אלרגיה אשכול אלרגיות מרכזי

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אסתי M

משתמש מקצוען
רק מניחה פה שניתן להזמין לילדים צמידי סיליקון ולהדפיס עליהם אני אלרגי ל...
לא שבת ה9 החמודה בגינה לא תיתן להם במבה אבל אולי...
נאום אמא לילדה שהתגלשה במגלשה סגורה ונפלטה בהתקף אינפילקטי שהצריך 3 מזרקים וכל זה מילד נחמד שישב למעלה וכיבד אותה בסוכריה

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
נאום אמא לילדה שהתגלשה במגלשה סגורה ונפלטה בהתקף אינפילקטי שהצריך 3 מזרקים וכל זה מילד נחמד שישב למעלה וכיבד אותה בסוכריה
אפשר גם להזמין צמיד מוכן. https://www.imallergia.co.il/collections/צמידים#

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אשמח לדעת מה יכול להקל על אלרגיה לקרדית האבק ברמה של עיטושים מוגזמים, צריבה התנפחות ושפשוף חוזר ונשנה בעיניים וכן מה יכול לעזור לרגישות לעונות מעבר (כאבי גרון, עיטושים, טשטוש)
תודה רבה

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
אשמח לדעת מה יכול להקל על אלרגיה לקרדית האבק ברמה של עיטושים מוגזמים, צריבה התנפחות ושפשוף חוזר ונשנה בעיניים וכן מה יכול לעזור לרגישות לעונות מעבר (כאבי גרון, עיטושים, טשטוש)
תודה רבה
או אנטיהיסטמינים או חיסוני אלרגיה.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
אפשר בבית מרקחת של הקו"ח או בכל בית מרקחת אחר.
חלקם צריכים מרשם אבל לא כולם.
אפשר פשוט לבקש מהרוקח אנטיהיסטמין והוא יתן לכם משהו שלא צריך מרשם.
לפעמים צריך לנסות כמה סוגים עד שמוצאים אחד שעוזר.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אפשר בבית מרקחת של הקו"ח או בכל בית מרקחת אחר.
חלקם צריכים מרשם אבל לא כולם.
אפשר פשוט לבקש מהרוקח אנטיהיסטמין והוא יתן לכם משהו שלא צריך מרשם.
לפעמים צריך לנסות כמה סוגים עד שמוצאים אחד שעוזר.
כמובן שהתרופות החזקות יותר כן צריכות מרשם.
אז אם מנסים בלי מרשם ולא עוזר, כדאי ללכת לרופא ולקבל משהו יותר חזק.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
רק מניחה פה, כמו שאומרים, את הצד הפסיכולוגי של העניין.
תחשבו אם זה נכון להפוך את הילד שלכם ללכת בעולם 'מסומן'.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
רק מניחה פה, כמו שאומרים, את הצד הפסיכולוגי של העניין.
תחשבו אם זה נכון להפוך את הילד שלכם ללכת בעולם 'מסומן'.
אני גם לא בעד הצמידים האלה אבל לבת הגדולה שלי הזמנו צמיד מתכת (יש זהב וכסף) מחברת MEDICALERT שנראה צמיד רגיל לכל דבר אבל החובשים יודעים להפוך את זה ולקרוא את מה שכתוב מאחורה.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אני גם לא בעד הצמידים האלה אבל לבת הגדולה שלי הזמנו צמיד מתכת (יש זהב וכסף) מחברת MEDICALERT שנראה צמיד רגיל לכל דבר אבל החובשים יודעים להפוך את זה ולקרוא את מה שכתוב מאחורה.
אני לא רוצה לקלקל לך את החגיגה, אבל אני נשואה לחובש שבעצמו אבא לילדים אלרגים, ומהמרת איתך שבחיים לא היה עולה בדעתו להפוך את הצמיד ולקרוא.
הוא טיפל בחודש האחרון בשישה או שמונה מקרים של אלרגיה. כבר אשאל אותו אם מתישהו עלה בדעתו לחפש צמיד.

נערך לאחרונה ב:

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
אני לא רוצה לקלקל לך את החגיגה, אבל אני נשואה לחובש אבא לילדים אלרגים, ומהמרת איתך שבחיים לא היה עולה בדעתו להפוך את הצמיד ולקרוא.
אולי היום זה נכון.
זה היה לפני בערך 15 שנה בתקופה שהיא עברה כמה תגובות קשות עם אישפוזים וזה היה דווקא החובשים באמבולנס שהמליצו לי על זה.
שאלתי כמה חובשים באיחוד הצלה (גיסים ושכנים) אם הם היו יודעים לזהות כזה צמיד והם אמרו לי שכן. אז קניתי לה.
היום היא כבר בת 20 והיא כבר כמה שנים לא הולכת עם זה.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען

בעלי אומר שיש סיכוי שהוא היה שם לב לצמיד סיליקון בולט, אבל לא לצמיד שנראה רגיל לכל דבר.
ההקשר היחיד שהוא זוכר מצמידים והתקפי אלרגיה בחודש האחרון, זה ילדה אחת שהצמיד שלה היה שקוע ביד מרוב שהיא התנפחה כולה.

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה
אצלי מאד עוזר מגבוני ניקוי לעין
בכדי להרגיע את הגירוי והשריפה בעיינים

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הבת שלי תצטרך ללכת עם שמונה צמידים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה