זיסהלה

משתמש מקצוען
אשמח לקישורים
של שעון מייקל קורס,
אם אפשר לא מוסתר אני עוד יותר אשמח
!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
הכי דומה שמצאתי: [יש גם מידה 0 :) ]

עוד רומפרים מעלפים!! באותו סגנון ובמידה 3M:

ק.ש.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מחפשת מתנה לסיעות בגן.
א.חשבתי על דיסק אוןקי עם חריטה. השאלה היא מה לחרוט? את שם הגננת והפלא' שלה? או לכתוב לגננת הכי הכי? צריכה רעיון
ב. כל רעיון אחר יתקבל בברכה, מתנה בשוווי עד 40 ש"ח אפשר גם פחות.. (אני צריכה ל7-8 סיעות...)

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מחפשת מתנה לסיעות בגן.
א.חשבתי על דיסק אוןקי עם חריטה. השאלה היא מה לחרוט? את שם הגננת והפלא' שלה? או לכתוב לגננת הכי הכי? צריכה רעיון
ב. כל רעיון אחר יתקבל בברכה, מתנה בשוווי עד 40 ש"ח אפשר גם פחות.. (אני צריכה ל7-8 סיעות...)
למרות שלא מזמן העליתי כאן קישורים לשמלות שושבינות,
בגלל הביקוש המטורף אני מעלה עכשיו דווקא - מתנות סוף שנה, לגננות, למטפלות, להורים ועוד!
והכל בכיתוב או תמונה אישיים!!!

1

הערה: החלוקה לקטגוריות נועדה למען הסדר הטוב, אולם כל מתנה יכולה להתאים לכל אדם באשר הוא :)

לאישה/ חברה/ בת:

קופסת תכשיטים מהממת:

מוצר מבוקש מאוד...

2000_6477a2e697a3b.png

ארנק עם חריטה

אני ממליצה באופן אישי על המוכרת הזו, כפי שתקראו בהמשך...

2000_64785553b6d07.png
2000_64785590b7b3c.png

שרשרת שם - גם בעברית!

2000_64763f387ba21.png

צמיד שם בעברית

זהב/ כסף/ רוז גולד

2000_6476412caa89e.png

טבעת עם חריטת השם

2000_64779089809f4.png

ספל אישי עם שם

2000_647648779a04c.png

המשך בהודעה הבאה כידוע... בגלל מגבלת תמונות

זכיתי בפיס!

משתמש פעיל
אשמח מאוד לקישורים לביביגרויים דק ארוך לתינוקות
וכן סטים דק ארוך לתינוקות קטנטנים.... (חודש)
מנסיון
כאלו שהייתם מרוצים מהבד, האיכות והנוחות.
תודה מראש

לא לפרסום

משתמש פעיל
איפה? דווקא ראיתי את הקישור הזה בעבר אבל לא את החותמת
אני הזמנתי בקישור הזול של נוקיה C2 הגיע לי במהירות שיא של שבוע.לגבי הטיב לא בדקתי.
וכן הגיע לי עם חותמת צריך לציין בהזמנה שרוצים חותמת.

976חני

משתמש מקצוען
אשמח לקישורים לתיק גב לילדה בת 9, עם מקום לבקבוק אבל לא ענק בגודל תרמיל
משו שמתאים ליציאה לקיטנה וכאלה.... (חפרתי המון ואני מוצאת רק תיקים קטנטנים שלא נכנס בהם בקבוק...)

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
משו שמתאים ליציאה לקיטנה וכאלה.... (חפרתי המון ואני מוצאת רק תיקים קטנטנים שלא נכנס בהם בקבוק...)
אלה קטנים מידיי ?

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
הגודל מצוין, כזה אני מחפשת, אבל דוגמאות בוגרות יותר
התיקים האלו הם תיקי גן, ואני מחפשת לילדה בת 9

ק.ש.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
אשמח לקישורים של נייטיב הכי דומה למקורי ,(מנסיון)
המליצו על אלה בפורום אחר:

ק.ש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה