דרוש מידע אפילציה

progit2003

משתמש חדש
היי,
אני רוצה ללמוד אפילציה, מישהי יודעת איפה ניתן ללמוד באיזור בני ברק?
וכמה בערך עולה מכשיר?

תותים בלבן

משתמש פעיל
יטי ניימן מלמדת, וכנ"ל פייגי גולד (אמרו שהם אחיות?)
מכשיר זו השקעה של כמה אלפים אבל את מכסה את זה בקלות
כמובן שהכי מומלץ מבינהם זה אפילוס אקסל

progit2003

משתמש חדש
יוכי רבינוביץ מביתר בשיטה שלה המכשיר עולה רק בערך 8
אז זה אומר שזה המכשיר המאד פשוטט!!!
אני בררתי על המכשירים הכי טובים והם עולים בערך 45.000.
אל תלכו למי שאתם לא מוודאים שיש לו את המכשיר הכי טוב שיש, חבל על הכסף שלכם

יש לה שיטה שעובד דווקא על המכשיר הישן בלי כאב ותוצאות הרבה הרבה יותר טובות ומשאיר את העור חלק, זה פשוט מדהים!
לא המכשיר קובע אלא השיטה והעבודה הנכונה. קוסמטיקאיות עם אותו מכשיר אחת תעבוד מדהים ואחת תגרום לנזק
ההבדל הוא המקצועיות והשיטה

progit2003

משתמש חדש
טוב ששיכנעו אותך כל כך טוב, אני הייתי באינספור יעוצים של מלא חברות ועשיתי מחקר ממש מקיף עם הרבה קוסמטקאיות..
ואין מתחרים לאפילוס אקסל דור 4!
דור 3 העוצמה החשמלית חלשה פי 2.

אף אחד לא שיכנע, זה פשוט עובדתי יש לה שיטה שהיא פיתחה אין אותה לאף אחת (חוץ מהתלמידות שלה), זה נשמע באמת לא הגיוני, עד שעושים את הטיפול ורואים את ההבדל, כל ביתר מכיר אותה ואת השיטה שלה שזה באמת יוצא דופן לכן באים אליה מכל הארץ
קוסמטיקאיות אחרות שעובדות עם אותו מכשיר זה מאוד מאוד כואב! ואצלה בכלל לא כואב זה שיטה שגם חוסכת מלא טיפולים, זה רק השיטה המיומנות והמקצועיות שלה שעושה את ההבדל.
תבררי קצת עליה ואז תראי....

ודווקא לגבי העוצמה המכשיר החדש עובד על עוצמה יותר נמוכה ככה שהוא לפעמים פחות כואב אבל הרבה פחות משפיע ומצריך הרבה יותר טיפולים

טוב ששיכנעו אותך כל כך טוב, אני הייתי באינספור יעוצים של מלא חברות ועשיתי מחקר ממש מקיף עם הרבה קוסמטקאיות..
ואין מתחרים לאפילוס אקסל דור 4!
דור 3 העוצמה החשמלית חלשה פי 2.
ואיך את מסבירה שצריך פי 2/3 טיפולים במכשירים החדשים?
(בדכ במכשיר הישן גבות צריך 8 טיפולים ובחדש בערך 20)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה