שיתוף ארבעה עמודי קומיקס ל"בני היכלא"- עיריית בני ברק.

איור ודמויות. תוכן מקצועי

היתומה לבית רוטנר בפוסט כאוב: "תעזרו לנו לצאת מפה"
השבוע פורסמה הידיעה הקשה אודות פטירתה של לבנה רוטנר ע"ה, בת 48 שהתמוטטה בביתה והשאירה שמונה ילדים, שישה מתוכם טרם נשאו. עם פטירתה גילו השכנים תנאי...
אסון בשרשרת: אם קשת יום התמוטטה לנגד ילדיה
מירושלים מגיעה הידיעה על פטירתה של לבנה רוטנר (48) ואם לשמונה ילדים שהתמוטטה בביתה. עם פטירתה גילו השכנים תנאי דיור תת אנושיים בהם התגוררו הילדים...
כִּי קוׂידֶם כּל קְלִידוּנִים אוּנִי.
כשסוכם על הראיון עם יענקי רובין, הרגשתי ד'ה ז'ה וו' מז'ור. ולמה? (סליחה רגע. טלפון. כן, מה? בוודאי! הצבעתי כבר בבוקר. גימל, ברור. כן כן! כבר...
4.33 star(s) 6 ratings
על גרביונים ורכבות
כולנו מכירים את הסצנה הזאת: "אמא, אין לי גרביונים" מתלוננת הקטנה. "אבל איך זה יכול להיות? רק לפני שבוע קנינו לך מארז שלם!" נאנחת האמא ביאוש. "הם...

בתיה טופורוביץ

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
היו לי חמישה ימים לצייר את ארבעת העמודים, די טירוף בהתחשב בכך שמדובר בערב פסח ולמרות שאני לא מאד אוהבת קומיקס
(אוהבת לקרוא ולא לצייר...) ואולי פעם אחרת (כשלא יהיה ערב פסח) גם אכתוב למה ולמה אני חושבת שבאופן כללי זה גם לא משתלם. (גם כמשלמים מאדדדד טוב!) אז מצרפת...
תהנו.
1 א.jpg 1 ב.jpg מבעד לסורג 1.jpg מבעד לסורג 2.jpg !!

mitos

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
קורס איור דיגיטלי בפרוג עם המרצים המובילים בתחום יביא אותך לשלימות מקצועית בלי פשרות!

bujo bizual

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עיצוב גרפי
וואו! איזה הישג!
חוץ מזה שקראתי את הסיפורים (ולא הכרתי), והציורים עשו אווירה להיט!

בתיה טופורוביץ

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
אהבתי בשתי העמודים הראשונים שהקוביות לא מסודרת (לא ריבועים משעממים-אלא קצת אחרת)
תודה, למרות שאני דווקא התחברתי יותר לשני, קומיקס זה גם ככה ציור מסוג מבולגן והרגשתי שהרבועים המסודרים נתנו לקומיקס קו חלק ונקי יותר...
טוב...'על טעם וריח'.....

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

522

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה