עזרה אשכול החלפה/מכירה/קניה של אטרקציות בני ברק

pwmp

משתמש מקצוען

יחשבאף

משתמש מקצוען
זה לא פתוח רק לקבוצות אבל צריך להזמין מקום מראש, אי אפשר לבוא סתם בלי להזמין.

דרגה טובה

משתמש מקצוען
ש

שמחוש

אורח
היו בקושי כרטיסים...

שמעתי מכמה. ושמעתי על כמה שהזמינו כמויות כרטיסים לכל המשפחה המורחבת. אז יתכן והיה. וברי המזל שהצליחו לטלפן ראשונים הזמינו כמות.

חברים

משתמש פעיל
מעונין בכרטיס אחד מאחורי הקלעים קוד 3216 באזור גן ורשא והסביבה או באזור ויזניץ תודה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מוכרת 4 כרטיסים ל"כאילו" ביום חמישי כ"א באב אחה"צ.
אזלו הכרטיסים לנסיעה כבר 20 דק' אחרי שנפתח הקו...
אני הצלחתי להזמין כרטיסים לכאילו בשני בערב 3 כרטיסים מתחנת יצאה- לא זוכרת איזה ( לא הזמנתי רק בדקתי המ קורה במערכת)
אבל הוא אישר לי שיש ונתן לי לבחור עוד

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני הצלחתי להזמין כרטיסים לכאילו בשני בערב 3 כרטיסים מתחנת יצאה- לא זוכרת איזה ( לא הזמנתי רק בדקתי המ קורה במערכת)
אבל הוא אישר לי שיש ונתן לי לבחור עוד
אם שאלו על תחנת יציאה - זה היה כרטיס רק של הנסיעה, לא הכניסה .

גלידה

משתמש מקצוען
אני מחפשת כרטיסי כניסה לכאילו ליום שני י"ח אב בשעה 12:00.

להודות לה'

משתמש רשום
אולי מישהו מעונין להחליף 4 כרטיסים לקוקה קולה ביום חמישי כח' באב בשעה 12:00 לכרטיסים לשעה 13:00, תודהההה

mediadesign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למכירה 3 כרטיסים לספידי כיף. יום ראשון כ"ד אב

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מעוניינים לקנות 3 כרטיסים לאקשן פארק כולל נסיעה

mediadesign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הכרטיסים לספידי כיף נמכרו.
עכשיו יש לנו 7 כרטיסים למאוחרי הדבש ביום חמישי י"ד אב בבוקר.
פרטים באישי או בטלפון 0527160572

שרי 10

משתמש רשום
משהיא יודע איך מחשבים את מקומות הנסיעה?

תינוק בן שנה וחצי אור לשלם?
תינוק בן כמה חצי שנה אמור לשלם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה