ברוך2020

משתמש פעיל

ברוך2020

משתמש פעיל

ברוך2020

משתמש פעיל
אני צריך גם אוזניות בלוטוס שיכנסו לי טוב מאוד לאוזן מה מומלץ על משהו טוב באיכות טובה (אני כבר יקנה בדיל ברוך בואך דרך עוד חשבון)

ברוך2020

משתמש פעיל
נתוש, בא נעשה ככה תכתוב לי על הבוקסה והאוזניות והמסרטה נסתרת המומלצים והטובים ביותר (גם אם המחיר גבוה) ואני אקנה דרכך בל"נ בס"ד

blue eagle

משתמש מקצוען
אני צריך גם אוזניות בלוטוס שיכנסו לי טוב מאוד לאוזן מה מומלץ על משהו טוב באיכות טובה (אני כבר יקנה בדיל ברוך בואך דרך עוד חשבון)
אני ספציפית לי לי נסיון בכלל עם אוזניות מאלי חוץ מפעם אחת לא משהו....
אל תצפה למשהו מקורי
אבל הבאתי לך קישור עם דירוג הזוי!
ולא יקר מידי... הם ממש נכנסות בתוך האוזן
נקראות אוזניות בלתי נראות
עמידות למים....
ק.ש.

ציפי11

משתמש פעיל
אולי מישהו יודע, האם יש בעליאקספרס מגירות למשחקים כמו של איקאה, אבל בדגש על חזקות ועמידות?
הסוג הזה:
1726725653696.png

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
לגבי הרמקולים- 2 הסוגים שהעליתי מצויינים וגם המחיר זול מאוד. כנ''ל לגבי המצלמות נסתרות. העלנו 2 סוגים מומלצים העט והמשקפים, תזמין מה שהכי מתאים לך

לגבי האוזניות אין לי מומלץ מניסיון, עשיתי בשבילך קצת חפירה באתר ואני ממליץ על אלו- חברה מעולה והמלצות וקניות בשמים!

ק.ש. ישר כח

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
אולי מישהו יודע, האם יש בעליאקספרס מגירות למשחקים כמו של איקאה, אבל בדגש על חזקות ועמידות?
הסוג הזה:
צפה בקובץ המצורף 1777183
לצערי לא מצאתי

יש לך סגנון כזה בחינם כמעט- שימי לב לגודל

ויש גם כאלו

ק.ש.

אביגדורל

משתמש רשום
הסוג הזה:
צפה בקובץ המצורף 1777183

אולי זה:

לא מניסיון....

S Schwam

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מחפשת המלצה על משחקים לילדים קטנים שובבים (גילי 3-7) שלא מוקצה. לשבת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה