התייעצות ארוחות צהריים לאברכים | מחפשים שם לפרוייקט

550

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
אוכלי המן / צנצנת המן
(לא נתנה תורה אלא ל...)

נערך לאחרונה ב:

תלת מימד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
-לחם חסד
-טעם ורע(ח)
-אוכל נפש
-מחיה נפשות
-טועמיה
-דבש וחלב
-כיד המלך
-

550

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
שמֵחה בתורה (תרתי משמע)

שייך

משתמש פעיל
עימוד ספרים
תושיה (על משקל תורה מתשת, והאוכל כמובן תפקידו לחזק ולהחזיר את מה שנחלש...)
ואכלת ולמדת / ולמדת ואכלת
לאכול בלי לסבול
"כולל ארח"צ" (=משלב את האלמנט 'כולל' עם ה'אחה"צ' - ארוחת צהריים)
אוכלים בישיבה

בהצלחה

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי אבל את הרעיון.
הרי ממילא נשותיהם הן אלו שמבשלות.
לא יותר נח כבר שכל אחת תבשל לבעלה מה שהוא אוהב,
מאשר כל אחת תבשל להרבה ותתעייף?

זה כמו שזוג הורים משלם דירה לכל הילדים,
במקום שכל ילד יממן את עצמו.
כלומר נראה לי שזה סתם יעשה טורח לכולם,
ואחכ יולדות שבאמת צריכות- לא יהיה מי שיבשל להן,
כי כולן כבר מגויסות למשהו אחר.
במקום שיש אנשים, למה להשתדל לשנות סדרי בראשית?
או שלא הבנתי את הרעיון.
נתקלת לא מעט בנשים מאוד לא עקביות בארוחת צהריים נורמלית, לאו דווקא עובדות.
הרעיון המצויין הזה יגרום ליותר מחוייבות ולעקביות... זו דעתי בכל אופן

תלת מימד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
-שולחן עורך. ועל אותו משקל:
-שולחן אורח.
-שולחן אורך. (האור שלך)

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אבל את ממילא צריכה להכין גם לעצמך ולילדים, לא?
וגם אם את זוגה צעירה שהשניה התחתנת, את אמורה לאכול משהו בעצמך.
אם את כבר מוציאה סירים, למה לבשל רק מנה אחת?
אולי אני מדי פרקטית ולכן לא מבינה.
הילד אוכל בצהרון, אני... אה...מה, אתן באמת אוכלות ארוחת צהריים?

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
הילד אוכל בצהרון, אני... אה...מה, אתן באמת אוכלות ארוחת צהריים?
תשאלי אותי על ארוחת ערב ובוקר.
מבחינתי עליהן ניתן לדלג.
על ארוחת צהרים חמה- אין מצב.
לכן לא ברור לי המיזם.
אבל אני מעריכה אנשים ונשים שיוצאים מגדרם במחשבה איך להיטיב לשני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה