דרוש מידע ארנונה עיריית בני ברק - מי יודע?

A.H.

משתמש חדש
האם ע"י מה שהופרש לביטוח לאומי אפשר לדעת כמה הסכום של התלוש?

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לפני כשנתיים או שלוש הפקידה אמרה לי בפירוש, אני יודעת איפה אתה עובד אבל אני לא יודעת כמה אתה מרוויח...
לא לוקח אחריות אם משהו השתנה מאז.

הגא

משתמש צעיר
צילום מקצועי
לפי מה שידוע לי יש סינכרון רק על מקומות העבודה ולא על סכומים.
אבל אם היה במהלך השנה/שנתיים האחרונות דמי לידה מביטוח לאומי הם יכולים לראות את כל הנתונים של התקופה הזו.

אמרה לי מישהי שעובדת בעיריית בני ברק שמזמן היו רוצים שיהיה סינכרון.....

יץ

משתמש צעיר
מה שקורה היום
כל אחד שמגיש מסוכרון רק מקום העבודה עם ביטוח לאומי
אבל יש להם אופציה לראות את כל הנתונים של הבן אדם בביטוח לאומי המערכות פתוחות אחד לשני על מלא
וכל כמה בקשות אם עושים מדגם או שבא להם הם נופלים על מישהו ואז הם בודקים אם הנתונים תואמים

אלי @@@

משתמש מקצוען
לפי מה שידוע לי יש סינכרון רק על מקומות העבודה ולא על סכומים.
אבל אם היה במהלך השנה/שנתיים האחרונות דמי לידה מביטוח לאומי הם יכולים לראות את כל הנתונים של התקופה הזו.

אמרה לי מישהי שעובדת בעיריית בני ברק שמזמן היו רוצים שיהיה סינכרון.....
ולי אמרה במפורש עובדת בעירייה שיש סנכרון מלא ולכן מזמן כבר אין קומבינות ומלא אברכים שקיבלו פעם הנחה היום משלמים הרבה יותר
כמובן חוץ מועדת חריגים

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מידעיה יש מלא קומבינות, לדעתי זה מסע הפחדה,
גם אם הם יודעים דמי ביטוח מכאן ועד לדעת את גובה המשכורת יש מרחק,
אכן קצבאות ביטוח לאומי ודמי לידה אבטלה שמירת ה. וכו הם יודעים בדיוק, מעבר לזה לא
גם בעצמאים אין להם מושג מה השומה.
יש בדיקות תיקים ואז הם מבקשים את כל הניירת מודפסת ועובר ושב וכו.

אלי @@@

משתמש מקצוען
מידעיה יש מלא קומבינות, לדעתי זה מסע הפחדה,
גם אם הם יודעים דמי ביטוח מכאן ועד לדעת את גובה המשכורת יש מרחק,
אכן קצבאות ביטוח לאומי ודמי לידה אבטלה שמירת ה. וכו הם יודעים בדיוק, מעבר לזה לא
גם בעצמאים אין להם מושג מה השומה.
יש בדיקות תיקים ואז הם מבקשים את כל הניירת מודפסת ועובר ושב וכו.
בעצמאים אני לא יודע
אבל בשכירים כן לפי תשלומי הביטוח לאומי וההפרשות והמס כן יודעים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה