אלרגיה אשכול אלרגיות מרכזי

rdt

משתמש צעיר
נשמע שהבעיה עכשיו היא הפחד שלי

ממש לפני כחודשיים כל הפנים שלה התעוותו ושינו צורה ממגע :(

וגם יש לי בעיה רצינית שאם אני לא נותנת לה היא נשארת תלויה בלי אישור לצהרון למנה מיוחדת

ובלי אחראיות שלי להביא לה ביצים לפני שבדקנו בבית ......

מה עושים

כמה סיכוי יש שהבדיקה לא נכונה או שילד אלרגי ולא רואים בבדיקות?

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
תגידו אם אנדוסקופיה יצאה תקינה כולל פתולוגיה, זה אומר שהיא לא מקיאה בגלל אלרגיה+ אם זה התסמין היחיד אז היא לא אלרגית?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
תגידו אם אנדוסקופיה יצאה תקינה כולל פתולוגיה, זה אומר שהיא לא מקיאה בגלל אלרגיה+ אם זה התסמין היחיד אז היא לא אלרגית?
אנדוסקופיה לא קשורה לאלרגיה.
זה אומר כנראה שאין לה דלקת ושט אלרגית. ואני מניחה שזה מה שהם חיפשו.

מה עם בדיקות אלרגיה רגילות?

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אנדוסקופיה לא קשורה לאלרגיה.
זה אומר כנראה שאין לה דלקת ושט אלרגית. ואני מניחה שזה מה שהם חיפשו.

מה עם בדיקות אלרגיה רגילות?
ולכן- אם התסמין היחיד שלה הוא הקאות- זה אומר משהו או לא?

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אם את רוצה באישי לספר את החלקים האחרים...
רופאה אני לא, אבל עם הקאות חוזרות כן היה לנו ניסיון.
והן לא עבדו 'לפי הספר'.
אגב, את במכבי במקרה?
בלאומית.
והספר שלה כולל מליון ואחד דברים, שלדעתי הצנועה יש להם כותרת אחת עלומת שם. לא יודעת איזה. בינתיים שום רופא לא נתן אותה.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בלאומית.
והספר שלה כולל מליון ואחד דברים, שלדעתי הצנועה יש להם כותרת אחת עלומת שם. לא יודעת איזה. בינתיים שום רופא לא נתן אותה.
אוף שעוד לא התגברתם על זה :(

rdt

משתמש צעיר
אחרי משחת סטרואידים- די גבוה.
ובתוך שבוע מפניסטיל - גם.
מה עם הבדיקות RAST? הם לא מספיק קובעות?

נשמע שאת ממש מנוסה בתחום, לאן מומלץ להתקדם מפה

כרגע אין צהרון - אין אישור לאף מנה לא אלרגית ולא רגילה וזה החלק הכי חשוב

בשבילו התחלנו את כל הסבב בדיקות

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
מה עם הבדיקות RAST? הם לא מספיק קובעות?

כרגע אין צהרון - אין אישור לאף מנה לא אלרגית ולא רגילה וזה החלק הכי חשוב

בשבילו התחלנו את כל הסבב בדיקות
לא הבנתי למה לא מנה רגילה, מבחינת הרופא יש אישור?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
לתגר - אכילה תחת פיקוח רפואי. אם עובר בשלום את יכולה להיות רגועה לגמרי.
אבל אם בר סלע אומר שלא צריך הייתי מנסה להבין יותר מה מבחינתו.

• שכוייח!
Reactions: rdt

rdt

משתמש צעיר
הרופא לא נתן אישור בכתב, רק אמר שהיא לא אלרגית

בגלל שהגיבה במגע ממש לאחרונה אני מפחדת לתת לה ביצים בבית....

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
הרופא לא נתן אישור בכתב, רק אמר שהיא לא אלרגית

בגלל שהגיבה במגע ממש לאחרונה אני מפחדת לתת לה ביצים בבית....
במגע לביצה חיה או במגע לביצה מבושלת?

לגבי המנה - הם ביקשו אישור בכתב?

rdt

משתמש צעיר
היא נגעה בשיש איפה שהנחנו את הכף להפיכת הביצה

לגבי המנה ברישום דיווחנו שהיא אלרגית ועכשיו לא היה לנו אישור מעודכן (אז בינתיים לא הולכת לצהרון)

לא הודעתי להם על השינויים האחרונים ובטח שלא נראה לי שמה שאני לא נותנת בבית אני יתן בצהרון.....

תותחיתתת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
מחפשת את עזרת המומחים בסיכון של אלרגיה ללא סימנים בבידוקת עוריות/RAST

ילדה בת 3 וחצי הגיבה בעבר(לפני כשנתיים +) בהקאות ואפטיות הוגדרה כמסכן חיים ונמנעת

מדי פעם יש תגובות ממגע (כמובן שנזהרים מאוד אך בכל זאת קורה)

ממש לאחרונה התעוות לה העין ,שלפוחיות סביב הפה ונפיחות (ב"ה עבר בסוף עם פניסטיל)

בבדיקה יצאה שלילית לאלרגיה מה הסיכון ללת לה לאכול?

כל מידע יעזור, לדעת הרופא בגלל ששתי הבדיקות שליליות אין צורך בתגר

תודה
מהניסיון שלי, אין קשר בין התוצאה בבדיקות דם לבים התגובה בפועל, אצלינו לאחת האלרגיות (שומשום ) הייתה רמה ממש נמוכה בבדיקות דם ששלחו אותנו לעשות תגר, ברגע שנגע נקודת טחינה בפה, היה גירוד בכך, והפסקנו, אחרי כמה שנים, ניסיתי שוב ואותה תגובה.
נוסף לכך, לכל אלרגן יכולה להיות תגובה שונה גם אצל אותו אדם, בלי קשר לתוצאה בבדיקות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה