuntary "oy." Mendel looked at me with a big smile and said, “No ‘oys’ around here!”

Mendel was a lover of Jewish music and chazonos. During one of my visits with him before his passing, he shared with me that he had written a song of hope set to the words from davening of Maher Vhaveh Aleinu.

This beautiful composition captures Mendel’s indomitable spirit, his deep connection and appreciation for the power of a niggun, and his heartfelt request for Hashem to

ותוליכנו מהרה קוממיות לארצנו.

Thank you to the Brikman family for honoring me with singing Maher, to my nephew Chaim Marcus who produced the song and Avrumi Berko on a beautiful arrangement. The Brikman family along with Mostly Music have generously made it available at no charge.

So download, listen and be inspired by a man who made a powerful Kiddush Hashem right up to his last day and with his last breath.

This is Mendel Brikman’s ‘Maher.’

With prayers for Mashiach Now!

Avraham Fried
תרגום: [מגוגל]
חברים יקרים
אני רוצה לספר לך על חבר שלי
שמו מנדל בריקמן, בעל מסור ואב לשישה. במשך שנים נאבק מנדל לנשום אפילו נשימה אחת. הוא אושפז פעמים רבות; אבל בעוד שחלק מהחולים התמקדו באתגרים שלהם, התמקד מנדל בחבריו המטופלים. חסיד חב"ד מסור, הוא הרגיש כי ישותו בבית החולים היא קריאה להגיע אל היהודי השני שלו - שהוא עשה בכל הזדמנות אפשרית.
באחד הביקורים הרבים שלי עם מנדל ראיתי כמה בריאותו התדרדרה, ואני פלטתי את ה"אוי" הבלתי רצונית. מנדל הביט בי בחיוך גדול ואמר, "אין כאן שום דבר".
מנדל היה חובב מוסיקה יהודית וחזונות. באחד מביקורי איתו לפני פטירתו, הוא שיתף אותי שהוא כתב שיר של תקווה שנקבע למלים מתפילה של מהר והבא עלינו.
יצירה יפה זו לוכדת את רוחו הבלתי מתפשרת של מנדל, את הקשר והעמקה העמוקים שלו לכוחו של ניגון, ואת בקשתו האדירה ל 'ותוליכינו מהרה קוממיות לארצינו'.
תודה למשפחת בריקמן על כיבוד אותי בשיר מהר, לאחיין שלי חיים מרכוס שהפיק את השיר ואברומי ברקו על סידור יפה. משפחת בריקמן, יחד עם מוסטלי מיוזיק, העמידו אותה ללא תשלום.
אז להוריד, להקשיב ולהיות השראה על ידי אדם שעשה קידוש השם חזק ממש עד היום האחרון שלו עם הנשימה האחרונה שלו.
זהו "מהר" של מנדל בריקמן.
עם תפילה למשיח עכשיו!
אברהם פריד

VIZUALI

משתמש צעיר
חברים יקרים:

אני רוצה לספר לכם על חבר שלי,

שמו מנדל בריקמן, בעל מסור ואב לשישה. במשך שנים נאבק מנדל על כל נשימה, אפילו נשימה אחת. הוא אושפז פעמים רבות; אבל בעוד שחלק מהחולים התמקדו באתגרים שלהם, התמקד מנדל בחבריו המטופלים. כחסיד חב"ד מסור, הוא הרגיש כי ישותו בבית החולים היא קריאה להגיע אל היהודי השני שלו - שהוא עשה בכל הזדמנות אפשרית.

באחד הביקורים הרבים שלי אצל מנדל ראיתי כמה בריאותו התדרדרה, ואני פלטתי את זעקת ה"אוי" הבלתי רצוני. מנדל הביט בי בחיוך גדול ואמר, "אין כאן שום דבר".

מנדל היה חובב מוסיקה יהודית וחזנות. באחד מביקורי אצלו לפני פטירתו, הוא שיתף אותי שהוא כתב שיר של תקווה שנקבע למלים מתפילה של מהר והבא עלינו.

יצירה יפה זו לוכדת את רוחו הבלתי מתפשרת של מנדל, את הקשר והעמקה העמוקים שלו לכוחו של ניגון, ואת בקשתו האדירה ל"ותוליכנו מהרה קוממיות לארצנו".

תודה למשפחת בריקמן על שכיבדו אותי בשיר מהר, לאחייני חיים מרקוס, שהפיק את השיר, ואברומי ברקו על העיבוד הנפלא. משפחת בריקמן, יחד עם חברת Mostly Music, העמידו אותה לרשות הקהל ללא תשלום.

אז להוריד, להקשיב ולקבל השראה, על ידי אדם שעשה קידוש השם חזק ממש, עד היום האחרון שלו עם הנשימה האחרונה שלו.

עם תפילה למשיח עכשיו!

אברהם פריד

טראמפ

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
תרגום: [מגוגל]
חברים יקרים
אני רוצה לספר לך על חבר שלי
שמו מנדל בריקמן, בעל מסור ואב לשישה. במשך שנים נאבק מנדל לנשום אפילו נשימה אחת. הוא אושפז פעמים רבות; אבל בעוד שחלק מהחולים התמקדו באתגרים שלהם, התמקד מנדל בחבריו המטופלים. חסיד חב"ד מסור, הוא הרגיש כי ישותו בבית החולים היא קריאה להגיע אל היהודי השני שלו - שהוא עשה בכל הזדמנות אפשרית.
באחד הביקורים הרבים שלי עם מנדל ראיתי כמה בריאותו התדרדרה, ואני פלטתי את ה"אוי" הבלתי רצונית. מנדל הביט בי בחיוך גדול ואמר, "אין כאן שום דבר".
מנדל היה חובב מוסיקה יהודית וחזונות. באחד מביקורי איתו לפני פטירתו, הוא שיתף אותי שהוא כתב שיר של תקווה שנקבע למלים מתפילה של מהר והבא עלינו.
יצירה יפה זו לוכדת את רוחו הבלתי מתפשרת של מנדל, את הקשר והעמקה העמוקים שלו לכוחו של ניגון, ואת בקשתו האדירה ל 'ותוליכינו מהרה קוממיות לארצינו'.
תודה למשפחת בריקמן על כיבוד אותי בשיר מהר, לאחיין שלי חיים מרכוס שהפיק את השיר ואברומי ברקו על סידור יפה. משפחת בריקמן, יחד עם מוסטלי מיוזיק, העמידו אותה ללא תשלום.
אז להוריד, להקשיב ולהיות השראה על ידי אדם שעשה קידוש השם חזק ממש עד היום האחרון שלו עם הנשימה האחרונה שלו.
עם תפילה למשיח עכשיו!
אברהם פריד

חברים יקרים:

אני רוצה לספר לכם על חבר שלי,

שמו מנדל בריקמן, בעל מסור ואב לשישה. במשך שנים נאבק מנדל על כל נשימה, אפילו נשימה אחת. הוא אושפז פעמים רבות; אבל בעוד שחלק מהחולים התמקדו באתגרים שלהם, התמקד מנדל בחבריו המטופלים. כחסיד חב"ד מסור, הוא הרגיש כי ישותו בבית החולים היא קריאה להגיע אל היהודי השני שלו - שהוא עשה בכל הזדמנות אפשרית.

באחד הביקורים הרבים שלי אצל מנדל ראיתי כמה בריאותו התדרדרה, ואני פלטתי את זעקת ה"אוי" הבלתי רצוני. מנדל הביט בי בחיוך גדול ואמר, "אין כאן שום דבר".

מנדל היה חובב מוסיקה יהודית וחזנות. באחד מביקורי אצלו לפני פטירתו, הוא שיתף אותי שהוא כתב שיר של תקווה שנקבע למלים מתפילה של מהר והבא עלינו.

יצירה יפה זו לוכדת את רוחו הבלתי מתפשרת של מנדל, את הקשר והעמקה העמוקים שלו לכוחו של ניגון, ואת בקשתו האדירה ל"ותוליכנו מהרה קוממיות לארצנו".

תודה למשפחת בריקמן על שכיבדו אותי בשיר מהר, לאחייני חיים מרקוס, שהפיק את השיר, ואברומי ברקו על העיבוד הנפלא. משפחת בריקמן, יחד עם חברת Mostly Music, העמידו אותה לרשות הקהל ללא תשלום.

אז להוריד, להקשיב ולקבל השראה, על ידי אדם שעשה קידוש השם חזק ממש, עד היום האחרון שלו עם הנשימה האחרונה שלו.

עם תפילה למשיח עכשיו!

אברהם פריד
יש עוד מישהו שרוצה לתרגם??;);););)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה