דרוש מידע ארגוני שידוכים לרווקים מבוגרים (28+) מכירים?? כנסו!!

מצב
הנושא נעול.

עיר שהיא עולם

כתיבת עבודות בי איי
מנוי פרימיום
שלום לכולם,
אני שואלת עבור קרובת משפחה שלי-
האם אתם מכירים ארגונים או שדכניות שמתעסקות עם בחורות מעוכבות?
כל מידע יעזור!
נא לכתוב פרטי יצירת קשר של כל ארגון
תבורכו!!!!!!

איש גם זו

משתמש רשום
ליל שבת הקרוב ויחי לבחורים בשידוכים בבית המדרש חניכי הישיבות רמב"ם רחוב מימון 24 בני ברק משעה 20.00 עד 01.00 לאחר חצות עם הרב נחום דיאמנט והצוות, אין רישום...

קבצים מצורפים

• ליל שבת ויחי.pdf
    KB 266.2 · צפיות: 51

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש את באשערט

מירי ורמברנד

משתמש רשום
קריטי דחוף!!
תרימו את הכפפה!
אנחנו משפחה עם 4 בגילאי 30
מוצלחים++++
לי יש כמות בלתי נתפסת של חברות
אחים שלי במיר מסתובבים עם עשרות בחורים מהממים
ובכל זאת-
המשפחה והחברים סביב- די שקטים
מידי פעם עולה הצעה
ולא. אנחנו לא בררנים.
ובעצמינו מנסים להציע כמה שיותר....
אז- עמ"י לפני התנדבויות שונות-
תחממו את הלב
ופשוט תציעו!!!
ו-נ.ב. קטן-
תחשבו שוב על ההצעה- לא כל מכנס מתאים לכל חצאית רק בגלל שהם באותו גיל...

ביי ושלום:)

משתמש רשום
יש ארגון "לב אחד" לא דווקא למבוגרים, אבל יש יחס מאוד יפה!!
צריך להכניס פרטים למערכת או לנסות ליצור קשר עם שדכנ/ית מטעמם.
בהצלחה ובשורות טובות!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה