דרוש מידע אפשר שתי מחשבים בבית עם שתי סינונים?

לא מאוחר

משתמש מקצוען
אם יש לי בבית שתי מחשבים, האם יש אפשרות שעל כל אחד מהם יהיה סינון אחר, כמו נטפרי ונתיב, או נתיב ואתרוג, או נטפרי ואתרוג?

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם יש לי בבית שתי מחשבים, האם יש אפשרות שעל כל אחד מהם יהיה סינון אחר, כמו נטפרי ונתיב, או נתיב ואתרוג, או נטפרי ואתרוג?
אם האינטרנט יושב על המחשב, ולא על התשתית, זה אפשרי בהחלט.

איש חריש

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בזמנו מסיבה כלשהי היה לי שתי תשתיות בבית אחת של הוט והשנייה של 019 שיושב על בזק. ספציפית שניהם היו עם נטפרי, אבל בוודאי שיכולתי לבחור איזה סינון שאני רוצה לכל תשתית. לא כל החברות ילכו בקלות ביחד כי חלקם יושבות על אותה תשתית (למרות שגם את זה אפשר לפצל, אבל שוב בעלות נוספת של טכנאים) וזה גם תלוי באיזה סוג תשתיות יש לכם בבניין.

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
פשוט מאוד, להזמין עוד קו בבזק ולקבל עליו תשתית שונה לפי בחירתכם, אין בעיה.
יש מקומות בודדים שבזק לא יכולים לספק עוד קו מסיבות תשתיתיות שונות, אבל קו נוסף של סלקום (שלא מצריך תשתית) תמיד אפשר.

במה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אם יש לי בבית שתי מחשבים, האם יש אפשרות שעל כל אחד מהם יהיה סינון אחר,
אם אתה משלם על שתי ספקי אינטרנט הכל אפשר,
אם לא אז
נטפרי ונתיב,
אי אפשר, נטפרי יושב על הספק ונתיב יושב על המחשב.
או נתיב ואתרוג,
נתיב זה סינון על הספק ולאתרוג יש אפשרות של סינון על המחשב ולא על הספק, וכך אפשר שמחשב אחד יהיה עם נתיב ומחשב אחד עם אתרוג.
או נטפרי ואתרוג?
אי אפשר מאותה סיבה למעלה.
מה שכן אם יש לך 2 ספקי אינטרנט של נטפרי ושל אתרוג אתה יכול לגלוש משניהם אפילו באותו מחשב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה