מידע שימושי אפליקציה של מזרחי טפחות

אברך.

משתמש מקצוען
אני הפקדתי צ'ק אתמול בצהרים בשביל חבר באפליקציה של טפחות ועד עכשיו זה לא מופיע אצלו באתר, האם תמיד השיק לא מופיע כלל רק לאחר יום עסקים או שלא מופיע כי לא נכנס ואני צריך להפקיד שוב.
בתודה מראש

נערך לאחרונה ב:

אברך.

משתמש מקצוען
באפליקציה של הפועלים רואים מיד את הצ'ק ואם זה לא מופיע סימן שהצ'ק לא הופקד, איך זה באפליקציה של מזרחי?

שולמית רוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קליטה סופית של השיק בחשבון רק לאחר 3 ימי עסקים.
כדאי לבדוק אם הוא רואה שורה נוספת של יתרה על סמך השיק.

אברך.

משתמש מקצוען
זה הבעיה שהוא לא רואה את השורה הזאת, תכל'ס זה סימן שלא הופקד וצריך להפקיד שוב, נכון?

A052

משתמש סופר מקצוען
שאלת תם, אפשר להפקיד באפליקציה בשביל מישהו אחר?
לי ידוע בבנקים אחרים שאפשר רק לחשבון של המפקיד ולא לחשבון אחר.
בנוסף בפירוט הוראות אמור להיות כתוב את ההפקדה והאם היא אושרה או לא ולמה.

אברך.

משתמש מקצוען
שאלת תם, אפשר להפקיד באפליקציה בשביל מישהו אחר?
לי ידוע בבנקים אחרים שאפשר רק לחשבון של המפקיד ולא לחשבון אחר.
בנוסף בפירוט הוראות אמור להיות כתוב את ההפקדה והאם היא אושרה או לא ולמה.
ה"חבר" שכתבתי זה אבא שלי והוא נתן לי את שם משתמש והסיסמא שלו והפקדתי את הצ'ק שלו אצלו בחשבון.

אברך.

משתמש מקצוען
הצ'ק לא הופקד כי לא היה שתי קוים/פסים מתחת למוטב בלבד, כתבתי שתי פסים מתחת למוטב בלבד והפקדתי שוב וב"ה הצ'ק הופקד בהצלחה, קצת מוזר...

נערך לאחרונה ב:

A052

משתמש סופר מקצוען
זה ממש לא מוזר.
אם זה היה מאושר זה אכן היה מוזר.
כל הבנקים מחזירים צ'קים בלי זה (אצל פקיד הוא יכול לסמן, ובתמונה הם לא יכולים).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה