דרוש מידע ארגון "מנוחה וישועה" לאחר לידה.

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
טוב,
אני רוצה הר הצופים,
אז אם יש לך מידע לגבי הר הצופים,
אשמח,
תודה בכל אופן
שיהיה בשעה טובה ובסייעתא דשמיא מרובה
באמת שא"א להתחרות על הסבלנות של הר הצופים
הייתי עכשיו שם עם מישהי בלידה ראשונה שלקח 58.5 שעות
וואו איזה סבלנות
(וסתם ככה אני ממליץ מאוד שבעלך יביא באמתחתו קופסת עוגות ובקבוק שוקו / אייס קפה
עם כיתוב בהערכה מאורחי חדר 1/2/3 או מה שיהיה .. ולהניח לצוות המיילדות
עובד פ-ל-א-י-ם )

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
שיהיה בשעה טובה ובסייעתא דשמיא מרובה
באמת שא"א להתחרות על הסבלנות של הר הצופים
הייתי עכשיו שם עם מישהי בלידה ראשונה שלקח 58.5 שעות
וואו איזה סבלנות
(וסתם ככה אני ממליץ מאוד שבעלך יביא באמתחתו קופסת עוגות ובקבוק שוקו / אייס קפה
עם כיתוב בהערכה מאורחי חדר 1/2/3 או מה שיהיה .. ולהניח לצוות המיילדות
עובד פ-ל-א-י-ם )
תודה לך על הרעיון המתוק.......
\אבל יש לי עוד זמן........ מקווה שאזכור עד אז.......
ואגב בלידה אני יותר פעילה מבעלי..... ;) כך שאם לדאוג זה אני!
בכל אופן הלידה אחרונה שלי גם הייתה שם למעלה מ20 שעות, אבל היה חויה חבל על הזמן, לידה קלה ורגועה...... אפשר להגיד שלא הרגשתי את השמן כי רוב הזמן ישנתי..........
כשאני מגיעה ללידה אני ישנה עד שמעירים אותי שהגיע זמן הלידה........

אילה ג

משתמש פעיל
מישהו יודע
איך הם עובדים עם ההחזר מקופת חולים?
ממי החשבונית?
ואם אני משלמת עכשיו ומקבלת צימר בעוד חודש אפשר לרשום תאריך של עכשיו?
ועוד שאלה לגבי בית החלמה,
יש פה נשים שילדו בעין כרם והיו בטלזסטון?
כי הם נתנו לי קבלה שכתוב ששילמתי באשראי את רוב הסכום ,
וכתבו 575 בהמחאה - שזה התלוש של עין כרם,
והם לא הסכימו בשום אופן שאשלם את כל הסכום ואבקש החזר.
השאלה למי יש ניסיון עם מאוחדת, אם הם מחזירים את כל הימים
או שהם מקזזים את היום הזה?

חנה :)

משתמש חדש
למשהו יש מושג אם גם השנה מנוחה וישועה לא אפשרי בבין הזמנים? במייל האוטומטי שלהם זה לא רשום. ושנה שעברה היה כן רשום. אז אולי יש תקוה. הם לא עונים לי במייל ובטלפון אז אשמח אם משהו ברר זאת השנה. תודה

תותים בלבן

משתמש פעיל
למשהו יש מושג אם גם השנה מנוחה וישועה לא אפשרי בבין הזמנים? במייל האוטומטי שלהם זה לא רשום. ושנה שעברה היה כן רשום. אז אולי יש תקוה. הם לא עונים לי במייל ובטלפון אז אשמח אם משהו ברר זאת השנה. תודה
תנסו להתקשר בשעות של המענה האנושי בין 9:00 ל 12:00 בבוקר, בסופו של דבר הם עונים.
הנופשים מטעם הארגון לא תקפים בבינהזמנים בד"כ (הרעיון שלהם עובד על בסיס מקום פנוי , ובבינהזמנים רוב המקומות מלאים)
עד ר"ח אב אפשר למצוא תאריכים פנויים, כי יש ביטולים כל הזמן.

חנה :)

משתמש חדש
תנסו להתקשר בשעות של המענה האנושי בין 9:00 ל 12:00 בבוקר, בסופו של דבר הם עונים.
הנופשים מטעם הארגון לא תקפים בבינהזמנים בד"כ (הרעיון שלהם עובד על בסיס מקום פנוי , ובבינהזמנים רוב המקומות מלאים)
עד ר"ח אב אפשר למצוא תאריכים פנויים, כי יש ביטולים כל הזמן.
הבעיה שזה לא נותן לי בכלל להמתין. מיד מעביר להשארת הודעה ואומר שיחזור תוך שבוע :(
אבל תודה על התגובה. כנרהא באמת לא יהיה פנוי אז...

תוכנית

משתמש פעיל
אני עשיתי חשבון שזה לא כ"כ שווה בכל מקרה
כי צריך לשלם להם 80 שקל על עצם הגעה דרכם
ואת לא מקבלת על זה החזר של 75%
הלכתי דרך מאמימוש
קיבלתי שם צימר מצויין לבין הזמנים
במחיר מעולה, שעל כל מה שאני משלמת מקבלת החזר של 75%
יצא יותר זול בכל מקרה
(וגם קיבלתי בין הזמנים)

Ayala12345

משתמש מקצוען
וגם מעדכנת דרך מנוחה וישועה זהבלי קבלות אם אתם רוצים לקבל אחר כך החזר מהקופה צריך לשלם עוד מעמ
בקיצור נראה שזה יוצא 500 שח ללילה בסוף יצא לנו 600+ פלוס דמי רישום וצימר זוועה עם שירות על הפנים ואסור להתלונן על כלום כי זה דרך האירגון

תוכנית

משתמש פעיל
זה המייל שלהם
1mamimush בג'ימייל
ויש להם גם אתר חדש
(אני קיבלתי שירות דרך המייל, אבל הם שלחו לי שפתחו אתר)
אני אנסה לחפש את האתר

A Good mom

משתמש צעיר
אני עשיתי חשבון שזה לא כ"כ שווה בכל מקרה
כי צריך לשלם להם 80 שקל על עצם הגעה דרכם
ואת לא מקבלת על זה החזר של 75%
הלכתי דרך מאמימוש
קיבלתי שם צימר מצויין לבין הזמנים
במחיר מעולה, שעל כל מה שאני משלמת מקבלת החזר של 75%
יצא יותר זול בכל מקרה
(וגם קיבלתי בין הזמנים)
מזה מאמימוש?

תוכנית

משתמש פעיל
זה הכתובת של האתר שלהם
מזה מאמימוש?
הם נותנים מידע על הזכויות להבראה
ויש להם רשימת צימרים שמוציאים קבלות להחזרים

מליייי

משתמש רשום
זה הכתובת של האתר שלהם

הם נותנים מידע על הזכויות להבראה
ויש להם רשימת צימרים שמוציאים קבלות להחזרים
זה בעצם במקום בית החלמה?
או בנוסף?

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
יש לי המלצה מצויינת!!
צימר מושלם שנותן חשבונית מוכרת לצורך סל לידה.
nobility.oldcity:)gmail.com

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה