אופיס 365 אקסס - שיתוף ותאריך עברי

דוד החדש

משתמש חדש
שלום לכולם

א.חיפשתי רבות איך מכניסים תאריך עברי לאקסס, מצאתי (בין השאר בפורום הזה) כמה אפשרויות אבל היות שאני בכלל לא שולט בשפת הקוד, לא הצלחתי להשתמש בפועל בכל האופציות שראיתי. אשמח למישהו שיוכל להסביר לי על דרך פשוטה או הסבר בדיוק איפה אני צריך להכניס את השם של הפקד שלי.

ב. דבר נוסף, אני רוצה לשתף מסמך אקסס כדי ש3-4 אנשים יוכלו להזין בו נתונים איך אפשר לעשות את זה עם אפשרות אפילו באמצעי שעולה כסף (כרגע אין לי כונן רשת ואני מעדיף גם לא באפשרות של שליטה מרחוק, לא הצלחתי ב-ONE DRIVE או GOOGLE DRIVE).

בתודה מראש
תזכו למצוות

משה כהנא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
א. תצטרך לשתף יותר פרטים, או לכה"פ חלק מהקובץ.
ב. בנתיים אין כזה אפשרות, רק אם אתם יושבים באותה רשת, אז אפשר לשתף את הטבלאות, ורק את הטפסים שיהיה לכ"א בעצמו, מה שאני עושה בד"כ, שכרתי שרת חיצוני עם תוכנה שנקראת TSPLUS, ואז כולם נכנסים דרך הדפדפן לשרת ומשתמשים בו (יש ל-TSPLUS הרבה אפשרויות).
יש כמובן יותר פרטים, רק על קצה המזלג

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
א. תצטרך לשתף יותר פרטים, או לכה"פ חלק מהקובץ.
ב. בנתיים אין כזה אפשרות, רק אם אתם יושבים באותה רשת, אז אפשר לשתף את הטבלאות, ורק את הטפסים שיהיה לכ"א בעצמו, מה שאני עושה בד"כ, שכרתי שרת חיצוני עם תוכנה שנקראת TSPLUS, ואז כולם נכנסים דרך הדפדפן לשרת ומשתמשים בו (יש ל-TSPLUS הרבה אפשרויות).
יש כמובן יותר פרטים, רק על קצה המזלג
ב 365 יש משהו נסיוני שנקרא DATAVARSE לא ניסיתי אותו עדיין

משה כהנא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכון, גם אני לא ניסיתי אותו, ואני עדיין עובד בשיטות הנ"ל ודי בהצלחה
יש לי שרת שבו עובדים בו זמנית 60 אנשים כולם נכנסים מכל קצוי תבל - תלוי גם בטיב השרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה