בקשה אסור שזה יקרה!!! בבקשה תחתמו נגד אויבי ישראל

מצב
הנושא נעול.

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
עצומה נגד אויבי ישראל.
בבקשה קחו חלק!!!
ידידיי חרדים מזרחיים ימניים מזרוחניקים, מתי תבינו שהם לא שמים עלינו?
מבחינתם אנחנו עבדים שלהם, מתי תבינו?
שום עצומה לא תעזור, הם יודעים כבר מי ניצח בבחירות.

אני פותח עצומה נגד התמימות.

מתגעגע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה מה שנכתב לי:
התגלו שגיאות בעת מילוי טופס החתימה על העצומה:
לא ניתן לחתום פעם נוספת על עצומה זו.

ישראל בני ברק

משתמש פעיל
עצומה נגד אויבי ישראל.
בבקשה קחו חלק!!!
לפי החוק בישראל, כל פושע זכאי לייצוג,
התלונות לא אמורות על הפרקליטות והיעוץ המשפטי ש(בשונה מתמיד) פועלים על פי החוק אלא על הפוליטקאים שלא משנים אותו,
(אגב לא בטוח שזה חכם תחשבו על אדם שבמהלך שוד בנק יהרוג 50 איש, ובהצעת חוק ישללו ממנו ייצוג, ורק לאחר 20 שנה יתברר שבשל חוסר ייצוג מתאים, הוא לא הצליח להוכיח את האמת, שהוא סך הכול אזרח תמים שנקלע למקום, עיין ערך רומן זדורוב ,ההיגיון בסנגוריה הציבורית הוא גדול, ואגב מבין משרדי העורכי דין הגדולים בארץ הוא מוציא הכי הרבה זכאים, מה שאומר שבאמת הרבה מעוטי יכולת מואשמים בחינם, אגב כל מחבל מקבל סנגור לא רק הנוחבה)

טרינום

משתמש פעיל
שאלה
חתמתי על הרבה עצומות כגון אלו בחיי,
והשאלה שלי היא- האם מישהו מסתכל על זה בכלל? לאן זה עובר?
יש לי הרגשה שכל מטרתן היא לשלהב את הציבור כנגד משהו. לא כדי להבטיח פיתרון.

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
(אגב לא בטוח שזה חכם תחשבו על אדם שבמהלך שוד בנק יהרוג 50 איש, ובהצעת חוק ישללו ממנו ייצוג, ורק לאחר 20 שנה יתברר שבשל חוסר ייצוג מתאים, הוא לא הצליח להוכיח את האמת, שהוא סך הכול אזרח תמים שנקלע למקום, עיין ערך רומן זדורוב ,ההיגיון בסנגוריה הציבורית הוא גדול, ואגב מבין משרדי העורכי דין הגדולים בארץ הוא מוציא הכי הרבה זכאים, מה שאומר שבאמת הרבה מעוטי יכולת מואשמים בחינם, אגב כל מחבל מקבל סנגור לא רק הנוחבה)
הענין כאן הוא המימון לא היצוג. מה שהסנגוריה מצליחה, יש להביא בחשבון את כמות התיקים, ואת הקשר שלה עם הפרקליטות והשופטים מה שאין לעו"ד פרטיים.
שאלה
חתמתי על הרבה עצומות כגון אלו בחיי,
והשאלה שלי היא- האם מישהו מסתכל על זה בכלל? לאן זה עובר?
יש לי הרגשה שכל מטרתן היא לשלהב את הציבור כנגד משהו. לא כדי להבטיח פיתרון.
לצערי אתה צודק חלקית, אם הם מבקשים מייל, אל תתפלא אם פתאום אתה מופצץ בספאם. פישינג.

דיסי

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
איזו תמימות ובזבוז זמן
מה ההבדל בין זה לבין ללכת לבחירות ולגרום שהימין ינצח?
גם זה וגם זה לא עוזר עם שלטון הפקידים השמאלני...

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
איזו תמימות ובזבוז זמן
מה ההבדל בין זה לבין ללכת לבחירות ולגרום שהימין ינצח?
גם זה וגם זה לא עוזר עם שלטון הפקידים השמאלני...
זה מדהים.
ילד בביה"ס עובר חרם חברתי, הילדים לועגים, מכים ומתעללים בו.
אין לו דרך להילחם בהם, קטן כזה...
אז הוא צועק בכל הכוח שנותר לו. לכי תסבירי לו שממש חבל על הגרון, אף אחד לא מתייחס אלייך...

כשכואב, צועקים.
מי שזה הדרך שלו, מוזמן לחתום. מי שלא, מוזמן לעזור בדרכים חכמות יותר...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה