אשכול הסינגלים החדשים !

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

ממשש

משתמש צעיר

יש לי צורך דחוף לשיר "אם אמרתי מטה רגלי.....מטה מטה מטה רגלי...
תודה רבה למי שיוכל להעלות - בסגנון ישיבתי.

זש

משתמש רשום
נכתב ע"י ממשש;n5066432:
יש לי צורך דחוף לשיר "אם אמרתי מטה רגלי.....מטה מטה מטה רגלי...
תודה רבה למי שיוכל להעלות - (בסגנון ישיבתי.)

קבצים מצורפים

• אודי_דוידי_-_אם_אמרתי.mp3
    5.8 MB · צפיות: 43

Michal R

משתמש רשום
כבר ביקשו, אבל לא היה מענה, אז אני מבקשת שוב:
https://youtu.be/sCddZNPSfJk
מישהו יכול להוריד ולהעלות לכאן (או לשלוח לי, אבל עדיף שכולם יהנו)
לחן שלא שמעתי כבר זמן רב!

חע

משתמש רשום
יש למישהו אולי שירי ימים נוראים מושרים ע"י בחורי ישיבה בצורה מרגשת (לא בסגנון חסידי כמו "לחיים טיש" וכדו').
תודה רבה.

b12345

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]חילו גנוט: 'איך קום שוין אהיים' [/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]אחרי השיר 'תתיר צרורה', הזמר חילו גנוט משחרר סינגל נוסף: 'איך קום שוין אהיים' - אני תיכף מגיע הביתה, [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]כשעל הלחן רשום היוצר מוטי אילוביץ', ועל המוזיקה - שרולי ליפשיץ[/FONT]

1

בבקשה ובשמחה

1f448
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]בגמבומייל[/FONT]
1f449

1f448
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]בדרייב[/FONT]
1f449

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]סינגל מיוחד "אתנחתא" מישיבת חוג חתם סופר[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]בימי בין הזמנים העבר עלינו לטובה התקיים בחצר הקודש "חוג חתם סופר" ימי התעלות "א וואך ביים רעבין" אשר התאספו בחורי החסידות לשבוע של התעלות רוחנית וסוחפת בצילו של כ"ק מרן האדמור שליט"א[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]תפילות וסדרי לימוד בצוותא חדא ולצידם תוכניות מרתקות ומאתגרות,סוחפות ורוחניות, [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]לאור זאת הופק "סינגל" מיוחד ומושקע בעיבודו של ארי ברגר ושירתו של שרוליק וייס הקלטה ומיקס: יענקי כהן [/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]
1
[/FONT]

בבקשה ובשמחה

1f448
1f449

1f448
1f449

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]זאנוויל שר "נישט געדייגעט אידן" של א. פריד[/FONT]
את השיר באידיש "נישט געדייגעט יידן", ביצע לראשונה אברהם פריד באלבומו "אדרבה", וכעת השיר זוכה לביצוע מחודש מפיו של זאנוויל ויינברגר, המלווה מוזיקאלית בתזמורת המנגנים.

1

בבקשה ובשמחה

1f448
1f449

1f448
1f449

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]דוד ברג בסינגל בכורה – "עננו" [/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]הוא גדל על אברהם פריד, האזין בקשב רב לכל צליל ותו שהשמיע מפיו, עקב אחרי כל מופע וראה בו מודל מוזיקאלי מושלם – הכירו את דוד ברג הצעיר והמבטיח שמפציע בסינגל בכורה "עננו". [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"במוסיקה החסידית, זה לא דבר שבשגרה שזמר צעיר מלחין את שיר הבכורה שלו, אבל דוד הוא מוזיקאי בעל רגש מיוחד שמבקש להביע את עצמו ופנימיותו" אומר דוד איכילביץ' שעיבד את השיר. [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ברג, מופיע מדי ערב באולמות האירועים לצד תזמורות מהשורה הראשונה והוא זוכה להצלחה בקרב קהלים רבים, חתנים וכלות שמבקשים לשריין אותו מבעוד מועד לחתונתם. [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"חיברתי את הלחן מתוך תחושות וחוויות שעברו עלי בגל הטרור האחרון שפקד את ירושלים, האוירה הקשה וההבנה שאין לנו על מי להשען אלא על אבינו שבשמיים הוציאה ממני מלודיה מרגשת שכולה תחינה ובקשה לקב"ה". [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]בלחן החדש גייסו ברג ואיכלביץ' את יחידת העילית של נגני האולפן בישראל כשאת השיר מלווה מקהלת "ידידים" העולמית.[/FONT]

1

בבקשה ובשמחה

1f448
1f449

1f448
1f449

[FONT=comic sans ms, sans-serif]מוזיקה מכל הלב[/FONT]

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
נכתב ע"י רק חיובי;n5067480:
אני מאוד ישמח פריד באישי

האשכול נחסם בעבר בגלל בקשות מסוג זה, לטובת כולם נא לא לבקש או להעלות דיסקים שלמים, מבלי להכנס לנידון ההלכתי שלא שייך לכאן.

oriatedgi

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י Michal R;n5067259:
כבר ביקשו, אבל לא היה מענה, אז אני מבקשת שוב:
https://youtu.be/sCddZNPSfJk
מישהו יכול להוריד ולהעלות לכאן (או לשלוח לי, אבל עדיף שכולם יהנו)
לחן שלא שמעתי כבר זמן רב!

בבקשה...
באמת לחן מדהים!

קבצים מצורפים

• משה פלד - קרב יום - Moshe Feld - Karev Yom - YouTube.MP4
    17.8 MB · צפיות: 25

זש

משתמש רשום
למישהו יש את השיר תנסה של עמנואל שלום להעלות זה דחוף לי

תודה רבה

control

משתמש צעיר
נכתב ע"י זש;n5069908:
למישהו יש את השיר תנסה של עמנואל שלום להעלות זה דחוף לי

תודה רבה

קבצים מצורפים

• ע ש תנסה!!s.mp3
    2.5 MB · צפיות: 30

חע

משתמש רשום
נכתב ע"י bekki;n5064904:
מישהו יודע על השיר "טוב להודות" של ארי רייך ???
בבקשה פלוס עוד סינגל יפה שלו

קבצים מצורפים

• טוב להודות.mp3
    7.1 MB · צפיות: 23
  • ארי רייך - נכספה.mp3
    7.3 MB · צפיות: 96

חע

משתמש רשום
יש למישהו 1.את השיר "מישהו הולך תמיד איתי" של פריד 2. פריד שר "מכניסי רחמים"
תודה רבה

מייבין

משתמש פעיל
נכתב ע"י רבנים;n5068571:
האשכול נחסם בעבר בגלל בקשות מסוג זה, לטובת כולם נא לא לבקש או להעלות דיסקים שלמים, מבלי להכנס לנידון ההלכתי שלא שייך לכאן.

בקשתי באישי לא לכולם תודה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה