אשכול הלחנים של חברי הפורום

זיסהלה

משתמש מקצוען
זו סקיצה ראשונית מאד של השיר [שהולחן בליל שישי האחרון] ואני מתלבט אם לעבוד עליו או על שיר אחר [שהעלה בהמשך] אשמח להערות והארות מכל הבא ליד;)
אהבתי לשמוע כמה פעמים.
ניסיתי להבין מאיפה ההשראה למילים ולא הצלחתי.
יש לך קול יפה ונעים לאוזן גם בנמוכים [ואין היום הרבה כאלה].
אהבתי את המילים לגמרי...
יש עוד מה לשפר, אבל בתור לחן ראשוני זה יפה מאוד!
לך על זה, ותצליח.

שי יצחק

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
זו סקיצה ראשונית מאד של השיר [שהולחן בליל שישי האחרון] ואני מתלבט אם לעבוד עליו או על שיר אחר [שהעלה בהמשך] אשמח להערות והארות מכל הבא ליד;)
שמע ישך' את זה
מאוד נהנתי עלה והצלח
עוד כמה פינישים וזה הלהיט הבא (המילים האלו הולכות היום)

ידידיה שמשון

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יפיפה! מפוצץ ברגש, אתה תוקע אקורדים שעושים קרחץ' של ריגוש בלב לא פעם ולא פעמים בשיר, מפתיע ומקורי.
וזה הזמן לפרגן לך גם על השיר רק עם קקאו- גם כן, נפלא!
שני השירים זה סגנון שלא שמענו, משהו יחודי שלך, לא עוד חיקוי של דברים אחרים, וזה לא מצוי.

עלה והצלח ושתמשיך להלחין שירים מקוריים שיסייעו לך כעובד השם וירגשו אנשים.

עצה: פירגונים ומחמאות לפעמים נותנים תחושה של שיכרון ורצון לעוד, אל תתפתה ואל תאבד, תמשיך בדרך הישר שלך. אני לא יודע אם תבין מה אני רוצה ממך, אבל לא נורא.
תצליח :)

א. תודה רבה לכולם על ההערות וההארות.
ב. אני שמח לומר לכם ששיר אחר שלי -מהר ענני עלה בתכנית לחן מנצח של יואלי. וברוך השם הוא ועוד שניים עלו לשלב הבא כשהוא מקבל את הציון המושלם מכל השופטים!
ורציתי לומר כמה מילים כדי לבאר. שלחתי את השיר רק עם קקאו לשני התחנות [בלי להאמין שיעלה אפילו באחת מהם] וכשהוא עלה לקול חי שלחתי לקול ברמה מייל בנוסח הזה-
השיר הקודם ששלחתי לכם עלה בתכנית של קול חי. אני מקווה שזה בסדר
1f609

אני שולח שיר חדש. סליחה על הצינון,
בשידור [אם וכאשר] תזכירוני בשם ברוך גרין. תודה על התרומה שלכם לכך!!!

זיסהלה

משתמש מקצוען
א. תודה רבה לכולם על ההערות וההארות.
ב. אני שמח לומר לכם ששיר אחר שלי -מהר ענני עלה בתכנית לחן מנצח של יואלי. וברוך השם הוא ועוד שניים עלו לשלב הבא כשהוא מקבל את הציון המושלם מכל השופטים!
ורציתי לומר כמה מילים כדי לבאר. שלחתי את השיר רק עם קקאו לשני התחנות [בלי להאמין שיעלה אפילו באחת מהם] וכשהוא עלה לקול חי שלחתי לקול ברמה מייל בנוסח הזה-
השיר הקודם ששלחתי לכם עלה בתכנית של קול חי. אני מקווה שזה בסדר
1f609

אני שולח שיר חדש. סליחה על הצינון,
בשידור [אם וכאשר] תזכירוני בשם ברוך גרין. תודה על התרומה שלכם לכך!!!
וואוו... בהצלחה. הלוואי ותזכה בגמר. זה מגיע לך לחלוטין...

יעקב1245

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

זה העיקר

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
הרבה זמן חיפשתי את הרעיון הזה לשתף שירים שהולחנו. כי בס"ד גם אני הלחנתי הרבה שירים, ורציתי לשתף אותם. ניסיתי לשלוח לזמרים, לא הלך...
אז הנה השיר הראשון. מילים מהאורחות צדיקים.

קבצים מצורפים

• ואתה בן אדם מעובד מוגבר.mp3
    12.2 MB · צפיות: 69

Mencl

משתמש רשום
לקראת פסח אני מעלה עוד שיר, לדעתי עם עיבוד טוב אפשר להכניס את זה לכל בתי הכנסת במקום ה'מה אשיב' הסטנדרטי [שגם הוא מעולה, אבל מותר להחליף...].
מצורף הקלטה מסוכות עם הילדים [מי שירצה אשלח לו קובץ עם יותר רעיונות, מודולציה וכו'].

קבצים מצורפים

• עם הילדים סוכות עט.mp3
    6.3 MB · צפיות: 72

כרפס יח"ץ

משתמש רשום
לקראת פסח אני מעלה עוד שיר, לדעתי עם עיבוד טוב אפשר להכניס את זה לכל בתי הכנסת במקום ה'מה אשיב' הסטנדרטי [שגם הוא מעולה, אבל מותר להחליף...].
מצורף הקלטה מסוכות עם הילדים [מי שירצה אשלח לו קובץ עם יותר רעיונות, מודולציה וכו'].
מעולה. תשאיר פרטים למי שרוצה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה