אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

!music

משתמש צעיר

קבצים מצורפים

• The-Maccabeats-Mah-Nishtanah-Passover.mp4
    11.3 MB · צפיות: 49

!music

משתמש צעיר
להקת הווקאל Y-Studs

קבצים מצורפים

• Y-Studs-La-La-Passover.mp4
    19 MB · צפיות: 49

david d

משתמש רשום

קבצים מצורפים

• Chen Leiba ft. Itzik Orlev - Mahawal (Radio Edit).mp3
    3.1 MB · צפיות: 26

מאירקלה

משתמש חדש
כולם נקבצו

השיר האנרגטי נכתב על ידי הצמד העולה אלי קליין & איצי ברי, ומבוצע על ידי תזמורת 'המנגנים' בהפקת שלום וגשל ובניצוחו של המאסטרו מוישי רוט, ובהשתתפות האמנים שנוטלים חלק במעמד האדיר, ביניהם: שלמה כהן, משה לוק, ישי ריבו, מוטי שטיינמץ ועוד..

קבצים מצורפים

• כולם נקבצו.mp4
    10.2 MB · צפיות: 51

MNMN

משתמש חדש
אני מחפש קאבר ששמעתי לפני המון זמן וממש התלהבתי ממנו לשיר "מהרה" של שוואקי, סגנון שקט כזה, לא נראה לי זמר חרדי. מישהו מכיר?

אביגיל 24

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ניצוצות של גאולה

למי יש את השיר - האם הוא של אברהם פריד?

אריאל 1

משתמש פעיל
נכתב ע"י אביגיל 24;2516942:
למי יש את השיר - האם הוא של אברהם פריד?

השיר של יעקב שוואקי מתוך "מאמין בניסים"

בבקשה :)

קבצים מצורפים

• ניצוצות.mp3
    9.2 MB · צפיות: 41

אריאל 1

משתמש פעיל
נכתב ע"י אריאל 1;2517419:
השיר של יעקב שוואקי מתוך "מאמין בניסים"

בבקשה :)

מלאכים שומרים עלינו
מלווים את החיים
מאירים לנו את הדרך
ואנחנו לא רואים

אורות דקים נופלים עלינו
מתקנים את השברים
נסתרות דרכיו למעלה
מה אנחנו כבר יודעים

פזמון:
ניצוצות של גאולה
מתגלים עכשיו נותנים לנו תקוה
אין סוף לטוב שיבוא עלינו
הסוף הטוב קרוב כל כך עכשיו

מסתתר בתוך השקט
וממתין ליום בשורה
עוד יבוא זמן שנשב כאן
אז תתבהר האפלה

66666664

משתמש רשום
המנגנים - שלמה כהן - משה לוק - ישי ריבו - מוטי שטיינמץ "כולם נקבצו"
"כולם נקבצו" – הלהיט החדש שילווה את הכנס הענק באצטדיון טדי

"כאיש אחד בלב אחד": הסתיימה הקלטת הלהיט המוסיקאלי החדש שילווה את מעמד הרבבות "קבלת פני רבו" של ארגון "אל המעיין" במעמד מועצת חכמי התורה בנשיאות מרן חכם שלום הכהן שליט"א, שיתקיים בחול המועד פסח הבעל"ט באצטדיון טדי בירושלים.

השיר שנבחר ללוות את המעמד ההיסטורי נקרא "כולם נקבצו" ויושמע לראשונה בביצוע בכורה חי בהשתתפות מקהלת ענק של כ-250 ילדים מרשת החינוך התורני בניצוחו של הרב מנחם אופן, שירוממו את רבבות החוגגים בשמחת החג.

השיר האנרגטי נכתב על ידי הצמד העולה אלי קליין & איצי ברי, ומבוצע על ידי תזמורת 'המנגנים' בהפקת שלום וגשל ובניצוחו של המאסטרו מוישי רוט ובהשתתפות האמנים שנוטלים חלק במעמד האדיר, ביניהם: שלמה כהן, משה לוק, ישי ריבו, מוטי שטיינמץ ועוד...

האירוע המסורתי של תנועת "אל המעיין" בשיתוף עיריית ירושלים, עומד השנה לעשות היסטוריה עם אירוע המוני וחסר תקדים שייערך בע"ה באצטדיון 'טדי' המחודש המכיל כ-30,000 איש. וועדה מכינה מיוחדת שוקדת בימים אלו בקדחתנות על הפקת הכנס הענקי.

המעמד עצמו ייפתח בשעה 16:00 אחה"צ, אולם לנוכח העלייה ההמונית לברכת כהנים בכותל המערבי יופעל סביב האצטדיון מתחם לונה פארק ענק חינם עבור הילדים וכן מתחמי מזון מוזל, כבר מהשעה 12:00 בצהרים. האלפים יוכלו לחגוג את שמחת החג ולהיערך למעמד הגדול. הכניסה חופשית.​

קבצים מצורפים

• unnamed.jpg
    KB 19.9 · צפיות: 17
  • הלהיט הבא - כולם נקבצו - הקבלת פני רבו של ש'ס.mp3
    4.1 MB · צפיות: 33

רבקה111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אוויר;n3761855:
אני צריכה שיר שאני לא זוכרת איך קוראים לו
המילים שלו זה: והריקותי לכם ברכה עד בלי די
ברכה ברכה מיט הצלחה, עד בלי די...

היה לי אותו ולא מוצאת:(
אם משהו יכול אפילו להגיד לי את שמו
אני אודה לו מאד:)

של אוהד מושקוביץ בדיסק סגולה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה