ארון ספרים מגבס

שולמית10

משתמש רשום
אשמח לראות דוגמאות ורעיונות לניצול מקסימלי.

יש לי שטח של 4 עמודי ספרים.

תודה

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כדאי להוסיף נתונים חיוניים נוספים, כמו שטח אמיתי (רוחב עמודון ספרים אינו מוחלט).
מה אמור להיכנס בארון, כמות הספרים לעומת שטח וויטרינה נדרש וכו'

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ניקול, אם את כבר כאן, שאלה: האם אפשר לשבור קיר ולהשתמש בחלל שנוצר (כלומר, המקום בו היה קיר) כדי למקם את החלק האחורי של הספריה? (מאחורה יש חדר, הכוונה היא שהספריה עצמה תשמש מחיצה בין הסלון לחדר)

האם מדפי זכוכית מתאימים לספריה?

תודה לך!

ניקול

משתמש מקצוען
טכנית זה אפשרי, אבל אם ממילא יש קיר איפה שאת רוצה למקם ספריה, אז מה הרעיון?
אני רואה עדיפות לחדר עם קיר "אמיתי"- קודם כל יש דלת. שנית, יש פרטיות ובידוד אקוסטי.

לגבי מדפי זכוכית בספריות- אני מבינה שאת מתכוונת לספריות גבס? בהחלט מקובל ואפשרי, בעיקר לחפצי נוי (ספרים זה קצת יותר מידי כבד... ;))

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מסכימה עם ניקול בענין הקיר. אך טכנית אם אכן מדובר בספרית גבס, מה יהיה הגב האחורי? היא במילא חייבת גב יציב , קיר בלוקים או קיר גבס שגם יתפוס את ה- 10 ס"מ.

לגבי מדפי זכוכית, זכוכית מחוסמת בעובי של מינימום 15 מ"מ אמורה לשאת ספרים. אולי ספרים גדולים כמו גמרות הייתי ממקמת ע"ג בסיס של משטח גבס (בד"כ משולב בספרית גבס). או עץ. בהצלחה.

מור100

משתמש מקצוען
אני חולק עליכם. לי יש בבית ארון גבס כולו מדפי זכוכית (רוחב 60 ס"מ, מחוסם), והם נושאים כבר ארבע שנים את כל הספרים הכי כבדים שיש.
אסור לשכוח את הפלוס הגדול שבמדפי זכוכית על פני הגבס - מקום. מדף גבס הוא 10 ס"מ, וזכוכית 1 ס"מ.

א

איצה מאייר

אורח
נכתב ע"י מור100;570439:
אני חולק עליכם. לי יש בבית ארון גבס כולו מדפי זכוכית (רוחב 60 ס"מ, מחוסם), והם נושאים כבר ארבע שנים את כל הספרים הכי כבדים שיש.
אסור לשכוח את הפלוס הגדול שבמדפי זכוכית על פני הגבס - מקום. מדף גבס הוא 10 ס"מ, וזכוכית 1 ס"מ.
הגם שמדף זכוכית קל לנקות ולהבריק.
מה שבמדף גבס לא כל כך פשוט.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
גבס ברוב המקרים מתאים: זה סה"כ חלק מהקירות ובצבע שלהם. זה מאוד יפה ומודרני, אבל עדיין טבעי ברקע אלגנטי ועדין.
זכוכית מתאימה רק במקרים מסויימים, צריך שכל העיצוב באיזור יתאים (או לכל הפחות לא יקלקל). אחרת זה ממש לא יפה.

ניקול

משתמש מקצוען
יופי זה כבר עניין של טעם.
השאלה כאן היתה האם טכנית זה אפשרי.
חוץ ממדפי גבס וזכוכית, אפש גם מדפי עץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  34  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה