דרוש מידע אשכול בנושא רחפנים

יווווודה

משתמש חדש
הייתי שמח שמי שצבר ניסיון בהטסת רחפן , ישתף בעצות, טיפים, לצילומים יפים. וכן מקומות לצילומים ברחפן, וכל מידע שימושי בנושא .בנוסף מי שיש לו שאלות אשמח לנסות לענות :)

AAYALAA

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אפה לומדים וכמה עולה הלימודים?
הטסת רחפן, זה פחות הלימודים,
אלא יותר הנסיון,
אפשר לקחת שיעור פרטי אחד-שתיים בשביל הידע והביטחון בהתחלה,
ואח"כ זה פשוט להתאמן מלאאאא
(בטח בהתחלה-בשטחים נקיים לחלוטין, בלי עצים, בלי חוטי חשמל, בלי מבנים...)

בשביל רשיון, עד כה היו חייבים לעבור איזה מסלול לימוד וקבלת תעודה
כרגע החוק עובר שינויים בנושא...

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
אולי תנסה להירשם לפורום צילום או מפיקי סרטים ושם תפתח את האשכול, מאמין ששם יותר ישימו לב אלו שבאמת מבינים בזה..

מייצג

משתמש רשום
יש רחפנים יקרים שרשום עליהם טווח של 20 קיל', האם זה אמיתי? כמה הטווח הממומע של רחפן מגיע?

י ס

משתמש פעיל
פרסום וקופי
יש רחפנים יקרים שרשום עליהם טווח של 20 קיל', האם זה אמיתי? כמה הטווח הממוצע של רחפן מגיע?
לא מומלץ להטיס רחפן שהוא לא מקצועי מעבר לטווח קטן. השליטה לא טובה.
הטווח - זה כמו לומר שמכשיר קשר ממוצע מגיע ל - 4 קילומטר...
זה תלוי בשטחים פתוחים.
רחפן יקר הוא לא ממוצע...

מייצג

משתמש רשום
מדובר ברחפן מקצועי, מיני 4 פרו fiy נדמה לי (מאוד יקר), וכתוב עליו 20 קילומטר, מישהו אמר לי שזה בקושי 2 בפועל בארץ.

LIORS4200

משתמש חדש
לגבי הטסה כמו שאמרו זה עניין של ניסיון עדיף להתחיל עם רחפן זול אני ממליץ על רחפנים של חברת SYMA 21W
או 22W זה כולל מצלמה טווח המחרים הוא בערך 100 עד 200 ש"ח (להזמין מחו"ל ולא לקנות בארץ שזה עולה יותר מפי 2 ) או רחפן של שיומי עולה בערך 700-800 שח ויש את כמובן את הרחפנים של DJI שהם משמעותי יותר יקרים
טווח טיסה ברחפנים הזולים נע מ100 מטר עד קילומטר יש רחפנים שיש להם אפשרות של חזרה הביתה ביקרים יותר הטווח נע מקילומטר עד 10 קילומטר ואפשר לראות באפליקציה ייעודית היכן הרחפן נמצא על המפה

מייצג

משתמש רשום
לגבי הטסה כמו שאמרו זה עניין של ניסיון עדיף להתחיל עם רחפן זול אני ממליץ על רחפנים של חברת SYMA 21W
או 22W זה כולל מצלמה טווח המחרים הוא בערך 100 עד 200 ש"ח (להזמין מחו"ל ולא לקנות בארץ שזה עולה יותר מפי 2 ) או רחפן של שיומי עולה בערך 700-800 שח ויש את כמובן את הרחפנים של DJI שהם משמעותי יותר יקרים
טווח טיסה ברחפנים הזולים נע מ100 מטר עד קילומטר יש רחפנים שיש להם אפשרות של חזרה הביתה ביקרים יותר הטווח נע מקילומטר עד 10 קילומטר ואפשר לראות באפליקציה ייעודית היכן הרחפן נמצא על המפה
איזה רחפן מגיע בארץ לטווח של יותר מ- 2 קילומטר?

מייצג

משתמש רשום
כפי שידוע לי רק רחפנים של DJI כמו פנטום בטווח מחיר של 4000 ש"ח
או אנספייר בטווח מחירים של 10000 ש"ח
לי יש רחפן של dji מיני פרו 4 fly שעולה קרוב לשש וכתוב עליו טווח של 20 קילו', אך לאחר הקנייה הוברר לי שהוא מגיע בקושי ל 2 קילומטר, בקושי, וגם זה רק במקום פתוח וכנראה שלרוב זה יהיה פחות. לכן אני שואל איזה רחפן כן יגיע מעבר ל2 ואף הרבה יותר?

שלום יצחקי

משתמש רשום
האם יש מישהו שיסכים להשכיר את הרחפן שלו ליום יומיים כדי לבדוק האם שווה להשקעה לצילום (כמובן בשטחים פתוחים ובאחריות מלאה) או שמכיר השכרה של רחפן?

LIORS4200

משתמש חדש
לי יש רחפן של dji מיני פרו 4 fly שעולה קרוב לשש וכתוב עליו טווח של 20 קילו', אך לאחר הקנייה הוברר לי שהוא מגיע בקושי ל 2 קילומטר, בקושי, וגם זה רק במקום פתוח וכנראה שלרוב זה יהיה פחות. לכן אני שואל איזה רחפן כן יגיע מעבר ל2 ואף הרבה יותר?
לפי מה שידוע לי פנטום 4 יכול להגיע עד 3.5 קילומטר
אבל רק בתנאים טובים
לא ידוע לי על רחפנים שעוברים את ה-4 קילומטר

LIORS4200

משתמש חדש
מישהו מכיר מעבדה שמתקנת רחפני dji?

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
יצא רחפן מיני חדש של DJI בגודל כף יד להטסה ישירות מהיד הדגם נקרא DJI NEO והוא עולה רק 200 דולר בB&H,
רק שאין לו הימנעות מכשולים אבל הוא חוזר לבד בחזרה, מצלמה וידיאו באיכות 4K ומצלמה 12 MP
אין לי את הקישור כרגע, פשוט תחפשו DJI NEO

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה