אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

shalom-m

משתמש פעיל
פרסום וקופי
D I G I T A L
והקליפ כפיים
כן מתאים רואים שם נשים

ש וינברג

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ממש אל תטרחו בשבילי, רק אם יש לכם זמן פנוי.
פשוט מאוד זה לא דחוף כל כך, אבל אשמח שמישהו יעלה את זה, אבל רק אם אין זו טרחה כלל, כי זה ממש לא דחוף.

מדובר בשיר חדש שיש בו את המילים: שכר מצוה מצוה, אין לדבר קצבה........ אהה אההה אהההההה...

ש וינברג

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
פשוט מאוד זה לא דחוף כל כך, אבל אשמח שמישהו יעלה את זה, אבל רק אם אין זו טרחה כלל, כי זה ממש לא דחוף.

מדובר בשיר חדש שיש בו את המילים: שכר מצוה מצוה, אין לדבר קצבה........ אהה אההה אהההההה...

goaty

משתמש פעיל
נכתב ע"י ש וינברג;2514732:

בבקשה:

קבצים מצורפים

• Mordechai Shapiro-Kol Haderech-02-Schar Mitzvah.mp3
    5.1 MB · צפיות: 18

אוויר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני צריכה שיר שאני לא זוכרת איך קוראים לו
המילים שלו זה: והריקותי לכם ברכה עד בלי די
ברכה ברכה מיט הצלחה, עד בלי די...

היה לי אותו ולא מוצאת:(
אם משהו יכול אפילו להגיד לי את שמו
אני אודה לו מאד:)

דונלד טראמפ

משתמש פעיל
נכתב ע"י אוויר;2515025:
אני צריכה שיר שאני לא זוכרת איך קוראים לו
המילים שלו זה: והריקותי לכם ברכה עד בלי די
ברכה ברכה מיט הצלחה, עד בלי די...

היה לי אותו ולא מוצאת:(
אם משהו יכול אפילו להגיד לי את שמו
אני אודה לו מאד:)

אולי זה??

קבצים מצורפים

• 02 והריקותי, עוצו עצה, ניגון קאליב, כי כל פה.mp3
    6.6 MB · צפיות: 12

david d

משתמש רשום
הפרוייקט של רביבו עם הקינדרלעך

קבצים מצורפים

• מחרוזת עוד ישמע I הפרויקט של רביבו & קינדרלעך Od Yishama Medl.mp3
    5.4 MB · צפיות: 15

!music

משתמש צעיר
לאחר שכבש את רחבות הריקודים עם הלהיט "זכני לשמח" והפך לשיר הכי מבוקש בקרב החתנים והכלות הזמר עמיחי שפיגלר משחרר כעת סינגל נוסף במיוחד לחג הפסח "לשנה הבאה" – שיר קצבי וסוחף מתוך אלבום הביכורים שלו שיראה אור בעז"ה לאחר ימי העומר.

הזמר עמיחי, בעל קול ייחודי ומרגש הגשים את חלומו ועשה עלייה מאוסטרליה לארץ הקודש, וכשבח והודיה לקב"ה הרגיש צורך להקליט שיר פרי עטו על הכמיהה והתפילה של כל בני הגולה לזכות לעלות לארץ ישראל ולראות בבניין בית המקדש- על המילים "לשנה הבאה בירושלים וכו' ושיבנה בית המקדש " מתוך ההגדה של פסח.

על האלבום המיוחד שכבר ירד לדפוס ויצא בעז"ה בקרוב ממש, עוד ידובר רבות בעולם המוסיקה מיטב הנגנים, השתתפו בהפקה מוסיקלית חסרת תקדים תחת שרביטו של המעבד והמנצח יואלי דיקמן וביניהם: אבי סינגולדה, אבי אבידני, אריה וולניץ וחברי מקהלת ידידים העולמית.

לחן: עמיחי שפיגלר
עיבוד והפקה מוסיקלית: יואלי דיקמן

קבצים מצורפים

• 0 ביטים · צפיות: 0
  • IMG_1223-560x480.jpg
    KB 64.1 · צפיות: 0

Rachel Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם אפשר לקבל את השיר כה אמר ה' של M.B.D
תודה!!!

Rachel Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם אפשר לקבל את השיר כה אמר ה' של M.B.D
תודה!!!

!music

משתמש צעיר
"שלמה כהן - למען תורתך הקדושה"
את השיר השני "למען תורתך הקדושה" אותו נבחר לבצע בייחודיות ומקצועיות גדול בעלי המנגנים בדורינו ר' שלמה כהן הינו לחן שקט ומרגש, המבטא את המילים הקדושות "אתה ה' יודע כל תעלומות ולפניך נגלו מצפוני ליבי" – מתוך תפילת השל"ה הקדוש, כשפירוש המילות מתבטא בלחן המרטיט בצורה יוצאת דופן.

לעיבוד המוזיקלי נבחר המעבד הנודע והמוכשר שכבר הספיק לחתום את שמו על לא מעט הפקות – ארי פרקש אשר עטף את הלחנים בעיבודים נפלאים וחדשניים, והיטיב לתזמר במקצועיות ובחדשנות.

מלאכת העיבוד הקולי והמקהלות נעשתה ברוב כישרון ע"י המנצח והמעבד המוכשר שרוליק ויצמן כאשר הגוון החסידי והיחודי משתלב נפלאות בעיבוד החדשני.

על המיקסים הנפלאים חתום אמן המיקסים הכוכב העולה חיים מוזס אשר הביא לידי גמר את היצירות המשובחות בסאונד עדכני בטוב טעם.

קבצים מצורפים

• שלמה כהן - למען תורתך הקדושה.mp3
    6.4 MB · צפיות: 36

!music

משתמש צעיר
"אהרלה סמט - כל המשמח"
בשבועות האחרונים גויסו מיטב גדולי הזמר החסידי השמות החמים בתעשיית המוזיקה החסידית להפקת שני להיטים.

השיר הראשון אותו מבצע ברוב כישרון אמן השמחה מגדולי הזמר החסידי ר' ארהלה סמט, הינו לחן קצבי וסוחף על המילים "כל המשמח חתן וכלה זוכה לחמישה קולות" המבטא את גודל השמחה.

לדברי סמט הלהיט יהפוך במהרה לחלק בלתי נפרד מרחבות הריקודים.

חברים,הצלצולים נותנים לנו כוח וחשק להעלות לכם עוד ועוד חומרים חדשים....

קבצים מצורפים

• אהרלה סמט - כל המשמח.mp3
    4.6 MB · צפיות: 39
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה