דרוש מידע אשכול הלייזר הגדול \(@^0^@)/ הכניסה לבעלי משקפיים בלבד!

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
לאחר יום מתיש שעבר עלי אצל ד"ר לוינגר (לא אפרט הכל בשביל לא להסתבך רק אומר שהגעתי לבדיקת התאמה ונטשתי אחרי 4 וחצי שעות כשלא הצלחתי לסיים חצי מהתהליך, ולא מחמת אי התאמה) החלטתי סופית שאני הולך על אסותא אופטיק
למישהו יש המלצה על רופא/ה מסויים/ת והאם יש באמת עניין לשלם בשביל פרופסור אירית בכר?
אודה לכל מי שהתנסה אצלם אם יוכל להגיב

טל ומטר

משתמש פעיל
לאחר יום מתיש שעבר עלי אצל ד"ר לוינגר (לא אפרט הכל בשביל לא להסתבך רק אומר שהגעתי לבדיקת התאמה ונטשתי אחרי 4 וחצי שעות כשלא הצלחתי לסיים חצי מהתהליך, ולא מחמת אי התאמה) החלטתי סופית שאני הולך על אסותא אופטיק
למישהו יש המלצה על רופא/ה מסויים/ת והאם יש באמת עניין לשלם בשביל פרופסור אירית בכר?
בסופו של דבר הכל אותו תהליך בדיוק וזה גם ממוחשב כך שזה יותר בשביל הרוגע אבל אין בזה באמת ענין.
לא בכל הקופות צריך להוסיף כסף בשביל אירית בכר, בכללית לדוגמא - זה אותו מחיר לכל הרופאים.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה ידוע שאתם לוינגר ביום של הבדיקות צריך מלא סבלנות

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
זה ידוע שאתם לוינגר ביום של הבדיקות צריך מלא סבלנות
זה לא רק ביום של הבדיקות
הקש ששבר את גב הגמל היה כשבזווית עיני ראיתי אחד שעבר כבר ניתוח מתחנן למזכירה שהוא מחכה שעה וחצי רק בשביל שהרופא יוציא לו את העדשה והמזכירה לא ידעה להגיד לו מתי הוא יכנס...

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה לא רק ביום של הבדיקות
הקש ששבר את גב הגמל היה כשבזווית עיני ראיתי אחד שעבר כבר ניתוח מתחנן למזכירה שהוא מחכה שעה וחצי רק בשביל שהרופא יוציא לו את העדשה והמזכירה לא ידעה להגיד לו מתי הוא יכנס...
נכון גם אני חיכיתי מלא זמן תשאל כל מי שעשה אצל לוינגר בטלפון הם אומרים לך כמה זמן זה יקח וכל אחד עושה את השיקול שלו.

מג'

משתמש מקצוען
אשמח לדעת מי שעשה אצל care -
איזה רופא ניתח ואיזה שיטה, והאם מרוצים?
אני אעשה בעז"ה את PRK.

סטודיו מנפיש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למישהו יש מידע על אפשרות ללייזר לעיניים שסובלות מיובש?
עדשות כבר פחות מתאפשרות לי בגלל היובש,
והבנתי שאחרי לייזר יש בעיות של יובש - השאלה איך זה מסתדר ביחד.
אני עם עיינים יבשות והמליצו לי באסותא לעבור את הניתוח של הprk
כי זה לא מחמיר את היובש ויכול אפילו לשפר אותו.

אגב, עשיתי את הניתוח של הprk לפני 4 חודשים והראיה עדיין לא במיטבה
בבדיקה לפני שבוע אמרו שזה ככל הנראה בגלל הצילינדר שלא ירד :(
האם מישהו קרה לו גם כזה דבר? מישהו התנסה בזה?

אההה

משתמש פעיל
מישהו יכול לתת המלצות ודיס על הרופאים של לוינגר בירושלים

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אני עם עיינים יבשות והמליצו לי באסותא לעבור את הניתוח של הprk
כי זה לא מחמיר את היובש ויכול אפילו לשפר אותו.

אגב, עשיתי את הניתוח של הprk לפני 4 חודשים והראיה עדיין לא במיטבה
בבדיקה לפני שבוע אמרו שזה ככל הנראה בגלל הצילינדר שלא ירד :(
האם מישהו קרה לו גם כזה דבר? מישהו התנסה בזה?
אני עשיתי לפני כ-4 שנים
היובש בעיניים משמעותי עד עכשיו
הראיה לא ב100% חדות, גם בקריאה וגם למרחוק
הלכתי אליהם פעמיים והם טענו שהכל בסדר, פעם אחת עדיין באחריות, ופעם אחת בתשלום של 200 ש"ח.
הרגשתי שמשהו לא בסדר, אני לא רואה טוב כמו שהייתי רוצה לראות, ומבחינתם הכל מעולה וכאילו לא מבינים על מה אני מדברת.
הייתי חייבת לבדוק את הענין אצל מישהו אחר,
הלכתי לאופטומטריסט שאצלו קניתי בעבר את המשקפיים,
ולאחר בדיקה הוא אומר שיש לי 3/4 מספר וחצי מספר בכל עין + צילינדר... (בינתיים שילמתי 200 ש"ח על הבדיקה כי עוד לא עשיתי משקפיים, אם אעשה זה ירד מהמחיר)
לתקן לייזר לא ממליצים אלא לחזור למשקפיים אם אני רוצה חדות ראיה.
אז קודם כל נרגעתי, שאני בסדר, שאני באמת לא רואה הכי חד. כבר לא הבנתי מה קורה.
הלכתי גם השבוע לרופא עיניים כדי לדעת שהנ"ל נכון, וטען אותו דבר...
ואומר שמבחינתם 85% הצלחה, זה גם מעולה...
אני שומעת הרבה הרבה מרוצים. אך קחו גם כזה דבר בחשבון. שזה לא תמיד מגיע ל-100% ולא בטוח שהם יודו בזה.

סטודיו מנפיש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למה באמת לא?
אני עשיתי לפני כ-4 שנים
הלכתי אליהם פעמיים והם טענו שהכל בסדר, פעם אחת עדיין באחריות, ופעם אחת בתשלום של 200 ש"ח.
הרגשתי שמשהו לא בסדר, אני לא רואה טוב כמו שהייתי רוצה לראות, ומבחינתם הכל מעולה וכאילו לא מבינים על מה אני מדברת.
ולאחר בדיקה הוא אומר שיש לי 3/4 מספר וחצי מספר בכל עין + צילינדר... (בינתיים שילמתי 200 ש"ח על הבדיקה כי עוד לא עשיתי משקפיים, אם אעשה זה ירד מהמחיר)
אני שומעת הרבה הרבה מרוצים. אך קחו גם כזה דבר בחשבון. שזה לא תמיד מגיע ל-100% ולא בטוח שהם יודו בזה.
איפה עשית?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני עשיתי לפני כ-4 שנים
בדרך כלל כן מתקנים מספר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה