אקסס - עזרה בהפקת דוח קצת מורכב

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
במסגרת מערך שאני בונה לתלמידי בי"ס, יש את כל העניין של ההסעות.
זה מחולק בצורה כזו: כותרת - שכונה, תת כותרת - כתה, ואז לכל כתה (בכל שכונה) יוצג לי טבלה של שם משפחה, שם פרטי, הסעה הלוך - V/X הסעה חזור - V/X.

בטבלת נתוני תלמידים יש תיבת סימון על הסעה הלוך והסעה חזור. השאלה איך אני מפיקה את הדוח שלעייל, אבל בלי שיציג לי את התלמידים שלא משתתפים בהסעות?

(כשעשיתי שאילתא שיבחר לי רק את הנוסעים הלוך / חזור, הוא בעצם הציג לי רק את הנוסעים גם הלוך וגם חזור. ולא את אלה שנוסעים רק הלוך/רק חזור)

סיבכתי אתכם? אז ככה זה אמור להיראות:

קבצים מצורפים

• ללא שם.JPG
    KB 30.6 · צפיות: 7

שי דרומי

משתמש צעיר
נכתב ע"י sarit_f;416772:
במסגרת מערך שאני בונה לתלמידי בי"ס, יש את כל העניין של ההסעות.
זה מחולק בצורה כזו: כותרת - שכונה, תת כותרת - כתה, ואז לכל כתה (בכל שכונה) יוצג לי טבלה של שם משפחה, שם פרטי, הסעה הלוך - V/X הסעה חזור - V/X.

בטבלת נתוני תלמידים יש תיבת סימון על הסעה הלוך והסעה חזור. השאלה איך אני מפיקה את הדוח שלעייל, אבל בלי שיציג לי את התלמידים שלא משתתפים בהסעות?

(כשעשיתי שאילתא שיבחר לי רק את הנוסעים הלוך / חזור, הוא בעצם הציג לי רק את הנוסעים גם הלוך וגם חזור. ולא את אלה שנוסעים רק הלוך/רק חזור)

סיבכתי אתכם? אז ככה זה אמור להיראות:
אם אני מבין נכון הגדרתם בשאילתא את הקרטריונים של שני ההסעות באותה שורה. יש להגדיר זאת בשורה נפרדת.

אם לא ברור, אשמח לעזור במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
לא הבנתי בדיוק כיצד אתם מסמנים "הלוך" "חזור" או "שניהם" הרי יש 3 אופציות

אם התכוונתם לתיבת סימון כן/לא. אז הסימון צריך להיות 1- כדי למיין את הריקים (נראה לי)

משהו

משתמש פעיל
מה שצריך להיות זה כך
בעמודה של הסעות הלוך סימון =-1 בשורה הראשונה של הקריטריונים
ובעמודה של הסעות חזור סימון =-1 בשורה השניה של הקריטריונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה