אשכול הלחנים של חברי הפורום

ידידיה שמשון

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
חברי הפורום מוזמנים לשתף את לחניהם ולהציע את מרכולתם לכל מאן דבעי, אם מישהו מעוניין להשתמש או לקנות לחן מסויים הוא מוזמן לפנות למלחין בפרטי או במייל אם המלחין יבחר לצרף אותו להודעה שלו.

נא לשמור על הכללים הבאים:
  • אין להגיב לשירים, כל הודעה תכלול קובץ אודיו או קישור שבו יהיה לחן.
  • נהנית מלחן? אפשר ומומלץ להגיב ב"תודה רבה".
  • נא לא לשלוח לחנים ללא ליווי מוזיקלי כלשהו, גם הקלטה חיה זה טוב. נבקש מאוד לשמור על רמה מוזיקלית גבוהה (כל אחד לפי הבנתו) לטובת כולנו.
  • נא לא לשלוח יותר משני שירים לשבוע.
  • יש לשמור על זכויות היוצרים של הלחנים, אין להשתמש בלחן ללא רשות מפורשת!
למי שיש רעיונות איך לשפר או השגות על הכללים יכול לכתוב אותם בשרשור "לחנים של חברי הפורום ללא זכויות יוצרים" או לשלוח אלי בפרטי ואני אערוך את הכללים שוב.

בעז"ה כשנגיע ל50 פוסטים אשתדל בל"נ לשלוח לינק עם מכתב הפניה לשרשור לרשימת מיילים של מפיקים ואמנים, הודעה על כך תבוא בהמשך.

בהצלחה!

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שמח להתחיל....

קבצים מצורפים

• נקראית שירה.mp3
    6.4 MB · צפיות: 299
  • אלוקים.mp3
    16.3 MB · צפיות: 265

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
פעם שלישית גלידה...

קבצים מצורפים

• אשר ברא וואקלי.mp3
    5.5 MB · צפיות: 189

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
ה' צורי ...

קבצים מצורפים

• ה' צורי וגואלי.MP3
    2.1 MB · צפיות: 119

Mencl

משתמש רשום
זה לא הזמן המתאים להעלות כאן לחנים, אבל כן הייתי רוצה להתייחס לגוף הענין.
אני חושב שהיוזמה היא מקורית ויפה, אך אל תתלו בה תקוות רבות. [אני לא מתכוון לייאש, וגם אני אעלה בלי נדר כמה לחנים אחרי תשעה באב].
הדרך הנכונה יותר לדעתי היא לנסות ליצור שיתופי פעולה בין היוצרים כאן באתר, ולחבר בין המלחינים והזמרים והנגנים [והאולפנים], וכך יהיה ניתן ליצור מקסימום חומר במינימום עלות, ולהגיע לתוצאות יפות - ואולי גם להתפרסם.

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עכשיו כבר מתאים להמשיך...

א. השירים שהעלתי ומעלה עכשיו - הולחנו והוקלטו לצרכים פרטיים של אנשים שונים והם אלו ששרים את זה. ולכן גם רמת ההקלטות והעיבודים בהתאם - כלומר לא מושקעים לצורך פרסום... אך כן בשביל צרכים פרטיים.
ב. לגבי השיר הנוכחי - מעוניין לתת קרדיט לחבר הפורום - nati480 - (לא יודע איך מעתיקים את הקישור לניק) - על ההקלטה, וחלקו בתזמור ובעיבוד. תודה.

קבצים מצורפים

• תפילת חתן-מיקס.mp3
    14.3 MB · צפיות: 136

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לפני כמה שנים הזדמן לי אולפן ללא תכנון מוקדם ונתנו לי אפשרות להקליט חצי שעה בחינם...
ניצלתי את זה להקליט כמה שירים שלי, אך דא עקא - ללא עריכה... וכן ללא פלייבק מסודר...
אז, אנא התייחסו רק ללחן ולא לכל השאר....
בעז"ה בהמשך אעלה עוד שירים מאותה הקלטה...

קבצים מצורפים

• אילן.mp3
    2.6 MB · צפיות: 95

ידידיה שמשון

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מצורפים 2 שירים, מבחינת העיבוד והפלייבק טעון המון שיפור... אבל זה שרשור של לחנים...
השיר השני [אם אמרתי] הוא אולי קצת טיפשי, אבל ניסיתי להלחין שיר שיפגע יותר קרוב למה שהמפיקים מחפשים, שירים "כיפיים" ולא "סתם" עוד שיר רגש...

קבצים מצורפים

• agil-.mp3
    7.4 MB · צפיות: 85
  • אם אמרתי מטה.mp3
    5.5 MB · צפיות: 106

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה